1. Trūksta adminu ant csgo surf, bet tu gali išmėginti admin paslauga vos už 1 eur.
  2. KILLINGFLOOR PERKU RESTARTAS 2017-09-08 diena
  3. Brangus Svečias, ar jau žinai?Atpigo vip kaina! Laikiux csgo serveriuose vip banku kainavo 2eurus, o dabar 0,4eur. Atpigo net penkis kartus kaina perkant sms'u iš 5eu į 1eur. "Vip skaičius ribotas :)"

pasiteiraut

Tema forume 'Kompiuterių/žaidimų problemos' pradėjo PRASITUSINES, 2017.09.12.

1. PRASITUSINES

PRASITUSINES Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    322
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $632
    karoc sende 3 kartus ismete blue screen. 2 kartus kai zaidziau the walking dead season 2 ir 1 karta kai perkrove pc po bluecreen , cia su software kazkas blogai ar hardware eina saibom? ar pc per hujovs kad zaisdams twd uzlusta pc? losiu ant high + 1600x900 60+fps cia da spec numeciau , vaizduske inte HDnaxui 3000

Prisegti failai:

2. BTTF

BTTF Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $116
    Tik ant sito zaidimo meto blue screen?

3. Diggeris

Diggeris Profesionalas

Pamėgtas:
    658
    Taškai:
    93
    Pinigai:
    $2586
    geriau nufotkink bsod screen'a

4. PRASITUSINES

Pamėgtas:
    322
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $632
    Nu tik ant sita.
    nieko ten neraso del ko uzresino , nufotkines neturiu bet google vaizduose tokia pat nuotrauka radau.

5. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    šitą š ir man mėtydavo, kai keitinėjau CPU, tai kažkas su tuo ir pradėjo gesti , siūlyčiau pirkti new pc iš mamos metinio uždarbio. Arba tiesiog kaip daro tokie kaip aš, pasikeiti CPU ir sėdi ramus pliekdamas cs;go ant 120fps duste antram ;D

6. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Dalyvis

Pamėgtas:
    9
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $471
    Neklausyk tų velnių, gali būt ir su tuo, ir su tuo, jau su nauju pc sėdėdamas prasipisau su blue screen, pasirodo, kad vaizduškes ir audio driveriai nebuvo automatiškai naujinami, o bs nuskenavus įmeta į tą patį puslapį visus, tai naxuj vargt, windows 10 vėl pasišiukšlino, kaip ir su sm (safe mode) - paleidi ir užlūžta windowsai, čj jau reiks tapt hackeriu ir sėdėt su kali linux

7. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Dalyvis

Pamėgtas:
    9
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $471
    Parašyk į kokį kompiuterastų forumą (tik ne į sg - same children), nes čia net ne visi supranta, kad ant laptopo nebegalima keist cpu, bent ant populiarių lapių, tai kažin ar padielkos darys kažką kito.

8. PRASITUSINES

Pamėgtas:
    322
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $632
    nebijok man sudlaptopiui cpu galiu iki i7 upgradint...

9. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    win7 ,kad ir ant laptopo yra geriausias pasirinkimas, na aišku aš dar nebandęs tu 8.1 ,bet abėjoju dėl jų patogumo.
    P.s. neįsiskaičiau arba nežinojau ,kad pas tave laptop, bet irgi CPU visur keičiamas, tik reikia jau nagingesnes rankas turėt, o ne abi kaires. Visą laptopą po atskirą dalelę išardai ir sudedi ez, o čia cpu pakeist ir sutvarkyt nemokėt... Na bet ne tame esmė:D Tau pc lūžinėja, arba tiesiog windowsus kokius padielkinius įsirašei kurie netinkami visiškai tavo kompui.

10. PRASITUSINES

Pamėgtas:
    322
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $632
    windowsai is maikrosofto , o luzt gali del to kad nepalaiko zaidimai mano vaizduskes... pvz cities skylines su intel vaizduske nepazaisi...

11. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Dalyvis

Pamėgtas:
    9
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $471
    Į MS pc vidų įlįsi tik supjaustęs laptopą, tai xuj znaet ką ten pas jį gali padaryt. Tuo labiau, kad daryt to, ko nemoki yra kvaila, jei tas lopas net negali maitblokio įsipist į dėžę, btw gali pasidaryt, kad per lapį rodys, nereiks ekrano pirkt, jei rmt pas tave ten viskas yra bei veikia xd. Einam wotą šnd drunk gaming 4 life.

12. PRASITUSINES

Pamėgtas:
    322
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $632
    tu matei ta video linka kur numeciau? , tu matei kaip cpu ir ramus pakeite be vargo? , tik ekrana ten biski usikruso , bet ekranas man phj..

13. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Dalyvis

Pamėgtas:
    9
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $471
    Nu gi ph man, einam wotą, apie ramus vpš trink nx, btw jei ne tinkamu laipsniu įstatysi - sudeginsi, dauguma laptopų taip yra. Turiu patirties tik ant toshibų satellitų ir samsungų, 2015 kartos, daugiau visi man px.

14. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    Ko iškart nesakei, kad tik žaidžiant tau tai meta:D Tai viskas aišku :D Per didelė GPU arba CPU apkrova ir pc išjungia automatiškai, kad nenusprogtų tau jis:D Tai apie tokius žaidimus nebesvajok :D GG ;D

Pasidalink puslapiu