1. Swarm High serveris online, bandom gaivinti serveri. Serveris uz nuzudyma duos kaip high xp 10 triple kill 50xp ultra kill 100xp Top 3 zaidejus apdovanosiu Eurotrack2 arba Garry's mod zadimu
    Dismiss Notice

Informacija Rimtai apie laikiux.

Tema forume 'Apie viską/Offtopic' pradėjo Prasitusines2, 2019.04.08.

Kaip manote ,kas nutiks projektui?

1. Užsidarys

16 vote(s)
    55.2%
  2. Bus parduotas

6 vote(s)
    20.7%
  3. Išliks ir atsigaus

6 vote(s)
    20.7%
  4. Nežinau

1 vote(s)
    3.4%
  1. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1255
    Pakalbėkim rimtai apie laikiux serverius be cenzūros.

Pradėsiu nuo to ,kad galit nerašyt į komentarus ,kad nepatinka nežaisk, nes man patinka laikiux serveriai, tik jie yra žiauriai apleisti ir tais man nepatinka.

Pradėsiu nuo CSGO serveriu.

Tai yra pagrindinis dalykas kas išlaiko visą projektą, gaila neturiu spartesnio kompiuterio , o tai aš irgi pereičiau į csgo. Pokolkas nematau jokiu problemu su csgo serveriais ir jų administratoriais, tikrai atlieka savo pareiga, šaunuoliai.

Killing Floor.

Kol KoA prižiurėjo serverius , nesinorėjo net eit man ten, galbūt iš principo o gal dėl to ,kad neidomu buvo prie jo. Dabar atėjo naujas žmogus kuris tikrai stengiasi dėl serveriu (idomu ar ilgai) ,ir norisi pačiam ten ateit ir pažiurėt ,ką jis ten prizabovijes, per tokį trumpą laiką jis padarė tiek kiek galbūt koa nepadarė per porą metų( xp eventai savaitgaliais, matau nauji perkai) , tikrai giriu žmogų, matosi stengiasi ir tas man labai patinka :)

cs 1.6 serveriai.

Swarm high xp:
    Net nežinau nuo ko pradėt, ar nuo to ,kad laikiuxas laukia "oldschool" žaidėjų kol pamatys serverį ar tai ,kad kai aš dabar tai rašau, žmogus sėdi serverį prisileidės botu fraginasi :?, Yra 3 pasiūlymai, išjungt serverį,atsižvelgt į žaidėjų atsiliepimus, arba pakeist į kitą swarm modą.
    Išvada: Nesiulyčiau eiti žaist į highą kol jo nesutvarkys normaliai, turbūt ten ir su aimu gali laisvai sedėt ir neužbanins tavęs jei dar ir slotą turi. Reikia stipriai tvarkyti serverį ir išrinkti prižiurėtoją.

Public:
    Publickas kaip publickas, kartais kasnors pačytina kartais tuščias sėdi, paskutinį kartą prižiurėtoją ten mačiau praitais metais. Patvarkius kalbėjimą tarp steam ir nonu, ir išrinkus pareigingą prižiurėtoją, ir padarius FREEVIP tam tikrom valandom, serveris galėtų išlipt iš 0 zonos.
    Išvada: Patvarkius porą dalykų ir išrinkus prižiurėtoją gautusi puikus publickas.

Diablo:
    What the actual fuck?, viskas normaliai buvo tik pyst, cole išėjo, poto ir woow'o nebeliko, atrodė viskas normaliai ėjosi ir pyst žiuri išjungtas serveris, nes naujina, idomu ką ten reikia naujinti? ar čia dėl to ,kad paliko cole ir woowas?.
    Išvada: Spėju išjungas dėl to ,kad nera žmogaus kuris jį prižiurėtu, bet mačiau ,kad akka duxas , oi atsiprašau, lordas norėtų prisidėti prie serverio , tad reikėtu jam suteikti dar viena šansą jam tai irodyti.

PUBG+FORTNITE:
    Aš net nežinau kiek žmonių žino apie šį serverį , bet atrodo daug žadantis serveris, tik reikėtu daugiau pareklamuot ,kad toksai yra. Daugiau nieko negaliu ką pasakyti apie serverį.
    Išvada: Reikėtų reklamos ,kad žmonės žinotu ,kad toks serveris yra, ir leist užseniečiam apsilankyt , nes jie mėgsta tokius serverius.

