1. Kviečiame išbandyti naujai sukurta online filmų peržiūros puslapi KinoFanai.lt
    Dismiss Notice

Guminukui ispėjimai nepadeda

Tema forume 'LaIkIuX Server - Hard #2' pradėjo Buratynas, 2018.07.07.

1. Buratynas

Buratynas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $55
    Buvau ikelęs temą kaip guminukas kitus weldina, bet ką padarė administracija tai tik ispėjo, dabar vėl šitas pilietis pradėjo siautėti. Tradiciškai pridedu video

2. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    Sveiki biciuli, labai didele klaida padarei, jog cia keli tokius dalykus darydamas lygiai toki pat balagana, o esme tame, jog tu esi tas kuris uzviria sia kose bei kirsina kitus laikiux zaidejus.

Irodymai : https://steamuserimages-a.akamaihd....785/F6278CBBABF213EBE452F6FEB67E56941CDD67E0/
    https://steamuserimages-a.akamaihd....137/14FC343803CF9965EF04811022FB74FFBBF0CDB1/

Taippat Clot yra sios problemos kelejas kaip ir Lukas13. Kaip matote buvau As pirmas isweldintas, atejo antras wave, sugalvojo mane dar kart isweldinti todel GuMiNuKaS atejo man pagelbeti.

Beto pamirsau pamineti, jog yra ir ju draugas Nicku Kiril : https://steamuserimages-a.akamaihd....262/2137BE641296517F1B08CE6E0842E8BF0A6F9241/

https://steamuserimages-a.akamaihd....418/635DBC7B98581C83D7A4FCE67152C09F6065931F/

Last edited: 2018.07.07
    GuMiNuKaS mėgsta tai.
  3. Buratynas

Buratynas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $55
    Prie ko čia tas clot nieko tavo ta fotke neirodo, o mes gynemes nes buvome patys weldinami+ guminukui jau nepirmas kartas kai tokias nesamones daro, dar prisegu video kaip atejo lempa ir guminukas su lunaru laike ir nepraleido kelio, o buvau praleistas kai nebeliko grėsmės ir buvo nušauta lempa. Nežinau ar tokius dalykus toleruot galima

4. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    Palauk, Jus gynetes? Jus mane blockinot 5 wave, kaip jus galejot gintis 7 wave? As puikiai suprasciau jei buciau tas kuris pradejo viska, bet aiskiai matosi, jog jus cia pradejot weldint bei blockinti, o as tesiog norejau, jog jus gautumet tapati, ka as gavau is jusu. :)

GuMiNuKaS mėgsta tai.
  5. Buratynas

Buratynas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $55
    gynemes kai weldinom, o kas tave blockino 5wave tiesiog fotke kaip šaudom nei zombiu matosi nieko

6. Buratynas

Buratynas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $55
    dziaukis kad nenufilmavom kaip mum visa mapa duris sprogdini

7. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    Kodel sakai, jog butent as? Ka tu biciuli cia sneki, nebeturi prie ko prisikabinti tai jau taip kazka prisigalvoji? :)

GuMiNuKaS mėgsta tai.
  8. Buratynas

Buratynas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $55
    Matem savom akim kad tu

9. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    Jusu zodis pries mano, neturit irodymu, net nesnekekit, tegu sprendzia Adminas situacija uzteks cia jau rinktis postus.

GuMiNuKaS mėgsta tai.
  10. VidmantasZ

VidmantasZ Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    78
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $2185
    Nemaciau nezinau , bet isakysiu savo nuomone
    Speju buvo taip 1 pradejo blockint ta zmogu , tai tas zmogus blockina ta kur blockino ir taip karosele kol dasibaigia iki forumo.. as you can see in videos tas turi kaip nesamones daro ir tas turi

O spejimas tie kurie blockina Lunar , Guminuka speju blockina nebereikalo nes sitie 2 asmenys kazka yra padare tai cj ir blockina (clot , lukas13)

Overall: Visi kalti.. neturejo nei vienas blockint ir weldint
    +

11. GuMiNuKaS

GuMiNuKaS Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    64
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $80
    Mapas didelis, kodel butent turim ten ileist? Ateinat, blokuojat ir paskui taip mapa pralaimim. Ir dar dristat kelt i foruma, kad mes blokuojam?
    Taip, priveda iki to, kad pralaimim mapa ir turim rinkt kita. O ten net negalima pavadint blokavimu, yra per visa mapa ne viena vieta, todel nebutina visiems rinktis ten pat.

12. bastardo

bastardo Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $46
    Seni, ką tik pats prisipažinai, kad blokovai. :D

13. bastardo

bastardo Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $46
    Akivaizdu vienas dalykas, jeigu ši persona būtų gavusi ban'ą. Su pirmu nusiskundimu šitos problemos net nebūtų iškilę...

14. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    O tu tikiuosi supranti, jog is pradziu GuMiNuKaS buvo cia niekuom detas? kol jie nepradejo issidirbineti, tol nieko blogo nevyko.

15. bastardo

bastardo Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $46
    Apie guminuką post'as jau yra gerokai seniau parašytas, kiek suprantu tai panašu kad jis visgi pirmas pradėjo. Sunku aišku objektyviai sakyt kai nemačiau kas vyko..

16. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
    Yra aiskiai parodyta mano nuotraukoje, jog buvau isweldintas Lukas13 zaidejo 1 wave, O Video kury ikele temos kurejas yra parodyta 2wave ir taip aisku, jog jie pirmi pradejo ir nera skirtumo ar yra tema sukurta apie guminuka ar ne, bet jie patys viska uzvelia, o ne Guminukas sioje situacijoje.

17. GuMiNuKaS

Pamėgtas:
    64
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $80
    Tema yra del to, kad jis anksciau mane nuzude, as suweldinau ji uz tai. Kaip sauksi taip atsilieps :)

18. GuMiNuKaS

Pamėgtas:
    64
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $80
  19. Lunar

Lunar Dalyvis

Pamėgtas:
    72
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $39
  20. Koa

Koa Pagyvenęs forume [Killing Floor] S.Administratorius

Pamėgtas:
    252
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $186
    Atejus i serveri vel savo darbus daret, temos kurejas su draugeliais uzbaninti.

Pasidalink puslapiu