1. Swarm High serveris online, bandom gaivinti serveri. Serveris uz nuzudyma duos kaip high xp 10 triple kill 50xp ultra kill 100xp Top 3 zaidejus apdovanosiu Eurotrack2 arba Garry's mod zadimu
    Dismiss Notice

Idėja Pasiūlymas kuris galimai pakeistų KF likimą

Tema forume 'Bendras KF skyrelis' pradėjo Nepilnametis, 2019.07.07.

1. Nepilnametis

Nepilnametis Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $46
    Tai sveiki dar kartą. Noriu pasiūlyti keisti ne serverių vidų, o pačią sistemą. Esmė tokia, pradėsiu nuo pavyzdžio. Aš ir keletas žmonių vakar įsijungemė žemelapį su SKILLED mod'u, nes visi kiti lygiai jau yra neįdomūs didelio lygio žaidėjams. Tačiau taip gavosi, kad atėjo nemažai naujokų ir buvo nusiskundimų, kad jiems nėra kaip pasikelti lygį, todėl kiek mačiau vienas mediką pasiemė, o kiti mirinėdavo nieko nepešę. Tada atsirado chat'e ir senbūvių pastebėjimai, kad geriau buvo kai buvo atskiri serveriai. Viso šito pasekoje norėjau imtis veiksmų ir pasiūlyti kitą variantą. Mačiau yra 3 KF serveriai, du iš jų yra nenaudojami. Nežinau ką JingJang su jais daro, bet manau reiktų palikti nors vieną serverį kuriame Jing'as galėtų kažką plėtoti. Manau jau žinote ką noriu pasiūlyti, bet jei ne, tai tuomet rašau aiškiai - padaryti vieną atskirą NORMAL serverį naujokams, o visus kitus pradedant nuo HARD iki SKILLED atskirame, nenaudojame serveryje. Tikiuosi ši idėja tave sudomino Jing, nes taip pat neprarastume naujų žaidėjų, o to labiausiai laikiux ir reikia, kurį kai kurie dar bando iššsaugoti.

dariune96 mėgsta tai.
  2. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Šviežias

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $845
    Duo 20 eurų man geriau. Aš tave įtikinsiu, kad laikiux turi ateitį ir parūkysim iš manęs.

3. Nepilnametis

Nepilnametis Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $46
    Ir pats turiu parukyt :D

4. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Šviežias

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $845
    Ok, duok 20 jevrų ir iš tavęs parūkom, nes aš ntr.

Pasidalink puslapiu