Jailbreak:
    Net nežinau nuo ko pradėt... Gal nuo to ,kad visiem nusispjaut ant šio serverio apart manęs. Bandžiau nemažai būtų ,kad pritraukt žaidėjų į serverį (ejau per servus reklamuodamas, prabuvau 9h serverį stright , "konkursai kurie niekados neivyko). Tiesa sakant man pačiam nesinori kažko daryt jei man nepadeda valdžia esanti aukščiau manęs.
    Išvada: Pertvarkyt visiškai visą serverį. daugiau nieko neturiu ką pasakyt.

Bendra Išvada (daugiau nuomonė), kad atėjo laikas laikiuxui "perleisti" ar "parduoti" projektą tiems kurie turi noro padaryti šį projektą toki koks jis buvo ankščiau, visi sako ,kad neimanoma ir tai yra nesamonė, bet aš tikiu ir nenuleidžiu rankų , kad ir kiek aš kartų būsiu silent banintas , aš vis nepasiduosiu ir tikėsiu ,kad laikiux projektas vis dar gali pasekti savo auksinius metus kai serveriai lūžš nuo žaidėjų pertekliaus.

Ah taip užmiršau apie MINECRAFT serverį.
    Kad ir kaip stumčiau ant minecraft , jis man patinka. Neslėpsiu buvau išrinktas minecraft prižurėtojų 2 kartus nors buvau tik kartą , del nežinomu dalykų manęs neilėdo į serverį teko trauktis iš pareigų. Kol buvau prižiurėtojas serverį, paslaugos ir visokie OP daiktai buvo dalinami į kairė/dėšinę, toksai vienintelis minusas buvo kurį aš galiu ivardinti apie minecraft serverį. Tomčikui ar kas dabar ten turi tą mc serverį, truputį rimčiau padirbus būtų visai idomu ten pradėti vėl žaisti.
    Išvada: Nemanau ar reikia vanilla serverio jau geriau prijobint visokiu nieku ir paleist serverį, vis daugiau naudos būtų nei vanilla :D.

That's all folks.

No hate , PEACE.

xemical3 mėgsta tai.
  2. Koa

Koa Aukščiau naujoko [Killing Floor] S.Administratorius

Pamėgtas:
    268
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $352
    Sutinku, daro naujovės, aš mažiau padariau, bet mano tikslas ir pasiekimas buvo atgaivinti killing floora 3 kartus bei nemodifikuot jo perdėtai, palikt sena ir įdomu team worka, ne masofkes(tuo jis ir išsiskirs nuo visų kitų projektų), bei palaikyti tvarka. Kitas adminas, kiti siekiai. Bus matyt kas bus iš serverio ir ko pasieks.

