Pagrindinių Adminų atranka

Tema forume 'Naujienos' pradėjo laikiux, 2015.04.15.

Parašė laikiux, 2015.04.15, 23:30
  1. laikiux

laikiux Administratorius S.Administratorius [MODERATORIUS] [Killing Floor] S.Administratorius [CS 1.6] S.Administratorius

Pamėgtas:
    276
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $29396

Renkami pagrindiniai adminai į Killing Floor ir Counter-strike: Source serverius. Reikalingi administratoriai prižiūrėti tvarka bei serverio sistemos puoselėjimui.
    Reikalavimai: 18 ir daugiau metų, noras padėti ir pagarba žaidėjams, gabumas skirti cheat, laiko turėjimas.
    Privalumai: mokėjimas programuoti KFmod ir sourcemod, turėjimas patirties kuriant panašius serverius, galimybė paremti (pvž .: reklama, serverinę ar kolokacijos vieta serveriui kuriant naujus serverius, dovanų steigimas...)

Pildykite anketa forume.

1. Jūsų amžius.
    2. Slapyvardis žaidime?
    3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis).
    4. Lytis.
    5. Kodėl norite gauti šias pareigas?
    6. Kiek laiko galėsite tam skirti?
    7. Kiek metų esate projekte?
    8. Kuo būtumėte naudingas projektui?
    9. Ką naujo padarytumėte serveriuose?
    10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pž https://steamcommunity.com/id/mst1942)

Last edited: 2016.10.23
    Frx, _Orange_, fTON` ir 3 kiti mėgsta tai.

Komentarai

Tema forume 'Naujienos' pradėjo laikiux, 2015.04.15.

1. Marciuss
      Marciuss
      1. Jūsų amžius. 21
      2. Žaidimo slapyvardis? Marciuss
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). 2 kurso studentas
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Pagrinde norėčiau atgauti savo buvusias pareigas CSS Public serveryje, nes šiuo metu, dabartinių pagrindinių administratorių darbu nesu patenkintas dėl didelio neaktyvumo ir nesupratimo, kaip reikia elgtis su tam tikrai žaidėjais, kurie blogina žaidimo kokybę ir kaip reikia spręsti tam tikras problemas.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Šiuo metu atlieku praktiką nuo 11 iki 15 valandos dirbu, todėl per dieną galiu skirti nuo 2 iki 4 valandų, paskirstant laiką tiek forumui tiek buvimui žaidime.
      7. Kiek metų esate projekte? Iš tikrųjų net nepamenu, dar nuo to laiko kai neturėjau steam jau žaisdavau zombyne. Grubiai paėmus +- 4 metai.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Gerai sutariu su dabartine serverio administracija, turiu daugiau nei metus patirties administruojant serverį (http://sourcebans.laikiux.lt/csspublic/index.php?p=banlist&advSearch=45&advType=admin&page=1), CSS žaidžiu jau gana daug metų, steame 2.2k valandų, sugebu skirti žmones kurie naudoja pagalbines programas, turiu patirties php/html/mysql/phyton, puslapių administravime įvairiuose atviro kodo sistemose, turiu supratimą, kaip veikia sourcemod, taip pat turiu patirties marketingo srityje.
      9. Ką norėtumėte pakeisti projekte? ---
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/marciuss006/
      Chame ir Headshot mėgsta tai.
    2. Gintarytė-Edviux
      Gintarytė-Edviux
      1. Jūsų amžius? Gintarei 19 Edvinui 20.
      2. Žaidimo slapyvardis? Gintarytė-Edviux.
      3. Pareigos? ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Gintarė studentė, Edvinas darbininkas.
      4. Lytis? Moteris ir Vyras.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Esame kartu labai aktyvus šitame projekte ir stengiamės gerinti css serverių stovį!! Nes norime matyti visus "Laikiux" serverius Nr.1 Lietuvoje ir netik Lietuvoje.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Tikrai laiko tam skirti galime labai daug, nes žaidžiame pamainomis.
      7. Kiek metų esate projekte? Gintarė neseniai pradėjo, Edvinas jau kokie 2-4 metai su pertraukomis. :)
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Tikrai labai aktyviai dalyvautume forme su pasiūlymais ir paprastų "adminų" drausminimu nes paskutinėmis dienomis jie nevaldomi ir vyksta serveriuose chaosas. :)
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Jau žinote mūsų žygdarbius http://laikiux.lt/threads/kreipiuosi-ir-turiu-didelį-prašymą.1064/ http://laikiux.lt/threads/serverio-atnaujinimas.1251/ su css zm serveriu stengiamės jį tobulinti ir gražinti jo gera vardą ir po truputį tai vyksta :) matom pažanga ir tikiuosi tai ne galas :) Kai bus zm serveris atnaujintas eisime prie kitų serverių ir bus stengiamasi atnaujinti visu. :)
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/mst1942) http://steamcommunity.com/id/EdvinasGintare/

