1. Swarm High serveris online, bandom gaivinti serveri. Serveris uz nuzudyma duos kaip high xp 10 triple kill 50xp ultra kill 100xp Top 3 zaidejus apdovanosiu Eurotrack2 arba Garry's mod zadimu
    Dismiss Notice

Konkursas Rise up

Tema forume 'Apie viską/Offtopic' pradėjo Prasitusines2, 2019.07.30.

1. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1255
    Chebra, 3 serveriai beliko is kiek, 15-25?, Reikia susiimti chebra mum arba sitam projektui bus:
    Ar mes to norime?, Ar mes norime uzmirsti tuos gerus laikus kai serveriai luzdavo nuo zaideju kiekiaus , o ne nuo bugu?. Aš mačiau pilna temu kur buvo siulyta pilna idėju, vienos buvo igyvendintos kitos ne, (šneku apie deathrun xD rip 2018-2018). Kuo kiti projektai geresni už šitą?, O gi tuom ,kad ten dedama bent kažkiek pastangų, čia jų nematau (Neisižeisk jing-jang, tu mūsų herojus!), Tiek legendiniu serveriu numire vien dėl to ,kad juose nebuvo sutvarkyti bugai, Swarm mission ir jų veliavu bugas, Public ir non-steam susikalbėjimas, jailbreak su savo milijoninais bugais. Aišku kiti serveriai iškrito iš mados (krepšinis, futbolas , car mod) Mielai žaiščiau missione, nors ir esant 0 žaidėju, dėja, serverio failai prarasti amžiams ir niekada neišvysime jo, (Main reason kodėl high/low servas buvo pajungtas apart mission xd).
    Chebra turim 3 serverius, mes galima juos išnaudoti savo naudai, kad serviuose dieną naktį lankytusi žmonės,kad žmonės nubrauktu ašarą prisiminus LAIKIUX PROJEKTA, o nesakyt , "gavno projektas geriau lošiu J**** , ten viskas žymiai geriau" Žinau, kad aš to noriu, tu to nori ir visi tie kurie dar ateis čia lošti, MUM reikia susiimti gerai, SUSILAIŽYTI žaisdas (susitvarkyt tuos 3 serverius) IR IDETI MILŽINIŠKAS REKLAMA , KAD PERMUŠTU MAYBACHO NESAMONĘS ,( gal duodam maybachui pydisa, padarys gera reklama xD). Aš vis dar tikiu ,kad laikiux projektas gali prisikelti iš pelenu kaip feniksas (nors kartais ir pastumiu ant serverio xd) Aš vis dar noriu lošt čia ir noriu ,kad mano vaikai čia loštu. Laikiuxas nera eilinis projektas su 20 savininku ir 50 prižiurėtoju, Laikiux praktiškai galima sieti su Lietuviu žaidimų istorija kaip vienas iš ilgiausiu counter strike projektu Lietuvoje , o gal net ir Europoje :?, Kodėl viskas šitaip turi baigtis, ir Laikiuxas turi būti nustumtas i pamazgas, kodėl mes negalim susiimti kaip kiti trilykamečiu valdomi mc serveriai ir atistatyt savo pradine reputacija, kad žmonės vėl čia ateitu ir pasiliktu, o ne testuotu speedhackus. Vienu žodžiu aš baigiau, mastykit ką norit, laukiu permainu ir submarino.

Effective mėgsta tai.
  2. spirit_as

spirit_as Administratorius [CS:GO] S.Administratorius

Pamėgtas:
    118
    Taškai:
    43
  3. pozzas

pozzas Šviežias

Pamėgtas:
    6
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $100
    R.I.P Sitam projektui jau, nes niekas, niekad ,nieko ,nebedaro ir nebedarys kaip matau. :)

4. Shiluminis2k

Shiluminis2k Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $87
    O tai bent tikrasis laikiuxas dar sėdi prie kompo ar jo priekvaišis bratkis? Jo, sed dėl missionų.

Pasidalink puslapiu