[DiReCT]*Ignas111 ir GuMiNuKaS mėgsta tai.
  3. vynt3xas

vynt3xas Šviežias

Pamėgtas:
    2
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $164
    Labai malonu, kad dar yra žmonių tikinčiu šiuo projektu, aš ir ilga laika tikėjausi, bet viskas subliuško, po to, kai woow'as ir cole paliko diablo II (LoD) serverį , kadangi viskas dėl ko aš šitame projekte buvau ir vis dar esu, tai Diablo II (LoD) serverio, kad ir kaip būtų gaila, Niekas nenaujino to diablo arba nekeitė ilga laiką nieko ir visi pasitraukė, daugelis sugrįždavo rudenį po restarto, tačiau tai trukdavo tik kelias savaites, nes žmonės matydavo jog tai buvo tik restartas ir nieko daugiau, dabar diablo serveris uždarytas ir tik todėl, nes nėra kas apsiimtu juo turbūt, net jei ir yra, tai turbūt žmogus norintis old scool šūdo, atsiprašant, jau kelis metus, kaip žmonės reiškė savo norus į pageidavimų skilty, jog nori pokyčių ir panašiai, tačiau administracija nieko nenaujino arba labai mažai, jie teigė, jog yra senos versijos sma. ar kažkas tokio, tačiau jei būtų buvę noro ir pastangų, būtų padare savo modifikacija nuo nulio sumetus pagrindus iš senos modifikacijos ir tobulinus savaip, žinoma tai nėra lengai ir greit padaroma, tačiau turėjo metų metus tam, tačiau metų metus, nedarė reliai beveik nieko, pasakoje to tai ir buvo, kas išbaidė žmones, kadangi žmonės prarado vilty šiuo projektu, dabar visur sausa apart KF, nes žinoma pasikeitė administratorius ir aš nenoriu nei heito ar ko ant seno administratoriaus užvaryt, bet reliai man ir turbūt 70-80 proc, kitų buvusių, esamų laikiux projekte žmonių patinka naujovės, pribumbasinti visokio velnio su balancu serveriai ir t.t nei kažkoks nuobodus old scoolas trunkantis daug metų, reliai koa tu parašei, jog tu laikai išskirtinuma būt old scool modifikacijoj... Na matai, tai tavo nuomonė ir aš nieko nesakau blogo, bet esmė ta ka visiem patinka najinimas ir updeitai ir visa kita, Gali būti servas unikalus savo modernumu ir visokiomis sistemomis kurių nėra kitur ir panašei, pvz RPG modas, aš gerai pamenu kiek žmonių pritraukęs jis buvo, nors ir nebuvo jis kažkokia naujiena, bet tai buvo improvizacija link to, kad ateis nauji žmonės ir tikrai vėl pradės žaist kaip seniau, tačiau tai buvo laikina, nes daug bugų ir panašei buvo ir reikėjo ištaisyt viska ir tobulint toliau, tai tik mano nuomonė, bet aš reamiuosi faktais, ir daugelis pritars man, kad reikia naujovių o ne likti prie senos geldos, bet man KF nelabai įdomu aš tik dėl apibendrinimo čia įterpiau, kad žmonėms kurie skaitys būtų aišku, ko reikia, kad tikrai servas gyvuotų, kad būtų liaudies kaip kituose projektuose kurių mažėja, nes žmonės keliasi į CS:GO, kadangi steam community yra trash ir padarė F2P... Aš tiesiog labai noriu matyti laikiux projekta gyvą ir sausąkimšą liaudies o ne užsidarantį, esu pagrinde čia, tik dėl Diablo ;)
    P.s Atleiskit už klaidas jei jų buvo daug...

xemical3 mėgsta tai.
  4. tomas245

tomas245 Šviežias [Minecraft] S. Administratorius [Killing Floor] Paslaugos

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $279

Kai pasveiksiu atsižvelksiu i tavo patarimus beto manau galėtum gryš i administacija :p

5. Karolis?

Karolis? Šviežias

Pamėgtas:
    26
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $385
    Jei visi serveriai būtu prižiūrimi kaip dabartinis kf, tai tikrai laikiux dar nemažai metų egzistuotu, bet dėja beveik nebėra tokių prižiūrėtojų kurie bent matomai stengtusi dėl serverių.

jesterisss ir [DiReCT]*Ignas111 mėgsta tai.
  6. VidmantasZ

VidmantasZ Naujokas

Pamėgtas:
    84
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $2296
    Su KF serveriais ir KoA viskas normaliai budavo nemaciau priekaistu , gal tiesiog zmogus visai neturejo laiko prisesti prie PC daryt atnaujinimus. Jeigu zmogus ir darydavo tuos atnaujinimus tai cj per savo laisva laika kur turbut turejo labai mazai.. + Nors atnaujinimai buvo tokie eh , ir ne kas savaite bet buvo protingi.
    Sutinku , cia jau pacia pirma diena kai ''Atgaivino'' jau zinojau kad mirs.. Bet dar gal dar dedu vilciu nes minejo kad kovo menesi uzteks. tai balandzio menesi vel prie atnaujinimu ? jeigu iki geguzes 1 nk nebus tai i savartyna ta high xp ir fsio.

Padidinsiu tank hp kiekviena savaitgali po +2000hp (po restarto vel butu normalus) ir smoker drag skaiucius sumazintas is 30 i 15 gana update siam mensiui. Paziuresiu su boomerio xp nedavimo po sprogimo

Publickas tai publickas XD cia nepakeisi :D , bet jo butu very gud jeigu non ir steam fix , free vip gal kad round gautu 1 non vipas , ir koki priziuretoja kuris active vakarais..

