1. Kviečiame išbandyti naujai sukurta online filmų peržiūros puslapi KinoFanai.lt
    Dismiss Notice

Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

1. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Oi tai cia zinok kaip visados, pabandyk pasiepti juoko forma admina = perma ban BE GALIMYBES SUGRIZTI I PROJEKTA.
    Cia jau seniai pas juos tokie chiudai vyksta, yra tikrai normaliu priziuretoju, kuriuos gali ir durnu ir kitaip pavadint, pasiept ir nieko nedaro, nes supranta, bet butent sitas tai kazkoks isskiskiriantis savo arogantiskumu.
    Irodymu pateikinet neprivalo, tai daro ka nori

N4mEftw*, houdinii ir Sharas123 mėgsta tai.
  2. ReBoy

ReBoy Pagyvenęs forume [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Matei situacija? Nematei. Žinai kiek šis žaidėjas pridaręs blogo projektui? Nežinai. Tad kam kištis? Juk vis keli nusižengusius žmonės į forumą, tai kuo tau šis žmogus taip patiko dabar.

Primenu, kalba žmogus kuris gavęs daugybę perm ban'ų.
    Primenu tavo perm banų priežastis :

* žaidėjų ddosinimas
    * pastovus įžeidinėjimai
    * ban apeidinėjimas
    * žaidėjų informacijos platinimas
    * visiškai nereaguoji į administracijos pastabas
    * visiškai nesupranti kaip padoriai elgtis serveryje

Nejuokinga kiekvieną kartą atėjus pradėti įrodinėti savo tiesą? Jeigu manai jog esu prieš tave priešiškai nusiteikęs, tai taip nėra, tiesiog pažiūrėk nors kartą į savo elgesį, vien jau tavo nick'ai daug ką pasako ir tiek, yra daug žmonių kurie taipogi įžeidinėja ar daro panašias nesąmones, tačiau jaučia ribas todėl vis dar žaidžia ramiai serveryje, priešingai nei tu ir tiek.
    Aiškiai parašyta jog administracija turi teisę baninti ilgesniu nei nurodyta laiku dėl pasikartojusių bausmių ir pnš, buvai už tai perm gavęs? Buvai. Todėl tokios pačios trukmės bausmė ir atkeliavo. :) Nereikia man čia tų tavo ironijų ir apsimetinėjimų, žinau jog nesi durnas, todėl ir užtenka apsimetinėti tokiu.

Šarka' mėgsta tai.
  3. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Nesakau, kad esu sventas ir gerutis, as ateinu i serveri pajuokaut ir pazaist, o ne adminam i siknas listi.
    Dabar, kad jau atvertei mano banu istorija, tai ir pakalbekim.
    -del zaideju ddosinimo. Visiskai nesutinku, niekada nemokejau su kompiuteriu daryti kazka tokio kaip ddosinimas. ( Itariu, jog markas ir dot, kurie, mano nuomone ir ddosino, suverte visa kalte ant manes, o kazkoks adminas patikejo ju paistalais.) TARP KITKO JEIGU NETIKIT, DOT IR MARKAS YRA UZBANINTI ANT 2 CSGO PROJEKTU ( NENORIU REKLAMUOTI, BET JEIGU REIKES GALIU PASAKYT) PERMAMENT BANAIS DEL DDOSINIMO.
    -ban apeidinejimas. Visiskai nesutinku, nes nesu gyvenime venges bausmes, visada ja prisiimu bei niekada neturejau tokios bausmes su tokia priezastimi, kazka suklydai ir apsirikai.
    -pastovus izeidinejimai. Nesutinku, zaideju as tikrai pastoviai neizeidineju, dazniausiai pasiepiu juos, kartais buna, kad issprusta, bet visiem pasitaiko.
    -Del adminu pastabu. Pastabas duodi dazniausiai TIK tu, kurios buna absurdiskos. Jeigu atzivelgciau ir reaguociau i tavo pastabas as isvis negaleciau kalbeti ( nors nei keikiuosi, nei labai agresyviai elgiuosi serveryje)

