1. Kviečiame išbandyti naujai sukurta online filmų peržiūros puslapi KinoFanai.lt
    Dismiss Notice

Skundas [CS:GO] Minigames Nusiskundimų Tema.

Tema forume 'CS:GO MiniGames(ForFun)' pradėjo laikiux, 2016.06.21.

1. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    42
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $689
    tie jūsų session mute jau seniai pasibugino, kai mane crossas mutino, per paprasta komanda nesugebėjo, tai užmutino session mutu ir pyst po dviejų mapų dar net nenusiėmęs buvo, kol neišprašiau spirito, kad nuimtų tą jibaną free mute:D
    Kadangi jums tai kartojasi visad ,kai dedat session mutus, tai gal dėkit visada su laiku, išvengsite papildomų darbų kaip unmute ir nereiks sukt galvos po to :D

2. Digital

Digital Šviežias [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    11
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $91
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit: def
    2. Ką tas asmuo blogai padarė: Trugdo kitiems zaidejams saudydamas i galva.
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus: siunciu demo
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė: 00:03 - 00:58

5. Extra informacija ( SteamID ): http://steamcommunity.com/profiles/76561198400684487/
    6.Jūsų nick žaidime: Digital

Prisegti failai:

• def.dem
      File size:
      4.4 MB
      Peržiūros:
      0
    Kryzius mėgsta tai.
  3. spirit_as

spirit_as Administratorius

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Bus nubaustas

4. mariusa33

mariusa33 Stebukladarys

Pamėgtas:
    76
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1050
    idekite votekick del tokiu zaideju kaip def ir tu kurie tempia laika :))))) (arba man pgr admina nes as serve 24/7)

5. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
  6. Sharas123

Sharas123 Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    82
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1170
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. *keiskmai*
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Sake kas uzdes like komentarui ras kita diena 10baksu, bet as neradau
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus.

Jūsų nickname: *Keiksmai*
    Ką siūlote: ideti votekick
    Kuo jūsų idėja pravers serveryje: loheliu maziau bus.
    Komentarai: viska as esu apgalvojes ir nekniskit man proto *Keiksmai*. vopshem tak, idedat sita xirnia i sistema ir fsio. db sakysit tipo visi kiekviena kikins, NE. reikia padaryti kokia 70-80% kad zaideju butu uz ir fsio. nereikes adminu ir tvarka bus.

P.S PALAIKINKIT MANO POSTA IR RASIT 10 DOLERIU KITA DIENA

4.Nera id nes cia forumo lankytojas
    Tokiam maziausiai rankas ir kojas nukapot, kad nebeisipisenetu forume

7. Diggeris

Diggeris Profesionalas

Pamėgtas:
    669
    Taškai:
    93
    Pinigai:
    $2690
  8. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Gaus įspėjimą

Onluckii mėgsta tai.
  9. funsline

funsline Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $107
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. Kentuks
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. course mapuose ijungineja friendly fire, duoda visiem 100000 hp, duoda visiem negevus(zodziu trukdo normaliai zaist)
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. Demo (bet jame yra tiktai friendly fire)
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė. pradzioje matosi
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! Manau jo id pakankamai lengva gaut

Prisegti failai:

Onluckii mėgsta tai.
  10. in7sec

in7sec Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    15
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $323
    Kaltas ne jis o durnos duotos privilegijos tik adminam pasismaginti ir is zaideju daryti nesamones. Jei komandos neturi jokio normalaus tikslo tai yra useless, nebent serve kazkokiu event proga tai daryti...

Onluckii mėgsta tai.
  11. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Prieš linksmai leidžianttaip laiką visada reikės žmonių atsiklausti ar jie to nori pamiršau tai pasakyti kitiems adminams , viskas suprasta p.s privilegijos nedurnos , jos tinka eventams ir kitokiems butiniems darbams kalti gali būt tik adminai kurie nelaiku ir ne vietoj jas naudoja . Manyčiau mane supratot . Nebekelkim dramos .

12. kentuks

kentuks Aukščiau naujoko [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $277
    FF vote buvo, buvo nubalsuota teigiamai, paįdominti pasišaudymui daviau negevus ir hp. Nematau kur buvo nusižengta kažkam ar padaryta kas blogo, biški pablūdijom po to išjungėm. Labai tau gyvenimą tai sugadino?

