New profile posts

Laba diena,

Ar galima tikėtis Low Xp ar High Xp swarm serveriu tolimesnėje ateityje? Pamačiau laikiux foruma atnaujinta tai vilties davė, kad gal bus kažkas.
Be to, mačiau kažkas gera idėja pasiūles buvo, keisti serverio moda kas mėnesį į skirtinga (Balandis high xp swarm, Gegužė Public, etc.).
Sveiki, kas per bėda. Daugiau nieko nevyksta, neprisijungia, nieko nesisiunčia. Po kurio laiko connection failed. Ne steaminis, o iš laikiux puslapio. Serverius rodo neaktyvius, pingu nerodo. View attachment IMG_20220306_114957.jpg
Sveiki isirasiau KF ir neleidzia nick pakeisti... Gal galite kazkaip kazkas kazkur padeti? :DUntitledasd.png
laikiux
laikiux
Bandyk failo kopija pasidaryti ant darbalaukio ir ten pakeisti nicka. Paskui ta faila pakeisti
  • Love
Reactions: InCoz
I
InCoz
aciu labai padejo :)
Labas,

Labai laukiame KF serverių.

Mano patarimas:
KF medium serveriuose max 6 lvl.
Kas žaidimą padaro įdomesnį, ar tai besaikis zombių šaudymas, kur 10/10 sykių net nesistengdamas laimi, ar tai bendruomenė, kuri dirba komandoje? Ar prisimeate tas situacijas, kur būdavo tikrai sunku ir ,kad išgyventi tekdavo dirbti komandoje? Ir kai tai pavykdavo padaryti, koks tai geras jausmas būdavo? 😁

Jeigu čia vis dar yra tokių žmonių, kurie mėgsta besaikiai kelti perk'ų lygius, manau, kad Jums geriau reikėtų eiti koki MMO žaisti, o ne KF.

Jeigu Jūs norite nostalgijos, bendruomenės jausmo, manau, kad tikrai vertėtų pasvarstyti šia įdėją, perk cap padaryti 6 lvl, bent jau vidutinio sunkumo serveriuose.

Žinoma, Jums reikia kažkaip užsidirbti, žaidėjai, kurie norės iššūkių eis i KF hard. KF hard'e bus papildomi gunai (perkami per SMS ar banko pavedimu), KF medium manau, kad gunai turėtų būti nerfinti.

Dar viena priežastis, kodėl žmonės nelabai nori žaisti KF, kur yra virš 6 lvl. Todėl nes Jiems tai atrodo, kaip grind, o ne komandinis žaidimas.

Labai prašau pasvarstyti, šia idėja ir neišmėsinėti, nepadaryto iš Mums mylimo žaidimo, kažkokios nesamonės, su visokiais nesamoningais anime modais ir kt. nesamonėm. Ačiū! Labai lauksime.

Pagarbiai,
ponas123
Dariune96
Dariune96
Pritariu 100 proc. nes kažkaip nuo tų modintų serverių KF labai išsigimęs tapo, o daugiau nėra tokių klasikinių serverių kur vyrauja vien komandinis žaidimas arba išlikimas
ExiTT
ExiTT
Man asmeniškai laikiuxo kf serveriai su max 30lvl visada budavo geriausi, apart vip ginklų(kurie žiauriai fun) ir gal poros kitokių zombių, modų stipriai pakeičiančių žaidimą realiai nebuvo (lyginant su uliunais ir kitais lietuviškais serveriais į kuriuos nekeldavau kojos, kur tiesiog mėsmalė iš žaidimo padaryta, ateini ir nesupranti net kokie čia perkai :D ). Ir asmeniškai nematau prasmės žaisti iki max 6lvl (dėl ko ir nežaidžiau orginalių serverių, nes tiesiog nesijautė progresavimo jausmo...), vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl laikiuxo serveriai traukė manę ir draugus žaisti tai ir buvo galimybė kilti virš 6lvl. Na bet jei yra žmonių, kurie tikrai to nori manau vieno serverio pavadinimu Classic sukūrimas būtų naudingas :)
[DiReCT]*Ignas111
[DiReCT]*Ignas111
Tas perk cap 6lvl nu gi tikrai neįdomu, jei tik tiek lvl, tegul būna kaip buvo prieš uždarymą ir fsio, neprisigalvojus jokių „naujovių“, kurios tik nubaidys senbuvius.
Sveikas, Gražinsi gal visus serverius? cs:go 1.6? ir t.t?
laikiux
laikiux
Sveikas, visų negalėsiu grąžinti nebus lėšų tokia serverinę palaikyti. Kursiu nedaug serveriu. Pradžiai turbūt padarysim eventukus sužaisti senuosius serverius prisiminti.
A
AziTroXx
Nu būtų įdomu tikrai senus gerus laikus prisimint :)
K
Kaikunas
Laukiu swarm missions, tobulas swarmas buvo:)
Nors kiek žn RPG buvo J1ngJ4ng kūrimo, tai nžn kaip čia būtų dėlto tiksliai ir ar jis išvis jis grįš į KF prižiūrėtojus? Tikiuosi grįžtų.

Beje, padidink šių postų simbolių skaičių limitą į kokį 1000, nes į 420 beveik nieką netelpa parašyt 😅
  • Like
Reactions: laikiux and DeiivAS
laikiux
laikiux
J1ngJ4ng reiktu paklaysti dėl šito, aš nieko prieš. Padidinau iki 2000 simboliu
KF servo tai be jokių klausimų reikia. Niekad nereikėjo jų uždaryt, nes KF taip ir niekada nebuvo numiręs, iki pačio galo buvo lošiančių. Tai pradžiai su KF bent 1 servo reiktų su klasikiniu modu, kad eitų balsuot difficulty ir t. t. Nors aš galiausiai būčiau už, kad būtų atkurti 2 klasikinio modo KF servai ir 1 RPG.
CS 1.6 kaip kadaise buvau siūlęs, jog būtų vienas kintamas servas, t. y., kas mėnesį ar rečiau, palei kažkokią iš anksto numatytą rotaciją ar balsavimus - būtų nuolat keičiamas serverio modas. Pavyzdžiui, kovo mėnesį būna koks Swarm (High xp), balandžio mėnesį Zombie Apocalypse ir t. t. Taip servas nespėtų atsibosti ir nuolat išliktų prasmės užeiti, nes kažkas kito.
Top Bottom