Su pagarba Edvinas ir Gintarė.
      11. Pastaba- Rašome už du žmones, nes kartu žaidžiame.
      Last edited: 2015.04.17
      `Samanta, NightCoach, NuKe ir 3 kiti mėgsta tai.
    3. UnityKinG
      UnityKinG
      1. Jūsų amžius: Man yra 17, žinau kad reikia 18 be mane tu gan gerai žinai, kurti moku.
      2. Žaidimo slapyvardis? LMNTRIX a.k.a. KraM
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Laikiux projekte esu pražaidęs daug metų. Žaidžiau gan ilgai TF2. Pats pirmas CS:S serveris kur žaidžiau tai buvo CS:S surf. Jau nemažai išmokau ir toliau mokinuos tobulinti savo Sourcemod scriptinimo įgudžius.. Projekte visi S.Admin mane žino , daugiausiai Pgr.Admin irgi. Esu StealthMod ir CS:GO surf serverio kurėjas. CS:S ForFun ir CS:S Surf serverių pgr.Administratorius. Kurt moku ir noriu. Sekiau šito ilgai ir tikiuosi kad dabar gausiu šansą. Esu sąžiningas ir mėgstu padėti. Nemėgstu tokių žmonių kurie bando primesti jog elgiasi normaliai o už nugaros kalba visokiausius blogus dalykus.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Po pamokų nuo pirmadienis-antradienis nuo 5h kažkur. Trečiadienį lankau video kurimo pamokas tai grįžtu vėlai. Ketvirtadienį-Penktadienį irgi nuo 5h. Šeštadieni-Sekmadienį kaip eis planai.
      7. Kiek metų esate projekte? Žinok tiksliai nepasakysiu, apie 5-4 metus tikrai.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Moku ir mokinuos scriptinti sourcepawn - lua, daug žmonių mane žino. Esu padaręs didėlį sąrašą tobulinimų CS:S Surf, CS:S For Fun.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Pas mane daugiausiai idėjų yra skirta CS:S Surf ir ForFun kaip jau minėjau. Kadangi viskas jau yra pasenėje taigi manau kad daug reikia keisti, yra labai daug "bugų" ir visokiausių kitų sistemos klaidų.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/thelmntrix
      R13, Sparta, Banas ir 9 kiti mėgsta tai.
    4. Perblogas
      Perblogas
      • Jūsų amžius. 19
      • Žaidimo slapyvardis? Perblogas.
      • Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis, 12 klasej esu.
      • Lytis. Vyras
      • Kodėl norite gauti šias pareigas? Kolkas neesu nieko pasiekes Laikiux.LT projekte, del to dabar pildysiu ir sieksiu. Serveriuose matau cheateriu, taisykliu lauzytoju, bugeriu ir t.t. del to noreciau juos sudrausmint, pamokyt ir sutramdyt. Noriu parodyt visiem, kad susitvarkyciau su sitom pareigom.
      • Kiek laiko galėsite tam skirti? Laiko turiu normaliai, galeciau skirti iki 8 valandu per diena.
      • Kiek metų esate projekte? apie 4 metus.
      • Kuom būtumėte naudingas projektui? moku biskuti koduoti KFmod ir Sourcemod, bet tai nieko nereiskia, nes su laiku ismoksiu gerai koduoti. Kadangi turiu daug laisvo laiko, tai bus daug laiko priziureti serverius, zaidejus ir taisyti bugus. Platinciau serverius, kviesciau visus zaidejus i sita serveri.
      • Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Noreciau atnaujinti serverius, nes dabar ten, kaip senai buvo sukurta, taip isliko, tik Super ginklu ir nauju map prideta :D. Daryciau eventus serveriuose, pvz KF serveriuose, gal kas koki menesi padaryciau, kad DMG butu didesnis, aisku tik kelioms valandoms ar dienai. manau tuo laiku bus daug zaideju. Ideciau nauju map, kad neuzsiliktumeme, tik prie senu map. Aisku del visu ideju, naujoviu pasitarciau su tavim Mantai ir kitais Super Administratoriais. Man aisku nelabai svarbu ka priziureciau, ar KF, ar CS:S serverius, bet labiau noreciau KF serveriu Admin, nes manau, kad ten zymiai daugiau reik ka nuveikt. :).
      Last edited: 2015.04.16
      Headshot mėgsta tai.
    5. Koa
      Koa
      1. Jūsų amžius. 20.
      2. Žaidimo slapyvardis? *KoA*
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis.
      4. Lytis. Vyras.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes jau senai reikia administracijos KF serveriuose, bei esu senas zaidejas.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Nuo 2 iki 8 valandu per diena.
      7. Kiek metų esate projekte? Killing Floor projekte esu vos ne nuo ikurimo.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Kaip ir minejau esu senas zaidejas, tad tikrai atpazystu cheaterius ir bugintojus, visi man yra lygus, tad nesvarbu draugas ar ne, jei nusikals, bus nubaustas.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Pakeisti taisykles, bei pakeisti siektiek serverio modifikacijas.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/mst1942) http://steamcommunity.com/id/kojale
