1. Swarm High serveris online, bandom gaivinti serveri. Serveris uz nuzudyma duos kaip high xp 10 triple kill 50xp ultra kill 100xp Top 3 zaidejus apdovanosiu Eurotrack2 arba Garry's mod zadimu
    Dismiss Notice

Padiskutuokime.

Tema forume 'LaIkIuX-Jailbreak' pradėjo dariune96, 2019.06.16.

Verta gaivinti šitą serverį?

1. Taip.

11 vote(s)
    68.8%
  2. Ne.

5 vote(s)
    31.3%
  3. Neturiu nuomonės.

0 vote(s)
    0.0%
  1. dariune96

dariune96 Šviežias

Pamėgtas:
    39
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $341
    Sveiki.
    Paskutiniu metu pastebėjau labai liūdną vaizdelį su šituo serveriu. Serveris tuščias, apleistas, nieko nedaroma, žaidėjų praktiškai nulis, Pagr. admin'ai dinge lyg į vandenį. Apskritai tuščia, o serveris kaip sakoma paliktas likimo valioje. Dabar visi puls sakys "projektas miręs ko tu nori". Realiai aš pats matau koks yra vaizdas, su projektu. Prieš puse metų išėjau iš prižiūrėtojo posto dėl kelių priežasčių, bet kažkaip keista, kad net po šiai dienai aš vis dar sėdžiu su juo. (Na, jei prapisiu, tai prapisiu prižiūrėtoją... :D) Sakykit ką norit, bet man kaip šio serverio žaidėjui, kurio visas laikas buvo praleistas vos ne šiame serveryje yra gana skaudoka matyti tokia padėtį. Kodėl taip sakau? Nes faktiškai šiame serveryje susipažinau su žmonėmis kurie po šiai dienai yra mano draugai , praleista daug vakarų, dienų, naktų. Prisiminkit tuos laikus, kai prieš kelis metus buvo pilna žaidėjų, vykdavo konkursai, linksmos vakaronės, pokalbiai ir t.t. (Ahhh... So much nostalgia here).
    Taigi norėčiau su jumis padiskutuoti apie šio serverio padėtį, manau gal ir Tamsta Laikiux atsilieps šioje temoje ir jis išreikš savo nuomonę.
    Visi vėl puls sakyti, kad serveriui trūksta reklamos, modų, žemėlapių, modų, aktyvumo ir t.t. Bet reikia visiems pirma pagalvot nuo ko pradėti veikti ir ką daryti. (Arba čia visiems yra giliai px ant visko, realiai aš nežinau, bet tikimybė nemaža). Ar iš viso verta šį serverį laikyti ir visiems vieną vakarą susirinkti tiesiog pradėti jį laidoti.
    Laukiu jūsų nuomonių.

2. DievaS

DievaS Šviežias

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $540
    Jop, manau kad reiktų kažko imtis, nes tikrai gaila darosi :( tiek naktų pražaista tiek prasijuokta ir prasipikta su žmonėmis :D nes be mūsų tu senų žaidėjų tikrai naujokeliai nesiims gaivynti Jailo.

Shiluminis2k mėgsta tai.
  3. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    6
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1208
  4. Pypukac

Pypukac Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $5
    Taip,nebera prasmes isijungti csgo :(

5. Shiluminis2k

Shiluminis2k Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $44
    Čia apie 1.6

6. Shiluminis2k

Shiluminis2k Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $44
    Davai laidotuves surengiam jailui? XDD

7. lexon

lexon Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $5
  8. Prasitusines2

Prasitusines2 Šviežias

Pamėgtas:
    6
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $1208
    Dawai, surenkam pilna serveri su botais ir as isbaninu ir pats uzsibaninu.

Shiluminis Punktas mėgsta tai.
  9. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Šviežias

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $845
    Ne esmė, kad visus "ne" aš suspaudžiami, bet kai db pagalvojau, tai gal ir pxj būtų dar 10 metų prapist cs servuose. Bet, pagalvok apie tai, ką rašiau apie 1.6 ir šiuos laikus, nors aš irgi dar tikiu: "Make 1.6 great again"

dariune96 mėgsta tai.
  10. VladimirVladimirovicPutin

VladimirVladimirovicPutin Šviežias

Pamėgtas:
    32
    Taškai:
    13
    Pinigai:
    $154
    Sveikas, Dariune.
    Kaip matau dar suki galvą dėl projekto :D. Kaip bebūtų serveris paprastas, o tai nereiškia, kad blogas. Kituose serveriuose 2xjump yra, nematomumai ir kitos kvailystės, kur be VIP paprastai nepaloši. Tačiau norint projektą t.y. serverį JB atgaivinti reikia turėti bent kelis pastoviai žaidžiančius asmenis ten, nes tik tada liaudis pradeda rinktis. Negana to, reiktų patvarkyti serverį, kad jis neužstriktų bežaidžiant kaip dažnai būdavo ir keletą normalesnių map įdėti. ;)

Mynde ir dariune96 mėgsta tai.
  11. dariune96

dariune96 Šviežias

Pamėgtas:
    39
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $341
    Sveikas, kaip ir minėjau, kad tiesiog viską reikia pradėt nuo reklamos , kad nors tuos kelis pastoviai žaidžiančius žaidėjus turėti. :D O dėl serverio tvarkymo tai ERROR 404: Partizanas not found.

12. How2TurnOnPc?

How2TurnOnPc? Šviežias

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $845
    Partis anime žiūri xD

Pasidalink puslapiu