Be to labai gaila, kad bandai priminti mano banu istorija, kadangi daugelis banu uzdeti del apsirikimu ar nesusipratimu ir po to nuimti. Ir dar, banai vos ne visi uzdeti taves, kadangi vis kazkaip as tau neitinku ( TIK TAU VIENAM )

PS Zaidejas Gajadys labai teisingai viska pasake, gal ir nezino situacijos kaip viskas susikloste, bet tikrai apibudino tavo administravima

4. korfas

korfas Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    48
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $401
    cia jb adminai nuciuoze yra bbd snd panda uz nk savaitei bana ipiso ir dar ctban 500min spent alive tai kur taip matyta, nesiskundziau forume nes neturiu irasu o ji pgr daro ka nori, tik papulk adminui and blogos nuotaikos, iskart pz, o jei dar zaidima ismanai geriau ir tai parodai tai visai mirtis.

5. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    DDOS, paaiškink, o kodėl vis ip keitinėdavai? (Rodydavo iš skirtingų šalių vis prisijungdavai), arba tokie bairiai jog tave nušauna ct, o tada jam ir tau pakyla žiauriai aukšti ping'ai (ar gi negali būt jog tavo internetas apkrovą gauną, todėl tau ping pakylą, o tam žaidėjui nuo tavo skleidžiamų atakų?) mmm :O
    Ban apeidinėjimas, pažiūrėk savo ban istorija, yra ban'ų už duplicatinimą, sistema auto pagauna.
    Izeidinejimai, seni tik jau nesigink, pats žinai viską, kaip elgiesi.

O banai nuimti daugelis dėl visokių vykusių akcijų arba dėl to kad adminam širdis suskystėja, nes nepamato tavo dviveidiškumo ir tiek. :) neapsikrauk.

Šarka' mėgsta tai.
  6. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Amžinai verkiat kokia bloga administracija serveryje, elgiasi kaip nori, amžinai žaidėjai freebaninami, 8 p.adminai dabar gaunasi net serveryje yra, kurie freebanina, tačiau kažkodėl online skaičius vakarais virš 20+ stabilus laikosi. Įdomiai įdomiai.

7. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    :DD O tai irodymai, kodel as ddosinu. Man daznai pingas sokineja, kadangi mano internetas sujungtas su visa seima ir jeigu kas nors isijungia youtube ziuret ar skype sneka, man automatiskai pingas pakyla. Pas mane ne sviesolaidinis internetas, 1m/s siuncia greiciu. Visiskai nusispangai, jeigu cia tavo tokie irodymai del ddosinimo. Dar karta sakau, jog markas su dot yra uzbaninti del ddosinimo ant 2 projektu, tai jie turbut ir ddosino. Ar tu nesupranti ir bandai paneigti faktus, suversdamas visa kalte ant manes.
    Oho tai bano apeidinejimas, baisus nusikaltimas. Kozhna diena matau kaip kazkas su kitu accountu prisijungia ir gauna bana. Tiesiog buvau su kitu accountu prisijunges ir galvojau gal netycia unbanino ir uzejes i serveri gavau bana. Nematau nieko cia blogo.
    Vat tame ir esme, kad nezinau kaip elgiuosi, nei keikiuosiu masiskai ar ziauriai stumiu ant kazko, tikrai yra servery zmoniu, kurie labiau uz mane ir keikiasi ir stumia, taciau vis dar zaidzia serveryje. Kaip suprantu tik mane ziuri pro padidinimo stikla, o kitus praleidi pro akis.

N4mEftw* ir houdinii mėgsta tai.
  8. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    O tai kodėl kai jie tau rašinėdavo, kad nustotum juos dosint tu pradėdavai nesąmones šnekėt lyg tiksliai žinodamas kas vyksta ar panašiai.
    Nu žodžiu, čia forume tu atmazinsi ir toliau, jeigu nori normaliai pasišnekėt gali į steam pridėt, nematau prasmės čia diskutuot.

9. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Is pat pradziu nebuvau priesas su dot ir marku ir Markas man rasydavo i steam kodel ddosini, baik ir t.t as galvojau, jog jis cia juokauja, tai ir mazdaug sakydavau tuoj nustosiu ir t.t Po to visas veiksmas pakrypo visai kita linkme, supratau, jog jie cia kazka rezga ir pradeda piktybiskai issidirbinet. Kitam projekte jie vel bande suversti visa kalte man ir Sharui, taciau jiem taip ir nepavyko. Matyt administratoriai ten su patirtim, geriau ismanantys visa sita reikala issaiskino, jog tai ju darbas ir dabar jie abu sedi permament bane abiejuose projektuose.

https://imgur.com/a/EAS2H
    Pasiziurekit sita nuotraukele

N4mEftw*, Sharas123 ir houdinii mėgsta tai.
  10. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Na čia tuomet kaltink administracija, kuri turi visus priėjimus, kadangi aš tiek giliai aiškintis ir stebėt negaliu, nes neturiu jokių priėjimų, o s.administratorius tave užbanines teigė jog išsiaiškino jog tu šią veiklą ir sukai, o kiek ir man teko matyt, per daug sutapimų į tavo pusę, tad įdomiai įdomiai.

11. Šarka'

Šarka' Naujokas

Pamėgtas:
    16
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $303
    O is kur zinoti, kad cia ne tu ar tavo draugas? :DDDDD

12. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Gaila, kad S.Administratorius buvo apkvailintas dvieju durniuku.

13. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
  14. Panda

Panda Šviežias [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    12
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $32
    Už nieka banas? Aš tau asmeniškai jau paaiškinau už ką gavai. Nuolatiniai įžeidinėjimai, konfliktų kėlimai. Mute/gag tau jau nepadeda. Tikėkimės po šio ban susiprasi ir daugiau neprireiks taip bausti. :)

15. spirit_as

spirit_as Administratorius

Pamėgtas:
    188
    Taškai:
    43
    Na hebra išties negalvojau kad parašysiu , bet vyručiai teks parašyti .

Pirmas dalykas , pastaruoju metu pastebėjau dauguma adminų vietoj mute/gag pradėjo dažnai dalinti BAN , suprantu kartais to prireikia , bet pastaruoju metu tikrai per daug tokių atvėjų , aš nieko nesakau nei vienam admin , bet tiesiai šviesiai tai yra negerai . Atvėjis parašyta taisyklėse [mute/gag] už įžeidinėjimus , nueini į sourcebans ir pamatai vietoj [mute/gag] ban kažkaip atsirado priežastis kelia konfliktus ir pnš . Taip aš ir pats nemažai taip nubaudęs , bet būkit adminai visi taip pat supratingi , gi dažniausiai baninama už padarytą žalą serveriui tokią kaip CHEATŲ naudojimas SERVERIO ĮŽEIDINĖJIMAI . Ir tai nepamirškit kad yra mute/gag funkciją vietoj to kad jums labiau patinka ban funkcija . Aną dieną vienas rašo man į pm ateik į servą tą ir aną už baninsi už tai kad įžeidinėja ... Nu atsiprašau , bet jau net tie patys paprasti žaidėjai pradėjo galvoti kad už įžeidinėjimus / konfliktų kėlimą žaidėjai bus išbaninti vietoj to kad būtų nutildyti . Nueikit jūs į kitą serverį ką nors įžeiskit pradėkit kokį konfliktą kelti , tai kas jums bus? Tikrai negausit jokio ban , gausit mute/gag . Gi dar kart sakau patys pagalvokit apie tai , aš pats seniau būdavo kad įsižeidžiu kai mane įžeidžia ar kažkaip rimčiau pradeda įžeidinėt pats kartais negalvodamas šaunu ban vietoj mute/gag . Aną dien gavau įrodymus kaip žaidėjas serveryje įžeidinėja/kelia konfliktus , žaidėjas kuris jį įskundė prašė kad jis būt užbanintas , bet kam to reikia , daviau silence ir lai žaidžia bet tyli serveryje , žaidimo teisę aš jam palikau , bandys apeidinėti silence gaus 1-2d ban tada nebebandys daugiau taip daryti , jeigu dar bandys gaus 2x didesnę bausmę ir tiek bet ką aš čia rašau tai dar tik pradžia to ką toliau parašysiu , taigi pasidarykit pertraukėlę ir tęskim visą šitą balaganą kuris čia šiuo metu vyksta serveryje ...

