Skundas [CS:GO] Minigames Nusiskundimų Tema.

Tema forume 'CS:GO MiniGames(ForFun)' pradėjo laikiux, 2016.06.21.

1. laikiux

laikiux Administratorius S.Administratorius [MODERATORIUS] [Killing Floor] S.Administratorius [CS 1.6] S.Administratorius

Pamėgtas:
    275
    Taškai:
    63
    Pinigai:
    $28720
    Čia rašykit jeigu turit nusiskundimu kokiam nors žaidėjui/adminui.
    (Nuo šiol už kiekvieną visam laikui nubaustą žaidėją galėsite gauti nuo 500 iki 1000 žaidimo kreditų kuriuos išleisti galėsite parašydami !shop , jeigu žaidėją nubausime susisiekit su žaidėju spirit[as]^ dėl kreditų atsiėmimo)

Nusiskundimas turėtu atrodyti maždaug taip:
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit.
    2. Ką tas asmuo blogai padarė.
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė.
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!!

6.Jūsų nick žaidime.

Offtopic bus trinami!

Last edited by a moderator: 2017.04.15
  2. Rokysah

Rokysah Naujokas

Pamėgtas:
    5
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $245
    pritariu jis krc visus mutina ir pats, leidineja muzika be voutu... Puse zaideju ji uzmutine.. Ir kas blogiausiai jis visus mutina ka nesneketu blogai apie ji. O kaip zaidejai ji uzmutine ir jis juos nsekina taigi blt jie jo negirdi ir pyst juos uzmutina dar ilgiau uz tai ka ji ignoruoja.. As pats gal is kaimo kursenu, bet zinau eferas ir taisykles...

3. spirit_as

spirit_as Administratorius S.Administratorius [CS:GO] S.Administratorius

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Biškį galėtum mažint toną ir serveryje ir čia , niekada aš vienas jos neleisdavau , visi leidžia kaip būna uždedamas oficialus vote , atėjau užmutinau 2 baxuriukus dėl to , nes leido muziką be jokio vote ir kai nebuvo serveryje nė vieno pgr.s admin , bėje , kur taisyklėje parašyta kad tik aš 1 galiu leisti muziką?
    18. Draudžiama naudotis HLDJ/SLAM programą (Muziką leisti galima nebent 70-100% žaidėjų su tuo sutiko ir tik su pgr/s.admin uždedamu vote)
    Aš parašęs kad muziką galima leisti tik su pgr.s admin uždedamu vote , muziką visada galėjo leisti visi kai būdavo uždedamas vote .

4. aScr!pt

aScr!pt Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $31
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit: Spirit
    2. Ką tas asmuo blogai padarė: Dave free ID bana

5. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Parašyk savo steam id , ir pažiūrėsim už ką ban gavai.

6. Duckling

Duckling Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $5
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. aus baus
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Šaudė kitam žaidėjui į galvą trukdydamas jam pereiti kliūtį
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. http://imgur.com/yIxbw8b
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė. Yra muoraukoje
    5. Extra informacija ( SteamID ) https://steamcommunity.com/profiles/76561197969541713

7. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Kitą kartą geriau demo padaryk , o ne nuotraukas , nes matai iš nuotraukų negaliu pasakyt kad tiksliai šaudė į galvą tik matau kad nusitaikęs į ją.

8. ArminasZ

ArminasZ Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $56
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. - Dėl BeutoX
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. - Rašo įvairias nesąmones, elgiasi nežmoniškai, stumia ant visų, knisa protus, ant manęs iš oro užvarė, keikiasi, tipo aš keikiuosi, įžeidinėji kitus narius ir visiem nurodinėja, rodo blogą pavizdį žaidėjams.
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. - [​IMG]
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! - Adminas, tai nebus sunku surasti, nes negaliu šiuo momentu.

9. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
  10. bigDievas

bigDievas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $5
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. UnityKing
    2. Ką tas asmuo blogai padarė: Gavau baną, tik priežastis kažkokia neadekvati ,,Aš su tavim žaidimų nežaisiu" :) nors banas tik dienai, gyvenam demokratijoj ir nelabai džiugina, kad adminai tokie neatsakingi
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus- Įspradžių truputi istorijos: Gaunu mute kurio reasonas žaidėjų įžeidinėjimai, tačiau niekaip nesuprantu ką įžeidžiau, gal šventąją dvasią nes ją paminėjau? O gal Gabytę nes pasakiau, kad pagimdys kudikėlį. Na žodžiu, nusprendžiau išsiaiškint ir paklausinėjau admino už ką mute jis pasakė įžeidinėjimai... Pasakė apsiramint. Tai kuria prasme apsiramint? kažko nekalbėt, nešaudyt ar nedaryt ko? logikos vėl 0 štai apačioj matot mūsų chatą.
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! Adminas tad rast nesunku :)

6.Jūsų nick žaidime. Klebonas.

