Skundas [CS:GO] Minigames Nusiskundimų Tema.

Tema forume 'CS:GO MiniGames(ForFun)' pradėjo laikiux, 2016.06.21.

1. Gabyte

Gabyte Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $66
    Crossai, dauguma adminų serveryje buvo kuomet aš šnekėjau. Būčiau įžeidinėjusi Tave, manau tikrai būčiau sulaukusi tos bausmės, Bet kadangi nepasakiau nei vieno blogo žodžio nesu baudžiama. Viskas prasidėjo nuo to, kad pradėjai viešint Powerio FaceBook visam Laikiux For Fun serveriui ir sakai, jog nieko blogo nepasakei ir nepadarei? Dabar kai mute gavai, tai išvis dramą iškėlei, eik geriau poemas arba knygas rašyt, o ne tokius bereikšmius skundus čia.
    P.s tas demo kurį digital numetė nieko neįrodo taipogi. Tiesiog diskutuojate ką poweris padarė. Vaikų darželis...

Last edited: 2017.06.30
  2. spirit_as

spirit_as Administratorius S.Administratorius [CS:GO] S.Administratorius

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Ahhh drama dramelė sūnūs mano drama dramelė :D Spiritas į šitą situaciją nesikiš , nes spiritas nori kad lost su echo sutvarkytų šitą reikalą , P.S visiems geradariams sakau , jeigu numesit įrodymus kad cross viešino laikiux serveryje kito žmogaus facebook be jo sutikimo ir dar kaip suprantu daugeliui žmonių , negana to kad jis čia skundėsi jis dar + bus ir nubaustas . Gero vakaro mielieji :)

Last edited: 2017.06.30
  3. Kryzius

Kryzius Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $101
    Na siaip tai as powerio facebook'a neplatinau , jis pats kelis kartus buvo numetes savo facebook'a visam laikiuxui .Taipogi jis viesino mano facebook'a be mano sutikimo .

4. Gabyte

Gabyte Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $66

Spiritas minėjo, kad jei kažkas viešina tavo asmeninę informaciją be tavo sutikimo, pateik įrodymus ir žaidėjas bus nubaustas.

5. Vyskupas

Vyskupas Profesionalas

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    0
    Baikit tuos offtopic... Nenuostabu kad balaganas, nes tiesiai sviesiai ka pastebejau dabartinis S.Adminas t.y. spiritas be kiausiu (neisizeisk bet tai tiesa...) neturi savo nuomones ir stengiasi visiem itikti, galejo jau senai sita nesamone uzbaigti bet geriau ignoruoja sita tema ir leidzia jum cia rietis, taip pat galejo uzbaigti ir P.Adminai, bet pokolkas nematau jokios iniciatyvos is adminu tai tikrai liudna... Geriau eikit y pm ar pasidarykit group chat ir snekekites ten visi issireiskit nuomones, nes dabar bereikalingai tersiama tema.

Gabyte ir Pow3r mėgsta tai.
  6. in7sec

in7sec Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    15
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $323
    Krc pasakysiu taip, baikit verti del to CS:GO vis tiek nieko nepasieksit, matot nei Lost nera, nei Echo :D Tiek cia visiem ir rupi.. Cia gincas del kazkokio mute tai nafik... Nuo kada sitas servas taip zemai smuko, kad del tokiu dalyku net skundai prasidejo.. Blem ka as cia tame forume dar vis veikiu... -_-

7. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Puikus komentaras pritariu , bet as darbe visa sita diena buvau , tai ir nebuvo kada man isikisti siandien , bet tuoj issitrins visi offtopic / kas nebuvo nubaustas bus nubaustas ir risim sita durniska tema . Bandžiau but geras , bunu geras negerai bunu grieztas irgi negerai , man rods nemastysiu kas ka apie mane daro o tiesiog tvarka ivesim uzteks situs balaganus pastoviai daryt .

Pow3r ir Gabyte mėgsta tai.
  8. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Fsio offtopicai pravalyti svarbesnes zinutes palikau , visi bus nubausti keli kurie cia bangas kele ir taip nubausti . Šitą temą rakinam ir skirstomės . Nėra už ką . :)

9. Kryzius

Kryzius Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $101
    Nusiskundimas turėtu atrodyti maždaug taip:
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit : Spiritas
    2. Ką tas asmuo blogai padarė :
    As parasiau nusiskundima ant Pow3rio ,Gabytes ir Losto ,o uzbanino mane taip pat ir mute permanent uzdejo . Reasonas buvo : Keiksmazodziai , informacijos viesinimas ir konfliktu kelimas .
    Visu pirma tai keikiasi serveryje visi . Taip as daug keikiuosi taciau nesikeikiu ant kitu zaideju . Jeigu jau kalba eina apie keiksmazodzius tai reiktu visa serveri prabanint .
    Informacija as jokia neviesinau ! Pow3ris pats kiek kartu sake visiem savo facebooka ir apart manes daugelis galejo jo facebook'a viesint .