Antras dalykas , dėl žaidėjų KORFAS / ONLUCKII (ar koks čia jo nick pirminis)

KORFO situacija , taip mes visi žinom koks jis ir kaip jis elgiasi , jis savo charakterio žmogus , visi mes esam skirtingi , taip jis kartais peržengia ribą ir t.t tai reikia tada dalinti mute/gag aišku tuo atvėju jeigu visa tai liečia rašymą/kalbėjimą jeigu tai liečia kenkimą pačiam serveriui kaip ir prieš tai minėjau cheatų naudojimas , pačiam žaidime kažkoks trukdymas žaidėjams ir t.t tada taip reikia baninti . Bet ... Jeigu kalbėjimas/rašymas , tai puiku dedam mute/gag žiūrint ko reikia , pirmą kartą čia kaip pavyzdys : 1h neklauso didinam bausmę 3-4h vėl neklauso , vėl didinam bausmę 1d-2d dar neklauso didinam bausmę 1 savaitė - 2 savaitės dar neklauso ? okey 1 mėnesis ar 2 mėnesiai . Dar neklauso okey visam laikui mute arba gag ir fsio problema sutvarkyta žaidėjas gali žaisti nekalbėdamas ir netrikdydamas veiklos su kitais žaidėjais pradeda kažką daryti kas nesusiję su mute/gag ir kas liečia ban okey pradedam dėti banus žiūrint koks jo poelgis ir ką padarė , taip pat pagal panašią formulę kurią katik padiktavau kaip pavyzdį . Taip pat bandys apeidinėti mute/gag tik tuo atvėju dedam ban nuo 1 dienos kad pasimokintų , taip po valiai ir drausminam žaidėją , gi aš pats būnu serve ir matau situaciją būna dienų kaip ir aš atsipalaiduoju taip pat kaip ir kiti atsipalaiduoja , bet jauskim ribas ir neperženkim jų , nepradėkim stūmti ant tėvų , giminių ar šeimos narių ir panašiai , nesityčiokit iš žaidėjų o draugiškai pasipyzdavokit kaip sakoma , nežinot kaip pajuokaut smagiai , eikit peržiūrėkit "Draugai" serialą gal išmoksit ko naudingo . Tas ban tam korfui 1 savaitės už tokius paprastus dalykus , manyčiau tikrai labai per griežtas del to dar pamąstysim vėliau .