Modas idomus , bet niekas neprase tokio modo. 2 Publikas cia su fancy stuff , jeigu rly geriau publika losiu blokuosiu kelia vaikuciams kol mane uzbanintu negu zaisciau ten

Jailbreakas irgi Jailbreakas :D.. Taip visados budavo , dar pries metus zaidem su kitais dedem ir zvengdavom is 6-12 yrs old, bet pradingom mes keli dedes ir mire srw. Grnj mes prisijungdavom vien del tu vaiku , nes toliau viskas boring XD niekas nebenori kad kazkoks piktas dede kiekviena diena killintu ir lauktum 10 min kol respawn ir po to vel dead. Net su visais atnaujinimais JB neatgaivinsi cia turi buti serveryje , reklamuoti reklamuoti kol vel bus nors 4-5 ppl per day nedaryti tu dienu , menkiausias sudelis ir kill ir pns. Nebent ivedus naujas kokias taisykles / atnaujinimus gal butu idomiau pvz
    • Nebebutu galima daryti kameru dienu
    • Nekilinti zmogaus jeigu jis atsitupes bet atsistoja , ir pns tiesiog del small reason nebutu galima kilint zmogaus
    • Work out systema t.t pvz daznai uzpisa kai Kalinys pasiema guna ir zudo mentus , padaryt kad Kalinys turetu turet 500 lvl work out lvl kad pakeltum scouta kitus 1000 lvl ir pns tie work out lvl butu is pritupimu sokimu , fall damage
    • Gal dar padaryt kad per mapus galetum atrasti itemus kaip Narkotiku Pakelis kuris duotu speed boosta , wrench kuris pridetu extra damage , Cigaretes kurios padidintu HP ir t.t
    Minecraftas irgi niekados nekliudavo budavo fun serveris , bet laikiuxe nlb kai 1 gaudavo op ir visiem op stuff isdalindavo tai dingdavo visa esme.
    Net nezinau ar prie MC kazkas dar dirba. Bet reiketu balsuoti uz koki moda norite zaisti Factions , Survival , MMO RPG , minigames ? or all in one seip noreciau pamatyti kazka su RPG , klases upgrade 1 weapon etc....

Istiesu noreciau pamatyti serverius su MC modifikacijom kaip tekkit , pixelmon , magic ir t.t vietoj to kol cia pisies su codinimu vanilla MC tai gal iskart sukurti serveriu su tuo modu , ir ten zaisti pvz tekkit , gal pixelmon gal koki modpacka su magijom swordais ir t.t yra tu launcheriu , tegul pakuria srw , prideda basic cmd kad butu kaip srw su spawn ir etc and gud to go po to updatint from there ..

Cia sunku paaiskinti tokia situacija.. (sorry wOOw if i'm wrong)
    Bet speju wOOw isejo/paliko laikiux/d2 vien del 1 update su xp kiekiais zmonem nepatiko keikia wOOw o tas paliko *bet jeigu rly cj taip ar taip norejo leavint po to ''Update" *Material t.t) , nzn ar cia pries wOOw ar po wOOw (turbut po wOOw) (metu metus cia :D) bet turejom encounter su Ryziku Poweriu kuris norejo d2 pagr privilegiju bet ju negavo ir leavino. Sake jeigu duotu cia viskas pasikeistu , negavo leavino veliau gryzo sakydamas turiu servery su naujausiu modu bet exposed by wOOw , Partizanas , Me ( bet jie du daugiausiai exposino ji) nu ir cole atkeliavo pas mumis tapo priz ir tuoj pat pagr. Po bsk dare atnaujinimus prasimuse ismoko dirbti su failais ir t.t nu ir cole taip tuos 2 metus ir dare atnaujinimus , bet irgi leavino nes well IRL. - cj uzpiso laikiuxas Nu ir kai niekam nebeliko kam naujinti jau tada visi zinojo apie ta kita srw ir ten visi dabar sulinde sedi.

Abejoju ar beatsigaus Laikiux D2 , net jeigu ir atrasi koki zmogu kuris nusimano (wOOw - Partizanas LVL) ir noretu dirbti su D2

Eh gal reikejo tados eit bandyt i priz po to i pagr kai cole siule , nes tada D2 ten niekas beveik ir nenusimane apart nuo manes , coles ir gal kitu ciuveliu su a bit of knowledge. Jeigu compare lvl
    Bet retai lankydavaus , zinojau kad mirs anyway , atnaujinimai butu tik skillai nauji - optimizacijos , map , event nes well limitations becuz of files.