13. Digital

Digital Šviežias [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    11
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $91
    1. K2; CtRoGyJ
    2. Trugdo, saudo i statines ir numusineja zaidejus i vandeni.
    3. Demo
    4. 00:08
    5.K2 - STEAM_1:1:125467164
    CtRoGyJ - STEAM_1:0:38085793
    6. Digital

Prisegti failai:

14. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Abudu nubausti.

15. mariusa33

mariusa33 Stebukladarys

Pamėgtas:
    76
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1050
    nusiskundimas del @UnityKinG arba kitu adminu del ko buvo istrinta mano anketa. ji atrode taip.
    Jūsų žaidimo slapyvardis? L0udly
    Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte ? 3 metus csgo, 3-4 metus 1.6
    Kiek jums metų? 17 metu
    Ar turit mikrofoną ir nebijote juo pasinaudoti? Kaip kitaip
    Kiek maždaug laiko per dieną praleidžiate mūsų serveryje? 2-3 valandikes darbo dienom, savaitgaliais dafiga
    Ar buvote kada nors baustas už nusižengimus mūsų serveryje ? Jeigu buvote tai už ką ? Tai aisku, izeidinejimai ar dar sis tas
    Ką norėtumėte pakeisti serveryje , kaip prisidėtumėte prie jo ? Tipo dadeciau mapu, o kadangi ir IT studijuosiu tai ir kokiu bajeriuku supragramuociau laisvu laiku
    Kodėl būtent jus turėtume paimti į šias pareigas o ne kitus , kuo jūs geresnis už kitus žaidėjus ? As bene ilgiausiai projekte zaidziantis zmogus, komunikubiliausias, kompetetingas. Jeigu manimi pastiiki vienam is dydziausiu renginiu baltics esporto lygoje "King of the baltics" ir tenais duoda administratoriaus teises, tai patikimumo klausimu turetu ir nekylti .
    Nuoroda į jūsų steam profilį? https://steamcommunity.com/id/mariusa33/ jei reikia galiu atprivatinti.
    Kodėl nusprendėte užpildyti šią anketą? Nes atsibodo buti [player] ir reikia kazka keisti sitam serveryje.
    Trumpai papasakokite apie save. Tai kad daug ka zinot jau apie mane, 17 metu, mokaus link IT, tipo einu i trefkes (palaikau kuno forma), tingiu rasyt lietuviskom raidem, nes tipo kas is to. Nedarau namu darbu ir visa laisva laika cesiuka kapoju.

MikeTyson mėgsta tai.
  16. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Matosi kad anketa ant juoko parašyta "tipo dadėčiau mapų" "atsibodo būti [player]" , taigi nenustebau kad ištrynė , nors ir be tavęs buvo ką paimti ir tikrai labiau atsidavusių žmonių už tave . Jeigu tavo temą ištrynė , reiškiasi ją iškart atmetė ir liko tik tie del kurių buvo galima pamastyti ar paimti ar ne . Geros tau dienos seniukai :)

MikeTyson ir Sharas123 mėgsta tai.
  17. Zefirinas

Zefirinas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $6
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. - Dimplil
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. - Kai žaidžiau jis labai susidomėjo mano knife, aš scammerius jau perpratau tai galvojau pajuokausiu, gal ban prasileis scammeris. Jis pridėjo mane ir norėjo nupirkti mano knife už daug daugiau negu jis pats vertas, atsisakydamas eit pirmas.
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. - https://i.imgur.com/EixnRjX.png
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė. -
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! - STEAM_0:1:178996498

18. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    Bandėm viens kitam įdorinėti kad nesate apgavikai nei vienam nepaėjo del to sandėris neįvyko . Niekas neapscamintas , o ar bandė ar nebandė tai pats dievas žino . Jeigu pagal jo duomenis internete nieko nėra , tada nėra jam ir ką daryti , tiesiog nepasisekęs sanderis.

19. Gufi

Gufi Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    73
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $725
    Teisingai, ima žmonės ir pasiūlo daug didesnę pinigų sumą už knife, kurį gali internete daug pigiau ir patogiau nusipirkti. :)

20. spirit_as

Pamėgtas:
    190
    Taškai:
    43
    kiek pasiūlė nesvarbu niekas nebuvo apscamintas gal ir bandė (tikriausiai bandė) bet apscamintas niekas nebuvo todėl nėra už ką baust . Čia tas pats kai aš pasakyčiau parduok 100e vertės knife uz 150e deresimes deresimes ir niekas nei pirks nei parduos , nu tai ka aš liksiu scammeris , gal aš tiesiog norėjau paslaugą žmogui padaryt ir brangiau nupirkt .

Pasidalink puslapiu