Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

 1. Tadzas

  Tadzas Šviežias

  Pranešimai:
  12
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $65
  ko tu nerymsti, nenorejai freeday, nusislayinau, vos mirei išėjai iš srv, Kalifornia sau spakainiai fd gavo
   
 2. markosas3

  markosas3 Aukščiau naujoko

  Pranešimai:
  69
  Pamėgtas:
  55
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $444
  Freeday dave Puberty, o ne tu. Tu nufreekillinai- tu ir turejai duot. As iskart paleavinau serveri, nes pirmajame demo matosi, kad tu nepripazinai savo kaltes ir nesiruosei rasyt 'kill' ar duot freeday.
   
  N4mEftw* mėgsta tai.
 3. Tadzas

  Tadzas Šviežias

  Pranešimai:
  12
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $65
  bet kazkaip kalifornia gavo
   
 4. markosas3

  markosas3 Aukščiau naujoko

  Pranešimai:
  69
  Pamėgtas:
  55
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $444
  Bet ne nuo taves gavo. Kiek tau aiskint galima?
   
 5. Tadzas

  Tadzas Šviežias

  Pranešimai:
  12
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $65
  taves nebuvo serve, maziau disconnectink
   
 6. Pow3r

  Pow3r Stebukladarys

  Pranešimai:
  122
  Pamėgtas:
  42
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $689
  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Tadžmahalas*
  2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nufreekillino. Wardenas liepe susisaldyt prie kameros grotu, o as ir buvau prie grotu. Veliau nušovė ir pasakė "Poweriui sekanti bus freediena" , spiritas pasiėmė wardeną, o Tadžmahalas sakė duoti man fd, spiritas nesutiko, o Tadžmahalas pasakė, nu tai jis taip ar taip judėjo prieš nušaunant.... Pasinaudojo tuo ,kad silence esu krč... (Čia tas pats atvėjis kaip ir markosui... )
  3. Įrodymai (demo, screenshot). Jei LABAI LABAI reikia, tai galėčiau atsiųsti, bet tas demo trunka du mapus ar kiek, tai tik JEI LABAI reikia.
  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:0:46995026

  6. Jūsų nick ir SteamID. Pow3r
   
 7. eTu

  eTu Šviežias

  Pranešimai:
  14
  Pamėgtas:
  14
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $93
  @Pow3r:

  Jei taip rašytum bet kuriam kitam pgr adminui, sedėtum ne tik su perm silence,bet ir perm ban. Tai dėl šito nenoriu jokių ginčų iš tavęs matyt šitoje temoje, nes pats perm baną uždėsiu, o dabar kolkas galėsi toliau žaist tylėdamas.

  @markosas3:

  Jei tave nufreekillina ir per kitus du roundus gauni freeday iš kito wardeno, freeday vistiek skaitosi. Ateičiai, lik serve bent 2 roundus po freekill, jei per juos negausi freeday ir kaltininkas nepasirašys kill, gali postinti forume įrodymus ir verkt dėl freekillo. ;)
   
 8. Tadzas

  Tadzas Šviežias

  Pranešimai:
  12
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $65
  Šjp tj aš buvau wardenas, ir reikėjo tupėt, išmok saimona žaist ;)
   
 9. markosas3

  markosas3 Aukščiau naujoko

  Pranešimai:
  69
  Pamėgtas:
  55
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $444
  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Markas
  2. Ką tas asmuo blogai padarė. Freekillino
  3. Įrodymai (demo, screenshot).http://www66.zippyshare.com/v/DSUT8BKp/file.html
  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). Ayy lmao
  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:1:82533557

  6. Jūsų nick ir SteamID. Markas STEAM_1:1:82533557
   
  Gazuotas Pienas, N4mEftw* ir Onluckii mėgsta tai.
 10. markosas3

  markosas3 Aukščiau naujoko

  Pranešimai:
  69
  Pamėgtas:
  55
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $444
  Gerbiu administracija uz ivykdita teisinguma sitam zaidejui.
   