Onluckii situacija , ahh pykit nepykit adminai su kuriais gerai sutariu ir t.t taip pat ir tu ReBoy , vakar tu tikrai pasikarsčiavai , bet čia tik mano nuomonė , aišku yra ir tų kurie mąsto taip pat kad per griežtai del šio žaidėjo . Taigi kas liečia ddosinimą hmmm.. Realiai man asmeniškai vizualiai jokių įrodymų kad jis tai darė nerodė niekas ir t.t Kito projekto aukštesnysis administratorius su kuriuo iš ties neblogai sutariame ir karts nuo karto jeigu reikalas rimtas tai apsikeičiam žaidėjų banais kaip pavyzdys būtų scammerį jeigu užbaninčiau šiame serveryje , tai praneščiau tam kitam administratoriui kad taip pat pasielgtų ir savo projekte , juk tai yra žmogiškas dalykas čia būt panašiai kaip mano priešo priešas man draugas ar kažkas tokio taigi tasai administratorius mane tikrai perspėjo del Dotos ir Marko apie Onluckii ar kokį kitą žaidėją kas būt susijęs su ddosinimu tikrai negavau jokių žinių , iš tiesų tai aš ir pats galvoju kad tai darė Dotas su Marku , jiedu jau išbaninti iš projekto , nes tikrai nebežino kaip elgits jame ir gyvena darželinukų žaidimą , atėję į serverį elgiasi kaip kokioj smėlio dėžėj , kitaip tariant pienburniai už ekrano , buvo atvėjis kaip kažkas vis rašydamas tą pačią komandą į chatą kurios kiti žaidėjai nemato ir kurios per consolę nerodo atiminėdavo kitų žaidėjų ginklus , ir visi kaltino vieną ar kitą žaidėją , o markas tykus kaip pelyte ale nieko nežino , ale nieko nedarę , nors man puikiai viskas matyti per chat logus kas ką parašė ir t.t nesvarbu ar rašė su / kad niekas nematytų ar kaip kitaip , taigi tai išsiaiškinęs jis buvo išmestas iš projekto , dotui nepatiko , jis pradėjo bangas kelt , to pasekoje jis taip pat buvo išmestas iš projekto ką gi 2 zuikiai vienu šūviu . Turbūt nukrypau nuo temos bet tęskim Onluckii irgi KORFAS2 versija mėgsta bendrauti kitaip nei kiti ir t.t pasipyzdavoti ar kažkas panašaus , bet kiek pastebėjau kad jis bendrauja panašiai kaip ir šaras kurį seniau su onluckii ir maišydavau . Del ddosinimo , nežinau kokius čia kas įrodymus turit , jeigu turit prašau duokit man juos tik tuo atvėju patikėsiu kad tai jo darbas kaip ddosino tiek mane tiek kitus kelis žaidėjus , na jeigu įrodymai neginčijami būt tai tada gėda tam žaidėjui , ir tada jau nebeliktų apie ką ir kalbėti su juo , bet kaip policijoj sakoma nekaltas kol neįrodyta jo kaltė ar kažkas panašaus . ReBoy tu taip pat atsipalaiduok įkvėpk ir pats pagalvok , aišku , kaip ir jis sako tu turbūt ant jo labai užsisėdęs ir t.t
    Na , bet kita prasme tai jeigu žaidėjas įžeidinėja/erzina ir t.t tai prašau mute/gag sistema tam yra mutinat/baninat ir darot tai kas pridera , o ne iškart perm ban , kuris šiuo atvėju gautas skaitykim už orą , nuu nesakau kad už orą , bet tikrai nereikia del tokių dalykų baninti perm banais , kaip kiti žaidėjai sako tragikomedija. Apeidinės ban gaus ban / apeidinės mute gaus ban kenks serveriui taip kaip prieš tai parašiau gaus ban o iki tol kodėl ban gavo o ne mute/gag kad biškį nuramint ir taip baudžiat tuos kurie nusižengia iš ties galėčiau dar ilgiau aprašyti onluckii situaciją kuri manau yra kėbli , bet jis tikrai per griežtai nubaustas , bet čia tik mano nuomonė , ir dabar visi administratoriai užsipuolėt ant jo o kas jam belieka ? aišku kad tik gintis ir įrodinėti savo teisybę , ką ir aš daryčiau jo vietoj ir nepasiduočiau +rep už tai . Bet - rep už žaidėjų įžeidinėjimus ir nusižengimus kuriuos padarei/darai/darysi žodžiu tiek , del šito perm ban taip pat dar pamąstysim kaip ir dėl Korfo situacijos . Žinoma dabar keli admineriai gal pradės į mane kitaip žiūrėti ir gal supyks ir t.t bet aš turiu savo nuomonę išsakyti kaip aš manau ir galvoju ir kaip reikėtų daryti , nes jeigu ne aš tai kas kitas jums tai pasakys , galbūt kai kuriuose aspektuose aš ir klystu galbūt kituose tikrai sakau taip kaip yra , nors ir jūs nepritariat tam bet tiek to .

