Konkursas CS:GO Rudens Sezono Event!!

Tema forume 'Naujienos' pradėjo spirit_as, 2017.10.13.

Parašė spirit_as, 2017.10.13, 19:26
 1. spirit_as

  spirit_as Administratorius

  Pranešimai:
  263
  Pamėgtas:
  114
  Taškai:
  43
  Taigi , kaip jau pastebėjote ilgą laiką nedarėme jokio event , taigi event bus 2017/10/21 dieną tai išeina šeštadienį maždaug 18:00-19:00 valandą lietuvos laiku , taigi prašau nevėluokite .

  Event vyks cs:go minigames serveryje. (csgo.laikiux.lt:27015)

  Turbūt paklausėte savęs o kas per event ką reikės daryt ir panašiai , nu tai tuoj jums viską išpasakosiu .

  1.Užduotis.
  Atsitiktinai pasitarę administratoriai parinks 1 course žemėlapį , ir tame žemėlapyje jums tiesiog teks pereiti iki pačio galo ir pirmas tai padaręs žinoma nugalės .
  ( jūs turėsite tik 1 gyvybę kas kiekvieną roundą , taigi jokių respawn kaip supratote nebus , už recconect būsite baudžiami kelių minučių banu , taigi to prašau nedaryti . )
  Taip pat nenustebkite jeigu netyčia gausite kažkokių tai pasunkinimų :)

  1 užduoties prizai - Pirmas perėjęs žemėlapį gaus pasirinktinai admin ant for fun / jailbreak serverio adminą 1 mėnesiui. Antras žaidėjas tai padaręs laimės vipą 2 mėnesiams ant for fun / jailbreak serverio pasirinktinai. (prizai gali būti papildyti)

  2.Užduotis.
  "Last man standing" kitaip tariant paskutinis likęs gyvas . - Užduotis bus paprasta visi eisite į terroristų poziciją ir adminams pasakius komandą pradėti , pradėsite bėgioti po tam tikrą žemėlapį , kitaip tariant išsiskirstyti kas kur norit suburti komandą ar kažką panašaus , ir po kelių minučių pradėsite visi tarpusavį su knife žudytis .
  ( adminai karts nuo karto primėtys "healthshotų" po žemėlapį , kitaip tariant vaistinėlių kurias radę galėsite pasihealinti jeigu to jums prireiks )
  per šį žaidimą galima suburti komandą , bet įsidėmėkit kad išgyventi turės tik 1 žaidėjas , tie žaidėjai kurie pastoviai slėpsis ar nebandys dalyvauti visame veiksme bus deginami ar bet kaip kitaip baudžiami .
  2 užduoties prizai - Paskutinis išlikęs gyvas galės rinktis ar vip 2 mėnesiams ar admin 1 mėnesiui ant jailbreak ar for fun serverio (prizai gali būti papildyti)

  3.Užduotis.
  "Viktorina" Taigi , žaidėjai bus išrikiuoti į vieną eilutę ir turės atsakinėti į vedėjų užduodamus klausimus ir geriausi atsakinėtojai bus apdovanoti prizais
  (noriu visus įspėti , kad jeigu nespėsite patekti į viktorinos rikiuotę , viktorinoje dalyvauti nebegalėsite / bei viena pastaba , mirę žaidėjai ar tie kurie viktorinos eigoje perėjo į kitą etapą neatsakinėja klausimų į chat ar mic ir nesufleruoja pačiame chate , į klausimus atsakinės tik dalyvaujantys žaidėjai)
  3 užduoties prizai - Daugiausiai klausimų atsakęs taip pat galės rinktis tarp 2 mėnesiams vip ar 1 mėnesio admin. (prizai gali būti papildyti)

  4.Užduotis.
  Taigi , 4 bei paskutinioji užduotis "šaudynės" per šią užduotį darysite tai ką mokate geriausiai , šaudysitės , ir 2 geriausi žaidėjai bus apdovanoti
  (taip pat nenustebkite jeigu netyčia gausite kažkokius tai pasunkinimus nes jų tikrai bus)
  4 užduoties prizai - Geriausias šaudynių užduoties dalyvis bus apdovanotas tarp vip 2mėn ir admin 1mėn ant pasirinkto serverio jailbreak/for fun (prizai gali būti papildyti)  Iš anksto visiems linkiu gerai praleisti laiką :) Lauksime visų cs:go minigames serveryje . SĖKMĖS . ​
   
  Last edited by a moderator: 2018.05.17

Komentarai

Tema forume 'Naujienos' pradėjo spirit_as, 2017.10.13.

Pasidalink puslapiu