[DiReCT]*Ignas111 mėgsta tai.
  7. Skrafas

Skrafas Naujokas [Minecraft] S. Administratorius [Killing Floor] Paslaugos

Pamėgtas:
    118
    Taškai:
    43
    Pinigai:
    $224
    Ka galima pasakyt apie MC, tai kiek besistengi, "kazkaip" tame serveryje atsirasdavo dar 10 adminu, kuriuos pirma kart matai, o jeigu nuimsi, jie vel "kazkokiais" budais grizta atgal ir tu nieko nepadarysi. Todel paleidus vanila susirinkdavo bent kazkiek zmoniu, kurie aktyviai zaisdavo ir pritraukdavo poto nauju zmoniu (Pries uzdarant buvo apie 5-8 aktyvus zaidejai, kurie rinkdavosi kieviena diena). Manau nieko nepasikeistu, jeigu atsidarytu koks modintas serveris, ar tiesiog RPG stiliaus serveris, nes nepraejus nei savaitei, jau butu, kurie turetu max itemus.

VidmantasZ mėgsta tai.
  8. vynt3xas

vynt3xas Šviežias

Pamėgtas:
    2
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $164
    Beto, jei jau prakalbome apie public, turbūt nenaujiena, bet jei kaip nors kažkokiu būdu padarytų iš publiko paprasto į cs:go mod'a aš garantuoju atsirastų žmonių lošiančių pastovei serveryje (Vaikų mostly ofc :D), bet aš manau, kad būtų, bent šis bei tas, nes tikrai dabar trendas, kaip buvo taip ir likes su tais cs:go modifikuotais publikais, ir iš privilegijų būtų didesnė nauda ir pritrauktų turbūt pirkėjų :D na bet čia tik mano nuomonė, tubūt daugelis sakys jog če eilinis mėšlas kurį kuria visi, bet ne visų yra geras, tad jei kažka unikalaus padarytų laikiuxe ko nėra kitur tikrai prikviestu vėl žmonių į serverius.
    P.s kas liečia privilegijas, aš siūlyčiau pamažinti šiektiek kainas, kadangi labai mažai dabar žaidėjų servriuose arba jū išvis nėra :D ir niekas neperka tų privilegijų ypač todėl, kad kiekviena privilegija skirtingam serveriui atskira...
    Ir žinoma būtų didelis potraukis žmonėms, jei kokiomis nors tai valandomis būtų ymestas pluginas/sistema teikianti free vip privilegijas žaidėjams, ar legalams [Steam] vartotojams kažka tokio :D.

9. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1255
    Ironiska ,kad visi projektai juda i prieki tik laikiuxas vis dar uzstriges 2012 ir vis juda atgal. Jeigu jam jau taip visiskai neidomu ,kas vyksta su jo projektu visada galima rasti zmoniu kurie tikrai nori uzsiimti su tokiais dalykais, maciau viena projekta rumuniska kuris nuo 2008 metu veikia, servai pilni kekviena diena ir taip jau desimtmeti , ogi kodel?, nes ten viskas naujinama ir english friendly t.y neblokuojami visokie abdulai is iranu , reikia laikiuxui keistis ir rodyt iniciatyva nes kitaip gausis snipstas.

Laisvai, tik tikiuos nebus vel tu "random" zmoniu kurie is oro gauna admin privilegijas.

tomas245 mėgsta tai.
  10. wOOw

wOOw Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    272
    Taškai:
    63
    90% true

11. [DiReCT]*Ignas111

[DiReCT]*Ignas111 Naujokas

Pamėgtas:
    33
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $651
    Aš tai asmeniškai jau praradęs viltį su visu projektu, jau geriau imtų ir greičiau uždarytų (nors kur jis uždarys - pinigų vergas - greičiau parduos negu uždarys) galutinai nedarydamas daugiau gėdos kadaise legendiniam projektui, ką sugebėjo pridirbti (no pun intended) per savo poxujizmą jau manau beviltiška yra kažką bandyti bepakeisti. Nebent pats laikiuxas 360 pasuktu savo požiūrį į projektą, bet tas metai iš metų nesikeičia ir abejoju ar bepasikeis. Kaip ir daugelis rašėt - motyvuotų žmonių buvo, laikiuxui tereikėjo menkiausio darbo įdėti ir projektas būtų visiškai kitoje stadijoje, bet jam jau ant tiek matyt viskas dapisę, kad verčiau su niekuo nesiskaitys, nieko nedarys, ale likimo valiai tegu būna. Nu ir matom iki ko tai privedė. Pagalvojus gal ir gerai būtų buvę, jei jau seniai būtų pardavęs projektą, gal būtų buvę motyvuoti nauji savininkai ir nebūtų taip.
    Nors aš ir netikiu jau niekuo, bet aš už, už daugelį šių „reformų“, tegu kažką bando negu nieko.