      _Orange_, NightCoach, oxygen ir 3 kiti mėgsta tai.
    6. Evaporated
      Evaporated
      1. Jūsų amžius. 18 .
      2. Žaidimo slapyvardis? Destiny ( Dar žinomas kaip Evaporated ).
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Darbininkas.
      4. Lytis. Vyras.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Laikiux projekte aš jau daug metų, manau butų pats laikas prisijungti prie projekto ne vien kaip žaidėjas.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Laiko galiu skirti labai daug, kadangi mano darbas yra ne kasdien dirbamas, ir tas pats darbas susijas su maketavimu prie kompiuterio. tai betkada galiu užeiti į serverį. ( maketuoju, gaminu, reklamas. ).
      7. Kiek metų esate projekte? Sunku net pasakyti... daugiau nei 7 metus. Esu pražaides dauguma laikiux serveriu po metus ar net daugiau, Ty Cs 1.6, Counter stike:Source, Minecraft, Killing floor.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Naudingas bučiau tuo, kad esu labai aktyvus ir serveryje mažiau kenkėju būtų.Programavimo sritį gal ir neesu labai pažengęs, bet išmokti visko galima. Programavimu esu nuo vaikystės susidomėjas, bet taip niekur ir negavau pasireikšti. KFmod esu kažkiek apsišvietęs, moku tvarkyti serverio failus, kadangi pats esi prašęs manęs sukurti kf suicidial serverį, ir viskas ten puikiai gavosi.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Aš dabar nežaidžiu killing floor, bet numanau kad ten betvarkė, bugeriai ir t.t. KF serveriuose ryškiai reikia kažko kas sudomintu žaidėjus žaisti toliau, nes man asmeniškai pasikėlus perką, atsibosta pats žaidimas, gal reikėtų naujo modo, kuris per daug nesiskirtu nuo senojo, yra visokiu modų kaip Gun game ( buvo vienas is laikiux serverių kiek pamenu ). KF serveriuose buves metus laiko admin, ir man sekėsi gan gerai prižiurėti KF serverius. Dėl Cs:s serverių neturiu daug idėjų kadangi dabar dažniausiai žaidžiu Surf serverį. Surf serverį gal tvarkos ir netruksta, bet mapų atnaujinimas butu tikrai labai naudingas, nes per diena vis tie patys mapai, ir žaidėjai nelabai lankosi ( visi pereina į Css laikiux For Fun serverį. ) yra ir bugų t.y. sistemos klaidos pvz lvl mapuose kai kas nors pereina lygį ir pačiam gale būna kova tarp žaidėjų, tai dauguma kai miršta naudoja " /spawn " arba "/prisikelti " komandas kad prisikeltų, aišku galima prisikelti tik 3 kartus, bet padarius relog'ą ir vėl gali rašyti " /spawn " ir vėl galėsi prisikelti. Yra ir daugiau smulkiu visokiu klaidų.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/mst1942) http://steamcommunity.com/id/Evaporated5
      Last edited: 2015.04.20
      Tomyoo, UnityKinG, R13 ir 5 kiti mėgsta tai.
    7. GymBo
      GymBo
      1. Jūsų amžius. 22
      2. Žaidimo slapyvardis? GymBo
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Dirbantis
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes manau, kad jom tikciau.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? 3valandas darbo dienom nuo 17:00 iki 24:00 UK laiku. Savaitgaliais ilgiau.
      7. Kiek metų esate projekte? 2-3 metus su pertraukomis.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Ziurint kam ko reikia, bet kiekvienas manau nori buti geriausias.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Nieko.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/mst1942) http://steamcommunity.com/id/GymBo
      11. Galiu uzsiimti serverio reklamavimu.
      Headshot mėgsta tai.
    8. RinneX
      RinneX
      Jūsų amžius 19
      Žaidimo slapyvardis? EliTeN # RinneX'
      Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis
      Lytis Vyras
      Kodėl norite gauti šias pareigas? Norėčiau padėti ir jums tvarkytis su laikiux css serveriais ,be kaip mačiau darosi betvarkė.
      Kiek laiko galėsite tam skirti? 3-5h
      Kiek metų esate projekte? 2011m
      Kuom būtumėte naudingas projektui? Hmm, sakyčiau,kad pasistengsciau padeti palaikyti tvarką serveriuose su soursemod nelabai moku dirpti ,bet man nieko nera neįmanomo ir viską galima išmokti :) Kaip ir savaime suprantama pradėčiau daugumai (naujokams) žaisti serverį ,taigi projekte pakeisciau dauguma bugg'u ,kurius pakeisciau į veikiančius pluginus, bei kurčiau konkursus ir turnyrus ;)
      Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Ištaisyti bugus, prikelti naujų map'u , sukurti kažką naujo serveriuose.
      Nuorod,,a į jūsų steam profilį https://steamcommunity.com/id/dragas7877/
      Off^^, Chame ir Headshot mėgsta tai.
    9. PoWnER
      PoWnER
      1. Jūsų amžius. 18
      2. Žaidimo slapyvardis? <Army_Of_two>PoWnER
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis).Moksleivis
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Norėčiau, jog padidėtų žaidėjų gretos, būtų mažiau besinaudojančių map'ų klaidomis bei padėti naujiems žaidėjams išmokti žaidimo pagrindų ir komandinio darbo
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? 2-5 val per dieną
      7. Kiek metų esate projekte? +- 3metus
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Esu patyręs ir įgudes šiame žaidime, tad norėčiau pritraukti naujų žaidėjų bei labiau sudominti jau esamus komandiniu darbu ir nauja bei visiškai kitokia žaidimo patirtimi.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Modifikuoti kai kurių perk Scaling, requirements ir t.t, grąžinti seną map rotation, suteikti žaidėjams informacijos, pagalbos kaip tikrai įdomiai žaisti šį žaidimą t.y padėti naujokams, o esamus supažinti su komandiniu darbu ri kaip jis veikia, nes dabar matau tik "kiekvienas už save" atvėjį.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/NotYourbizz
      _Orange_ ir oxygen mėgsta tai.
    10. ParadoxLT
      ParadoxLT
      1. Jūsų amžius.18
      2. Žaidimo slapyvardis? Paradox
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis.
      4. Lytis. Vyras.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Zaidziu Laikiux jau daug metu, ir daugiausia css surf serveryje, jau nuo seniai norejau prisijungti prie Laikiux projekto,esu saziningas zinau savo pareigas megstu padeti naujokams, esu doras pilietis. :)
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? 5 iki 6 valandu :)
      7. Kiek metų esate projekte?apie 3-4 metus.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Naudingas buciau tuo kad esu labai aktyvus. Serveryje butu tarp zaideju taika. Kad nebutu blogu zaideju. Neyzeidinejemi naujokai.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Daugiau zaidziu cs:s surf, ir jau gal daugumai pabode yra pradzioi raundo vis ta pati muzika, nauju lvl map'u .
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/profiles/76561197977658176
    11. Maxx
      Maxx
      1. Jūsų amžius. 25
      2. Žaidimo slapyvardis? ~Dede_Maxx~
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Darbininkas.
      4. Lytis. Vyras.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Zaidziu Laikiux serveruos nuo pat įkurimo sio projakto ,turiu daug patirties t.t.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Kartais galiu 24 h :D
      7. Kiek metų esate projekte? 6-7 m . Killing floor nuo pat atidarymo serverio ..
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Padaryti tvarka..
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Mapu naujove bugu taisymas perku koregavimas ..
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/maxxgalingumas
      _Orange_ mėgsta tai.
    12. TheGeekyGuy
      TheGeekyGuy
      1. Jūsų amžius. 16, vienas is administratoriu sake jog tai nera problema.....
      2. Žaidimo slapyvardis? TheGeekyGuy(nesu noliferis, karts nuo karto zaidziu)
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). moksleivis
      4. Lytis. liktais vyriskos lities bet nesu tikras :)
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? sias pareigas noreciau gaut del didesnes patirties
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? ivairiai, kol mokslo metai nesibaige tai keleta valandu(pasistenkciau viska spet ka reikia padaryt), vasara-belekiek
      7. Kiek metų esate projekte? gal kokius 2metus bet retai bunu
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? na, kadangi tai yra sistemos administravimo darbas tai administruociau, bei stenkciaus itraukt naujoviu
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? aisku tai kas zaidejams patiktu
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. (pvz http://steamcommunity.com/id/mst1942) kaip ir sakiau, as nesu gameris, as geekas...