Ne dėl bano esu susirūpines, bet dėl to, kad adminas nesugeba paiškint, už ką mutina, o kai paprašai argumentų duoda bana, vėl su visiškai neaiškiu reason. Jeigu užduodų pora mutinančiam adminui lengvų klausimų ir jis dėl to susinervina, tai čia jau jo problema o ne mano, jeigu ir kitus taip iš oro banina, tai reiktu susirūpint ne tik man, darykit tvarką :)

11. UnityKinG

UnityKinG Guest

Sakai mano problema o ne tavo, gerai, aš tau neesu uzas jog turėčiau tau aiškinti kas ir kaip nors ir taip buvo akivaizdu už ką daviau mute, ne, tu išsipisinėjai, man atsakius už ką ir ką įžedinėjus nuo taves nuėjo klausimai kaip įžeidei ir pnš.,net žaidėjai pradėjo tą sakyt, tu nepasimokei, pralauktum tą baną, ne, užpildei dar į forumą, na gerai, pratesiu baną iki savaites. Su kiekvienu tavo tokiu nesamoningu pranešimu banas taps vis ilgesnis ir ilgesnis kur galu galiausiai taps amžinu. Tokių žaidėjų nėra laukiama, čia yra ateinama pažaist, o ne įžeidinėt ir protą pist :)

spirit_as mėgsta tai.
  12. Bruhtal

Bruhtal Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $44
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit. ReBoy
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Baną davė, nes trollino ir kalbėjo nesąmones. Negirdėjau ką kalbėjo jis per acme mikrofoną, tai tiesiog pasakiau, kad uždustų.
    3. Įrodymai. Be įrodymų nieko nebus. Davė source baną (įrodymai http://sourcebans.laikiux.lt/csgoban/) būdamas for fun servery, nors jis tik jailbreak'o adminas (?)
    4. Pasakyti tikslų demo laiką kuriame žaidejas nusižengė.-
    5. Extra informacija ( SteamID ) BUTINA!!! (((((http://imgur.com/a/U5EqL)))))) visų pirma, tai pats labai provokavo mane, pradėjo grąsint banais.

6.Jūsų nick žaidime. bRUHTAL

13. ReBoy

ReBoy Pagyvenęs forume [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    82
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1274
    Išprovokavo? Dude aš ramiai su monsteriu kalbėjau tu pradėjai mane tildyt iš niekur nieko pasiutęs kai tave nužudė policininkas :D O veliau pasakiau, kad būsi nubaustas jeigu darysi nesąmones ir toliau stumsi, o tu dar labiau užsivedei, todėl ir per sourcebans užbaninau tave dėl nepagarbaus elgesio, keiksmažodžių ir įžeidinėjimų.
    DEMO: http://www28.zippyshare.com/v/cp7g7qFJ/file.html (kas žiūrėsit prasukit link galo, ten prasideda veiksmas, nes po to round'o sustojau daryt demo įrašą ) :D

14. Bruhtal

Bruhtal Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $44
    Esmė tame, kad tu esi jb admin. Neturi teisės manęs banint for fun servery. Išmok užsiblokint, o ne banint, nes su admino teisėm truputį per daug axujelini.

15. ReBoy

ReBoy Pagyvenęs forume [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    82
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1274
    Kalbėjau aš jau su s.adminu dėl to, tad nesijaudink, viskas gerai. ;)

16. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
    Visų pirma taip , kadangi nei mutint nei gagint neina minigames serverį šiuo metu tai ban į mute ar gag nepakeisim , o jaigu , serverį nebūna to serverio administratorių ir žmogus gali žaidėją nubausti , tai aš dėl to irgi nieko prieš demo peržiūrėjau , bruhtal tikrai bausmės nusipelnei , kadangi serverį gag/mute pas mus šiuo metu neina dėti tai ban laiką sutrumpinsiu iki 1 dienos. 3 dienos šiek tiek per daug , jaigu matysiu kad nepasimokei ban bus ilginamas :)

17. Bruhtal

Bruhtal Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $44
    suprantu, pats nesąmonių prišnekėjau. Ačiū.

18. dncr

dncr Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $20
    Kazkokia xujne jusu adminai daro mane uzbanino vakar vakare parasiau unban http://laikiux.lt/threads/unban-anketa-d0nc3r.8718/ raso kad as su kitu nicku uz kazkoki bhop uzbanintas buvau snd jungiuos jau atbanintas nors rase neatbanins tai as nesuprantu wtf krv jis issigalvoja kad as uzbanintas su kitu nicku uz bhop ir bam dabar as unbanned tai kas cia vyksta krv jau taip nusisneket kad nu naxui

19. spirit_as

Pamėgtas:
    177
    Taškai:
    43
  20. dncr

dncr Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $20
    Ka nors rimciau sugalvok nei postus trint nevykeli :))

Pasidalink puslapiu