1. Kviečiame išbandyti naujai sukurta online filmų peržiūros puslapi KinoFanai.lt
    Dismiss Notice

Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

1. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Aciu uz issakyta nuomone, bet serveryje tai tu nebuvai, tai kaip cia gali dar kazka sakyti, jog nusipelniau bano ir PAZEIDZIAU DAUG TAISYKLIU?? Garantuoju, kad net demo neperziurejai. Labai gaila, kad klaidinga nuomone iskart susidarei, nesuprasdamas situacijos, na bet ka padarysi :)

Last edited: 2018.02.21
    houdinii mėgsta tai.
  2. ReBoy

ReBoy Pagyvenęs forume [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Na matai tas žmogus ir yra p.adminas tarp kitko ir žaidžia tikrai seniau už tave.
    Ir užtenka čia tau dviveidiškumą savo rodyt, forume nekalta zuikuti apsimeti kai visad, kaip čia viskas blogai, o serve neduok Dieve tau žodį pasakysi, iškart akis draskyt pradedi.

3. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Busiu suklydes, del zaidejo pareigu. Neperdek, nei as tau akiu draskau nei ka, viska priimi per daug rimtai, turbut gyvenimas toks susiklostes bus tau, nuoskaudu kazkokiu negali pamirst, tai ateini i serveri banu papaisyt. Tarp kitko po banu labai mandagiai su tavim elgiausi bei kitais, galetum ir pats pripazint, nors kur tu cia prisipazinsi...

houdinii mėgsta tai.
  4. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Tai juk pirmai teigei jog visad jausdavai ribas serveryje, o dabar teigi, kad tik po banu pradėjai "mandagiai elgtis", gal tu neberašyk ir neprisigaudinėk, nes kuo toliau tuo labiau tarp savo žodžių pradedi mėtytis.
    Nu va ir vėl pradedi savo. Bandai pasyviai išprovokuoti mane, įžeist dėl kažko. :D
    Įdomu kas nuoskaudų kažkokių negali pamiršt jeigu sėdi dieną naktį forume čia ir bandai atsimazint nuo bano. :D

5. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Tai ir jausdavau ribas, taciau po absurdisku banu, nusileidu ir dar bandziau mandagiau elgtis, nes vis kazkaip neitinku gi. Ko cia man metytis, jeigu irodymai pateikti? :DD Nekresk juoku, bandai cia kuo greiciau uzraugt sita reikala, nes pasigaves esi del absurdisko administravimo.
    Kodel diena nakti? Ateinu pasiziuriu kokiu nesamoniu priburei zmonem ir atkertu, kad sausas is sito viso neisliptum, ir toliau dirbu savo darbus. Pats tam forume 24/7 budi, gal cia atradai savo gyvenimo pasaukima laikiux'e dirbt? :)))))

Last edited: 2018.02.21
    houdinii mėgsta tai.
  6. Gufi

Gufi Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    73
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $725
    Baninat pagal nuotaiką, chebra. Neturit ką veikt.

N4mEftw*, mariusa33, Panda ir 5 kiti mėgsta tai.
  7. mariusa33

mariusa33 Stebukladarys

Pamėgtas:
    76
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1050
    tu gal neturi ka veikt kad tiek rasai bbd neskaitysiu

houdinii ir spirit_as mėgsta tai.
  8. Misa

Misa Stebukladarys

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $871
    0. Jūsų nickname:* Misa
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * Reboy
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. * Freemute uz kelima problemas serveryje,kuomet pasakiau kad pats buvo toje vietoje kur kaskada mane pats nuslayino uz buvima toje vietoje,
    3. Įrodymai (demo, screenshot). * irodymai beverciai is mano puses nes mano balso nesigirdi.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * STEAM_1:1:41173088

6. Jūsų SteamID. * STEAM_1:1:58977999

9. korfas

korfas Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    48
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $401
    visi zinome jog keli konfliktus, reboy yra pagr. adminas su labai didele patirtimi sioje srityje. net demo nesugebi pateikt. Nusizudyk

ReBoy ir houdinii mėgsta tai.
  10. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Buvau užlipęs ant pačio krašto (kad krabai galėtų be problemų mane pasiekti, beje jie taip ir padarė), o tu pradėjai iškart kažką rėkaut, galima juk gražiai pasakyt, nereik iškart rėkaut ir knist protą. Visi tavo elgesį tokį žino, nieko nepaneigsi čia.