12. PreFiX

PreFiX Administratorius

Pamėgtas:
    64
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $16
    laikiux jau senai neina į priekį su projektu, buvo siūlyta daug idėjų kaip būtų viską pagerinti eiti į priekį, bet visad ignoruodavo šias idėjas, todėl ir pats nustojau būti žaidimų serverių kūrėju šiame projekte. Viskas buvo fainiai dar 2015 metais kokiais, kai buvo imtasi įvairių iniciatyvų kelti projektą į viršų buvo apie 30 serverių, buvo ir gerų žmonių kas apsiimtų tais serveriais. Norėjo laikiux jau senai kažkam perleisti į projektą, man negalėjo perleist dėl vienokių priežasčių, broliui negali vis dar negali nes patys žinot ko jis sugeba pridirbti. Pačiam laikiux virš 30 metų, vis aprėpt gali mažiau to projekto, bet ir admin sk mažėja ;)
    CS:GO serveriais išvis niekas nesirūpina ir niekam neįdomu. Kodėl? Galima pasižiūrėti į admin/vip sąrašiuką forfun: http://donate.laikiux.lt/csgo_minigame/timeleft.php
    admin/vip sąrašiukas jailbreak: http://donate.laikiux.lt/csgo_jailbreak/timeleft.php
    Geras ane? Tiek daug žmonių su 2099 galiojimo paslaugomis, o ką gi jie čia veikia? 1/3 iš jų nebėra projekte, 1/3 neaktyvūs, o likęs 1/3 vis dar bando kažką :)

Last edited: 2019.04.09
    Prasitusines2 ir Tendo mėgsta tai.
  13. Lord Akka

Lord Akka Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $88
    Viskam ateina galas niekas negali egzistuot visa laik vistiek visi mes zinojom ateis ta diena :) pamenu ta pirma karta diablo serve 2012~ m. kai zaisdavo sienieji tie zmones kai zmonem nerupejo kas blogai kas gerai padaryta cia buvo tiesiog kaskas naujo o dabar :) visiem visko mazai,viskas negerai..

baraq mėgsta tai.
  14. Shiluminis Punktas

Shiluminis Punktas Šviežias

Pamėgtas:
    16
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $580
    Aš juk sakiau, kad kol aš norėsiu - tol bus chebros, po to pasibaigė mano nesąmonės ir numirė tas jb, gal vėl kada surinksiu žmones, krč laukit, bus daug šviesų ir garso, jei bus. O tie tavokonkursai ar kas ten tai šimtas metų jiems. O tu su tuo lord akka seniau draugeliais geriausiais nebuvai?:D

15. Lord Akka

Lord Akka Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $88
    durns tu gal :D su prasitusinusiu draugaut :DD

16. baraq

baraq Šviežias

Pamėgtas:
    2
    Taškai:
    3
    Tai ir su gyvenimu panašiai, technologijos vis lengvina žmonių gyvenimą, bet dauguma vis tiek nepatenkinti. O šiaip, galiausiai, ateina visko ir viskam pabaiga. :D

Lord Akka mėgsta tai.
  17. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1255
    Tavo nuomones ypac laukiau
    Ką čia bazarini murziau.

18. Shiluminis Punktas

Pamėgtas:
    16
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $580
    Nesipykit, vaikai, šiaip pasitikslinau.

19. AVAST

AVAST Naujokas

Pamėgtas:
    12
    Taškai:
    28
    o ZDROVA BAHURAI :DDD jau senai sitas Projektas Ate ate :DD nuo 2012 mano akyse uzzdarytas :DD ir nzn ko cia tikites :D ir kaip cia dar senu veidu pamatau ;D peze a da mergas nepisat o drocinat prie pc :D?? dabar cia vaiku administracija siam projekte :D

20. Shiluminis Punktas

Pamėgtas:
    16
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $580
    Per 1.6 mergas pisam, o irl - nestovi visai.

Pasidalink puslapiu