P.S moku keleta programavimo kalbu: java, c++, html, css, minimaliai php ir mysql, modu zaidimams nesu rases
    13. Patriarchas
      Patriarchas
      Pildykite anketa forume.

1. Jūsų amžius. 18
      2. Žaidimo slapyvardis? PaTriArChas
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis 2 kursas į pabaiga.
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes noriu prisidėti prie konors didingo ir rimto kaip laikiux.lt :)
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Gal iki 12valandu. ta prasme Forume labiau aktyviau tikrinčiau ką aš turėčiau tikrinti tačiau serverija taip pat busiu aktyvus kiek tik galėsiu.
      7. Kiek metų esate projekte? oj seniai. ta prasme nick dažnai keisdavau ir forume nebudavau gal beveik nuo pradžios nes tada gana mažai žaidėju turėjom bet pažiurėkit i mus dabar :) viens geriausiu serveriu baltijos šalyse :) bet pamaniau kad galėčiau buti dalis kažko ka turi ne kiekvienas serveris.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Prisidėčiau prie. Naujoviu, įdomybių, informatyvumo, unikalumo bei padėčiau naujokams suprasti ką jie žaidžia nes pirma karta killing floor laikiux.lt serverija man nieks nepadėjo tai buvo pirmas serveris kuriame pradėjau žaisti killing floor.. ir dauguma žaidėju nerūpi naujokai, čia ne ta prasme kad neduoda pinigu ginklams. o kad nepadeda to ko jie nesupranta ir aš manau kad aš nebusiu toks ir padėsiu visiems kuo galėsiu nesvarbu ar tu draugas ar brolis ar priešas aš padėsiu tau kuo galėsiu nes aš tokios pagalbos negavau ir pats nenoriu kad kiti žaidėjai kuriems jos prireiks jos taip pat negaus :)
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Pagalbos bei informatyvumo, nauju map, modifikaciju jei įmanoma, dauguma to ko laikiux.lt trūksta kad jis butu pats rimčiausias projektas lietuvoje. nors aš asmeniškai rimtesnio nežinau :)
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį.http://steamcommunity.com/id/Kedai3/
      Ačiū kad skaitėt mano ilga bei nuobodų parašyta tekstą.
    14. Misa
      Misa
      1. Jūsų amžius. 19( 04-28 bus 20)
      2. Žaidimo slapyvardis? Misa
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Moksleivis 2 kursas, dirbantis kas antra diena.
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nesu linkes rasyt daug, todel eisiu prie tikslo. Esu linkes prie tokiu pareigu, admin laikiux serveryje totaliai virs 2 metu(pirktiniu), puikiai zinau admin pareigas, taipogi naudojuosi sourcebans ir zinau kaip juose tvarkytis.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? atsikeliu 6:30 am isijungiu pc, muzika ir pradedu veiksma. nueinu miegot 12pm-1am.
      7. Kiek metų esate projekte? Laikiux projekte esu nuo Zombyno pradzios.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Esu stipriai aktyvus ir zinomas serveruose, teik mylimas, teik nekenciamas. visada atsakau y problemas jeigu as galiu ja isprest arba pakonsultuoju likt problemos sprendimo.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Visada yra ka naujo pasiulyti, bet tai ateina su laiku ir su kantrybe, suo metu mokinuos priesti Server-side skins progresas baisus, bet ateityje ismoksiu.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/Misute/
      Nesu linkes rasyt Lietuviskomis raidemis, dabartinis kompiuteris neturi daug skaiciu, del ju negalima parasyt lietuviskos raides
    15. Ukvedys
      Ukvedys
      1. Jūsų amžius. 28
      2. Žaidimo slapyvardis? Ukvedys
      3. Pareigos. Ukvedys
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Noriu tik dalinai prisidėti.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Laikas slidus dalykas, kiek galėsiu - tiek prisidėsiu.
      7. Kiek metų esate projekte? Senokai, keletas metų su pertraukomis.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Kad būt naudingu reik visų pirma kažką padaryt, o paskui žiūrėt ar tai naudinga ar ne. Kažką gero bandyčiau nuveikt.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Norėt galima daug ko, reik žinot galimybes ir ribas. Šiaip norėčiau užsiimti KF mapų, perku ir gunų pataisomis.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. Neturiu
      Kalbant apie KF (cs nežaidžiu) tai galiu prisidėt tik prie pačio žaidimo gerinimo (ištaisius spragas tiek su VIP gunais, tiek su perkais manau padidintume žaidimo smagumą ir prisijungtu ne tik nauji žaidėjai, bet ir senieji sugrįžtu.