Na ką galiu pasakyti kažkada jau rašiau panašią ilgą žinutę , nesitikėjau kad dar taip parašysiu , bet pasižiūrėjus situaciją nebeištvėriau , ir tenka tai daryti , mane dauguma pažystat aš mėgstu linksmai prabūt serveryje , man visada buvo svarbiausia tik tai kad žaidėjams žaidžiantiems jame patiktų ir būtų smagu , kartais leidžiu atsipalaiduot ir t.t tenka kartais griežtesnį žodį pasakyti pykstat ar nepykstat bet tenka . Nesu aš pats geriausias bet tiesiog atsibodo žiūrėti kaip 10 ant 1 šoka , tiesiog atsibodo . Del pgr.admin pastaruoju metu nieko nesakiau , nes man nepatinka pyktis ir t.t bet buvo čia kelios dienos kaip norėjosi kad jie biškį kitaip pasielgtų . Galima kaip ir minėjau atsipalaiduot , bet reikia jausti ribas kada sustot . Planuoju greitu metu kokį eventą JB serveryje padaryti , tikiuosi gerai jame praleisit laiką ir nesipyksit taip žiauriai , pasipyzdavokit , bet ne per daug ir ne per dažnai .

Turbūt galėčiau rašyti ir rašyti čia kol visiems nusibos skaityti , galbūt nevisi damušit tai ką parašiau iki galo bet tiek to , bent jau išsakiau ką manau apie visą šitą balaganą . Nesipykit eikit į serverį gerai praleisti laiką atsipalaiduoti pabendrauti ir pabūti kartais šiltoj kartais niūrioj kartais velniškai triukšmoj kompanijoj . Man pačiam pirmom dienom kaip pradėjau žaisti JB tai tikrai buvo smagu prisijunkti kasdien pravesti kokią smagią dieną kad kitiems būt įdomu pasimokyti kaip kiti žaidžia sako komandas ir t.t žodžiu nebūkit kaip kiaulės ir nesipykit kaip turgaus bobos :)

Mano nuomone :

Korfui bausmė per griežta juk visi dievaži pažystat korfą žinot kaip bendrauja jis , žinot jo charakterį , tai bauskit taip kaip reikia mute/gag ir t.t o ne pokšt savaitės ban iškart iš tiesų kaip ReBoy sako kartais adminai suskystėja , tai šiuo metu ar suskystėjau aš pats ar ne , bet bausmė jam per griežta , pamenu aš darydavau griežtas bausmes inkstinktyviai , bet visada atsitokėjęs gryždavau į sourcebans pakeisti bausmę ir ją pamažinti jeigu to reikia , kartasi nereikia bet kartais reikia , šiuo atvėju manau Korfui būt užtekę mute/gag .

Onluckii bausmė taip pat per griežta , ir nekalbant apie korfo bausmę jam 10x per griežta perm ban taip už ddosinimą duoti reikia ir t.t , bet visi galai rodo kad tai ne jo darbas ir labiau tikėtina kad tai Marko ir Dotos .
    ReBoy geras administratorius pažysta serverį bei taisykles ir t.t bet jis irgi kartais pasikarsšiuoja kaip ir visi kiti vieni tylesni kiti triukšmingesni kiti greit įsikarsčiuoja kiti ne nu žodžiu visi skirtingi , bet šiuo atvėju ReBoy per daug įsikarsčiavo ir perm ban mano nuomone per griežta bausmė .

Tai vat pasakiau savo nuomonę ar gerbsit ar ne tai jau jūsų reikalas , ar pyksit nepyksit taipogi jau ne mano reikalas . Myliu visus su kuriais linksmai galiu prastūmt laiką , o jeigu dar kuris admin už tai kad pasakiau ką manau ir kaip galvoju reik daryti supyks ar padnoškę pakiš po koja , tai jau tada nebežinau ką daugiau begalėsiu padaryti , visi mes skirtingi su skirtingom nuomonėm kiekvienas galvojam skirtingai . :)

Taigi visiems sekmės žaidime ir laukit naujienų del artėjančio JailBreak evento . ;)
    Dievinu serverį ir serverio linksmus žaidėjus ant nei vieno nepykstu tiesiog pasakiau taip kaip aš galvoju . :)