Mes sukureme klana Giedraiciai kuris yra sukurtas grynai ant prikolo ,o ne tam ,kad kazkokius cia konfliktus kelti . Deka musu serveris apskrytai gyvesnis pasidare ,zaidzia vakarais po 30 zmoniu . Prasau unbano ,nes dabar atrodo ,kad adminai totalus atsilupeliai ir netgi menkiausio humoro nesupranta .

houdinii mėgsta tai.
  10. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Ačių už skundą , del tavęs skundėsi su rimtom priežastim nemažai žaidėjų , skleidi informaciją kitų žmonių ir tai nekartą mačiau , mano taip pat info viešinai , buvai įspėtas kitų tada pradėjai viešint keiktis įžeidinėt kelt konfliktus , savaitę pamastyk ką prisidirbai ir ką keist reikėtų , o tie žmonės visi kiti tavo pasakymu visi šoka ant vieno , čia tas pats kaip gatvėj 10x1 užsipultų . Šito nusiskundimo neištryniau del pagarbos visiems . bet toliau norėčiau matyti visus kitus nusiskundimus ir temas . tavo ir powerio temą rakinam nubausti kaip turėjot būt nubausti geros dienos :)

Pow3r mėgsta tai.
  11. Onluckii

Onluckii Aukščiau naujoko Spammer

Pamėgtas:
    39
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $349
    as buvau uzbanintas neteisetai nuo mixerio del to, nes saudziau i backas ir noriu unbano

12. Banas

Banas Stebukladarys [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    37
    Taškai:
    28
    Prašau pildyt pagal duota unban formą.

13. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    nereik nieko pildyt , unbanintas , banas buvo netyčinis sekmės žaidime.

14. Kryzius

Kryzius Šviežias

Pamėgtas:
    8
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $101
    Nusiskundimas turėtu atrodyti maždaug taip:
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit : spiritas
    2. Ką tas asmuo blogai padarė : Uz nieka dejo pirma gaga ,nes prasiau kelis kartus ,kad atmutintu mane ,nes uzmutino irgi be priezasties . Galiuasiai dabar dar ir savaitei bana uzdejo ,nors net ne ant jo keikiausi ,o ant draugelio .
    Prasau unmute ir unban !

6.Jūsų nick žaidime : Cross
    P.S Isejau is giedraiciu jeigu tau nuo tuo geriau :)

15. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Nustok save į kankinio padėtį kišt , perm mute gavai pats žinai už ką nereikia čia man tą patį per tapatį aiškint , vis įspėjau kad neprašytai unmute nes gausi gag gavai gag , dar gavęs gag keitatliojiesi nickus su užrašais unmute mane ir t.t / su +laser komanda pieši ant sienų ir taip pat rašinėji , chate keikiesi , keli konfliktus serveryje , įžeidinėji . Ir tai ne pirmas kartas visus kartus tave buvau perspėjęs , taigi gal pagaliau pasimokinsi ir pailsėsi nuo laikiuxo , nes matau baudžiu tave o tu vistiek savo darai ir nepasimokai , ačių už dar vieną beprasmį skundą .

Gabyte mėgsta tai.
  16. N4mEftw*

N4mEftw* Naujokas

Pamėgtas:
    16
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $249
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. Spirit[^as] (kazkaip taip)
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. nonsense perm mute
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. jis main admin
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė. -
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! situacija. buvo vote del muzikos. 56% kad galima.(anksciau ir adminai leisdavo jei maziau procentu pvz spraitas) leidau muzika. servui patiko. spiritui ne. uzmutino perma mano smurf acc.

EDIT: manau tavo prikolai Owneriui nelabai patiks :)

Last edited: 2017.07.04
    Onluckii mėgsta tai.
  17. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    buvai mutintas vienam round o ne visam laikui nebekurkit nereikšmingų postų po velniais .

Onluckii mėgsta tai.
  18. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    jeigu istrinu vadinasi beprasmis pranesimas "offtopic" sakiau kad tik session uzdejau reiskiasi kad tik session , perm mute tau nedejau , nustok beprasmiskai rasyt . P.S sourcebanuose taip pat matyti kad tik session uždėta , o jeigu tu taip nori to perm mute tai taip ir sakyk čia neieškojęs kaltų.

19. Banas

Banas Stebukladarys [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    37
    Taškai:
    28
    Aplamai, dėl muzikos leidimo galima pakurti temas, kartu su tavim susijusias ir kitais žaidėjais... dėl muzikos leidimu SERVERYJE. P.S. Patikrinau pats SB, ir išsitikinau, kad tikrai mute buvo laikinas (Iki mepo pasikeitimo)

20. kentuks

kentuks Aukščiau naujoko [CS:GO Minigames] Pagr. adminas

Pamėgtas:
    15
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $287
    Dėjo laikiną užsidėjo perma, pamačiau kad SB rašo session, o serve rodė perma, tai nuėmiau.

Pasidalink puslapiu