11. Misa

Misa Stebukladarys

Pamėgtas:
    21
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $871
    Ai buvai ten kur galim pasiekti?
    Pridedu kas gan sena video kuriame pats sakiai kad slay pelnytas.
    ir beto ko tau neatsakiau? kad mute uzdejai. tau kiekvienas atsakymas yra dar viena priezastis "prisipisti" kaip ir tas ctban 15 min uz fk ir teisos neigima. kur pats pasakiai "nuo kada baudziama daugiau uz teisios neigima" kur bano laika sumazines net as.

12. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Matei ką parašiau? Cituoju savo žodžius : "GALIMA JUK GRAŽIAI PASAKYT".
    Vien dėl to kad iškart pradėjai pist protą aš ten ir pasilikau ilgiau kol mane nupjovė (nes aiškintis su tavim reikėjo, afk stovėjau), jeigu širdy tau geriau bus, galėsiu užsidėt kokių 15min ctban'ą jog afk buvau vietoje kurioje mane pasiekia (tik užlipt negali, ŽAIDIMO EIGOS NESUTRIKDŽIAU).
    Tai įkelk demo į forumą kai tave nušovė, o tu pradėjai kelt sąlygas kažkokias, kad peržiūrėsi demo ir duosi ban jeigu pasiteises free kill'as. Kas čia per sąlygų kėlimas? Padarė freekill, dėk slay ir viskas, prisigalvoji čia kažkokių taisyklių.
    Juokingiausia tai, kad po mute tu nieko į chat'ą nerašei. Kodėl? Nes ten ir per demo visi gali matyt ką rašai ir visi sužinos apie tai kaip iš tikrųjų elgiesi serveryje. Juk jeigu tai freemute, galėjai ginčytis chate ir būtum galėjęs įrodyt jog dėjau "free bausme" :)
    Beje tik išėjau iš serverio ir iškart gavau žinutę iš žaidėjų jog nusiimei ctban'ą ir pradėjai vest dienas nuėjęs..... (Tikslinu: Apeidinėjai mute, TYČIA), bet už tai tavęs nebaninau, o tik uždėjau ctban'ą. Tad dėkingas dar turėtum likt, o ne verkt čia visiem kas tik papuola.

13. mariusa33

mariusa33 Stebukladarys

Pamėgtas:
    76
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1050
    ka tu cia skliedi, po sito slay dar gavau bana savaitej vos ne

14. Dotas

Dotas Naujokas

Pamėgtas:
    38
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $259
    0. Jūsų nickname:highest Iq ru
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Sajanas
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Free slay
    3. Įrodymai (demo, screenshot). Pats pateiks demo.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:0:207000868

6. Jūsų SteamID. STEAM_1:0:87814490

Prisegti failai:

15. mariusa33

mariusa33 Stebukladarys

Pamėgtas:
    76
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1050
    ir taip 5 zmones skirtingi i serva ateina ka cia dar rasai.

16. spirit_as

spirit_as Administratorius

Pamėgtas:
    188
    Taškai:
    43
    Žaidėjas sajanas turi 72h pateikti įrodymus.

17. Dotas

Dotas Naujokas

Pamėgtas:
    38
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $259
    Baniuka reikia det jau

18. spirit_as

spirit_as Administratorius

Pamėgtas:
    188
    Taškai:
    43
    20:50 žaidėjas nubaustas

Last edited: 2018.04.10
  19. skidaadle skidoodle

skidaadle skidoodle Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $11
    0. Jūsų nickname: Petras
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Troleibusas
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Masinis freekilinimas, ižeidinėjimas ir t.t.
    3. Įrodymai (demo, screenshot). :https://www48.zippyshare.com/v/oOenHc6k/file.html
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).(pradžioje dar vienas nemoka vest dienu, nesamonės prasideda 25:50 33:00
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. *https://steamcommunity.com/profiles/76561198799702996 ; STEAM_0:0:419718634 (mano - STEAM_0:1:424100944)

Last edited: 2018.11.06
  20. Haxters

Haxters Šviežias [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $5
    Žaidėjas Nubaustas

Pasidalink puslapiu