16. korfas

korfas Aukščiau naujoko

Pamėgtas:
    48
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $401
    Nu ,Paulina, Ka mes cia bandome apgauti sioje situacijoje? Nuolatiniai konfliktai,izeidinejimai sakai, kurie buvo verti bano savaitei, ctban 500 min spent alive + mute 1d man rodos dejai. Ir uz ka? Vienintelis izeidimas buvo byby ciulpk kai uzdejai ctban500min, bana dejai uz tai jog kraipiau balsa ir megdziojau tave, ka irgi ,jei gerai pamenu, dariau be jokiu izeidimu, servery buve zaidejai manes prase kad nustociau tau aiskinti kokia ten ivyko situacija su komandu vykdymu ir pns, paprasiau kad rasytum i pm, nes vel gi yra taisykle kuri skelbia jog konfliktus reikia aiskintis i pm, butent tai daryti tu ir atsisakei. Ignoringumas, kazkoks principu rodymas privede prie kazkokio balso iskraipymo uz ka tu dejai pradzioj bana dienai, o kai parasiau i pm kad ct ban pati turesi nuimt pratesei iki 7d. Ne vienas zaidejas pastebejo jog kuo ilgiau turi adm, tuo mandriau juo naudojies, toks jausmas kad gavus pgr pradejai isivaizduot kad labai gerai ismanai jb, kad tavo zodis paskutinis, bet koks tavo padarytas sprendimas yra teisingas, bet vaikeli patikek manim tai tik tavo pasamones sukurtos iliuzijos.

houdinii, MikeTyson ir N4mEftw* mėgsta tai.
  17. Panda

Panda Šviežias [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    12
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $32
    Kad tu keli konfliktus dar įrodo tavo 4 paskutiniai gauti ban’ai. Mute gavai dėl balso kraipymo, tai automatiškai ir ctban’ą uždėjau. Tavo įžeidimų tikrai daugiau buvo nei tu sakai. Būčiau net nebaninus, bet tu nejauti ribų ir toliau darai tą patį. Jeigu tau dar kažkas neaišku, rašyk į steam ir ten dar kartą paaiškinsiu.
    Diskusija baigta.

Last edited: 2018.02.21
  18. MikeTyson

MikeTyson Dalyvis

Pamėgtas:
    63
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $521
    Tiek ir tenorejau, kad adminai pagaliau atsimerktu
    Jeigu ir kele konfliktus ar izeidinejo, tai tikrai butu pakake mute/gag, nebebutu snekejes tik zaides, priciom tu dabar cia banini? Taisykliu turbut neskaicius, o ir pagal jus, adminus, visi zinom kokie tie jusu ''konfliktai'' yra, pasakai ten kazka kas jum nepatinka (nors visiem normaliem, ten nei koks konflikto kelimas buvo nei ka) ir baudziat permanent banais.

korfas ir houdinii mėgsta tai.
  19. Deficitas

Deficitas Šviežias

Pamėgtas:
    13
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $99
    Visų pirmiausia, tu išsidirbinėji, tai viena iš priežaščiu, dėl kurių ir gavai tokią bausmę, pažeidei daug taisyklių. Manau jau turėjai suvokt, kad su S. Adminu nevalia taip elgtis, nes bus pasekmių. Viskas taip ir turėjo su jumis pasibaigt. Niekad iš savo klaidų nepasimokot. Tavo vietoj gavęs free unbaną sedėčiau tyliai ir niekur nesikiščiau, ypač kur nereikia. Banas tikrai yra pelnytas, trukmė manau galėtų būti ir mažesnė, bet čia yra tik mano nuomonė.

AČIŪ UŽ DĖMESĮ.

20. ReBoy

Pamėgtas:
    95
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $1381
    Nieko prieš tave Spiritai neturiu, bet juokinga kai paklausiau kdl onlucki buvo unbanintas, sakei jog bent menkiausią nesąmonę padarys gali atgal dėt perm baną. Taip ir padariau (btw prieš dėdamas atgal jam perm baną ispėjau tave ir tu nieko prieš nei žodžio nepasakei), o dabar jau gini žaidėjus. Būtų fainai jeigu pradėtum tiek forume, tiek per pm rašyti tapatį, nes jau nepirmas kartas. Peace.

Pasidalink puslapiu