Be to manau reiktų padaryti adminų komandą, kaip ten bebūtų su tom pasakom, kad ten po 12h galit prasėdėt į dieną nieko neįtikinsit, be to artėja vasara, taip, kad....
    16. Edmantas
      Edmantas
      1. Jūsų amžius. 24
      2. Žaidimo slapyvardis? b K t
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis).dirbantis
      4. Lytis. vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? nes po pertraukos vel uzlekiu i serveri ir norisi ne vien zaisti jame bet ir prisideti prie jo tobulinimo
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? kelias valandas per diena, privalumas tai, kad su manimi praktiskai betkada galima butu susiekti per skype ir gmail
      7. Kiek metų esate projekte? ~7metus
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? aktyvumu, pagalba zaidejams ir noru tobulinti serveri
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? na as laikiux projekte jau daug metu, esu ganetinai gerai susipazines su laikiux zaideju kolektyvu ir zinau ko jie nori, butent kf serveriui reiketu paieskoti nauju super ginklu kuriuos butu galima ikelti, idomiu mapu ir palaikyti serveryje gera atmosfera, kad zaidejai nenoretu iseiti is serverio
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/edma49/
      Last edited: 2015.04.27
    17. Alinacka*
      Alinacka*
      1. Jūsų amžius. 20
      2. Žaidimo slapyvardis? Alinacka
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Studentė antro kurso.
      4. Lytis. Moteris.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes manau, jog serveriui reikalingi žmonės galintys tuo užsiimti ir padėti plėstis, bei aktyviai palaikyti tvaarką ir pačio žaidimo metu. Ko labai trūksta šiuo metu, aktyvumo tau bent jau KF serveriuose - tai supratimo iš administrator, tvarkos palaikymo ir aktyvumo.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? 5 valandas. Priklausomai nuo laiko užimtumo, bet faktiškai skirčiau tikrai po daugiau nei keletą valandų. Laisvo laiko.
      7. Kiek metų esate projekte? 4 metai.
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? Manau jog įneščiau naujovių, turiu daug minčių kurias norėčiau idealizuoti Killinf Floor serveryje. Prisidėčiau prie tvarkos palaikymo, aktyvaus bendravimo su naujokais kuriems tikrai to reikėtų, kadangi tai padeda pritraukti naujus žmones.
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Faktas jog labiausiai tai perkų koregavimas, gal kiek kitokią sistemą dėl pačių lygių.
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. Neturiu
    18. pawn
      pawn
      1. Jūsų amžius. 21
      2. Žaidimo slapyvardis? Pawn
      3. Pareigos ( moksleivis, darbininkas, bedarbis). Mokaus, dirbu
      4. Lytis. Vyras
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Kad butu ka veikt laisvalaikiu.
      6. Kiek laiko galėsite tam skirti? Kiek tik turesiu laisvo laiko.
      7. Kiek metų esate projekte? nuo pradzios
      8. Kuom būtumėte naudingas projektui? laikui begant tapciau naudingas, studijuoju computer science tai kapstausi po tokias idomias kalbas kaip Python / java ir planuoju pradet mokintis C++ nes domina game industry karjiera. tai manau butu abipuse nauda, as gaunu motyvacijos kurti ir mokintis o jus gaunat projekto tobulejima :)
      9. Ką naujo norėtumete padaryti serveriuose? Pakolkas ideju neturiu :)
      10. Nuoroda į jūsų steam profilį. http://steamcommunity.com/id/tenshn/
      p.s noriu tik paziuret ar paimsit mane ar ne :D
    19. R13
      R13
      Galite temą rakinti,adminai atrinkti. Sėkmės kitiems kitą kartą.

Pasidalink puslapiu