1. Trūksta adminu ant csgo surf, bet tu gali išmėginti admin paslauga vos už 1 eur.
  2. KILLINGFLOOR PERKU RESTARTAS 2017-09-08 diena
  3. Brangus Svečias, ar jau žinai?Atpigo vip kaina! Laikiux csgo serveriuose vip banku kainavo 2eurus, o dabar 0,4eur. Atpigo net penkis kartus kaina perkant sms'u iš 5eu į 1eur. "Vip skaičius ribotas :)"

Idėja Siūlyčiau pašalinti (pakeisti,išmesti,nubausti).

Tema forume 'Pasiūlymai' pradėjo Pow3r, 2017.09.13.

Šalinam?

1. Taip

3 vote(s)
    37.5%
  2. Ne

5 vote(s)
    62.5%
  3. Neturiu nuomonės

1 vote(s)
    12.5%
Multiple votes are allowed.
Temos būsena:
Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.
  1. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    Sveiki, kaip visi matote iš antraštės, aš kažką siūlysiu pašalinti (pakeisti,išmesti,nubausti).
    Taigi siūlau šalinti nuo Pagr. Admin pareigų tokius adminus kaip Spirit'as, nes jis banina žaidėjus vien dėl to ,kad visi žino kaip jis atrodo, kaip jis gyvena ir kur gyvena (bijo ,kad privažiuos kas nors iki kavinės ir užsisakys kavos be pieno).
    Taigi, kodėl aš taip manau? Ogi todėl, nes vos kažką pasakius į tą pusę, kaip ,kad "dirbsiu kavinėj", "baisus kaip voldemortas" jis iškart pradeda baninti, mutinti, gaginti ar kitaip paveikti žaidėjus. Būna ir telepatiškų jėgų paveikti žaidėjai iš po susidūrimo su šiuo adminu, pvz: iš po bano aš pasigavau virusą, dabar sloguoju, tenka tepti Amoliu nosį ir t.t.

O jei rimtai, tai žmogus išsipi*inėja biški su savom pareigom.
    Permamently baną davė už tai ,kad kai jo nebuvo serveryje, buvom keturiese (aš ,maniacas, gnomas, digitalas) ir kalbėjom apie adminus, biški užstūmėm ant spirito (jis to nematė, nes nebuvo jokio admin serve(Digitalas pats klausinėjo mano nuomonės apie jį ir tikriausiai paspoilino)) ir įsižeidė žmogus ant tiek ,kad perm banas ;DDDDDDD

RemboKNF mėgsta tai.
  2. RemboKNF

RemboKNF Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    567
    Taškai:
    93
    Pinigai:
    $132
    sako baisus kaip voldemortas :DDDDDDDDDDDDD

VidmantasZ mėgsta tai.
  3. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    Nu tu patikėk, man kitas pagr adminas iš multigames parodė jo fotkę ir šiaip jo fb visi ten platina, tai žinai...:D Tik galvodavau ,kad ten paprikol pakurtas fb kieno nors, nes žinai, kai pamatai tokias fotkes, tai net nesinori tikėti ,kad žmogus toks fb turi ,o dar palyginus kaip dominuoja šaukykloj xDDDDDDD

4. Sharas123

Sharas123 Stebukladarys

Pamėgtas:
    71
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1039
    Stumia is zmogaus paskui verkia kad uzbanina :/

Gufi ir N4mEftw* mėgsta tai.
  5. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    Tu jauti, kad ten visi ant jo stumia, tiek naujokai, tiek kiti pagr adminai, tiek serverio veteranai?:D Mes paprikol tiesiog pakalbam vakarais apie viską, pvz vakaras prieš tai, kai keturiese buvom su kentukas, maniac, aš ir psichopatas, tai varėm bazarų kovas, vpš ten buvo kažkas osummm, o pats kentukas,kaip admin nieko nedarė, nes suprato ,kad ten paprikol ir prisijungė prie mūsų. O tas kažką ten pakėlė bangas, kai visi jau miegot turėjo, o mes panaktinėt vėl atėjom į serverį... Nu krč, supranti..

6. spirit_as

spirit_as Pagyvenęs forume [ CS:GO ] Administratorius

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Nepilstyk iš tuščio į kiaurią , esi gerai žinomas visuose cs:go community laikiux serveriuose , esi baustas nekartą del visko yra įrodymai ką darei ir ko nedarei , buvo suteikta naujų progų nei viena nepasinaudojai taigi prašau nebekūrinėk durnų temų ir pats sau gėdos nesidaryk . :) Jeigu turi kažkokių nusiskundimų asmeninių rašyk tiesiai laikiuxui į pm . Nemanau kad padės kaip įrodymus aš jam visus numesiu . Tema rakinama .

Temos būsena:
Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.

Pasidalink puslapiu