  spirit_as, N4mEftw* ir Onluckii mėgsta tai.
 11. Pow3r

  Pow3r Stebukladarys

  Pranešimai:
  122
  Pamėgtas:
  42
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $689
  TU sakai ,kad buvai wardenas ir reikėjo tupėt xD IŠMOK SAIMONA ŽAIST <----- Matai ką parašei pats?:D Tu ar ne tu buvai wardenas man giliai p*, bet ,kad tu mane nufreekillinai ir ne tik mane, bet kas antrą roundą bent po vieną "netyčinį" freekillą padarei. Mano situacijo buvo tokia: visi tupėjome, nes prieš tai buvo duota komanda visiems tupėt ,nejudėt. Po to wardenas pasakė "Žaidžiame SAIMONAS SAKO" ir dauguma atsistojo. Aš atsistojau vos pasakė ir visiškai nejudėjau. O tu priėjai prie manęs ir nušovei , po to iškart sakei FD duosi, o po to atmazinai ,kad pajudėjau prieš tai:D Tai ble* arba man reikėjo tupėt visą laiką pagal tave arba tau ant akių vaidenasi.
   
 12. Diggeris

  Diggeris Profesionalas

  Pranešimai:
  940
  Pamėgtas:
  669
  Taškai:
  93
  Pinigai:
  $2689
  Zodziai liks zodziais.
   
  Pow3r mėgsta tai.
 13. Misa

  Misa Stebukladarys

  Pranešimai:
  162
  Pamėgtas:
  21
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $871
  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * SelTiz
  2. Ką tas asmuo blogai padarė. * tycia zudo ct per krabus su gun piknaudziaudamas vip neleiciamumu.
  3. Įrodymai (demo, screenshot). * http://www45.zippyshare.com/v/VHvq1kFv/file.html
  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).140,000 ticku
  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * STEAM_1:1:155652840

  6. Jūsų nick ir SteamID. *STEAM_1:1:58977999
   
 14. eTu

  eTu Šviežias

  Pranešimai:
  14
  Pamėgtas:
  14
  Taškai:
  3
  Pinigai:
  $93
  Nubaustas
   
 15. spirit_as

  spirit_as Administratorius S.Administratorius [CS:GO] S.Administratorius

  Pranešimai:
  368
  Pamėgtas:
  187
  Taškai:
  43
  Taigi , pastebėjau mėgstate labai mane į tirono padėtį statyti koks aš negeras kodėl labai griežtai baudžiu ir t.t , taigi , kadangi nusprendžiau nesikišti į jailbreak gyvenimą , ir tik prasivardžiuotojus bausti tam kad visi būt laimingi , taigi dabar bus tik 1 map nusiskundimas kuris bus susijęs su ne vienu asmeniu , o kiti adminai patys pamąstykit kaip ir kiek reikės nubausti atsižvelgiant nuo įrodymų ir nuo to kiek kartų įspėti buvo , kiek kartų bausti ir t.t


  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * 1-HardassNinja - 2-Tokyo - 3-Loudly - 4-Mimsa - 5-Abraz - 6-Vytautas

  2. Ką tas asmuo blogai padarė. * HardassNinja - Žinodamas kas jo laukia tyčia nužudė 2 mentus per krabų dieną dar per demo matysite kad galvoja kad gaus tik 1h ban tai jo , visi pradėkim žudyt kas tas 1h banas atkentėsim reiktų atsižvelgti , kad jau 1 kartą už tai baustas ir vistiek žinodamas nušovė ir galvoja kad gaus 1h baną . Tokyo - Šitas žaidėjas ištisai kitus žaidėjus apmetinėja kad jie s.admin ir panašiai , ypač tai darė su žaidėja lele demo taip ppat viską matysite / mes gi žinome kad apsimetinėti kitu administratoriu pgr.sadmin draudžiama o jis tai darė su kitais žaidėjais / 2 žaidėjai patikėjo , vienas iš jų net į pm klausė kas čia lele do viena . Del šitos situacijos irgi turėtų būt teisybė ir nepalikti nežinioje atrodo būtų lengvas , bet gaunasi sunkus nusikaltimas . Loudly - šitas žaidėjas tyčia skatina rtv rašymą žinodamas kad tai daryti negalima , taip jis gavo 30min gag del to , bet jis yra taip pat baustas nekartą už šiokį ar anokį nusižengimą mačiau buvo baudžiamas tik minutėms tai 30min tai 60min , del to savivaliauja ir toliau pažeidinėja taisykles , manyčiau taip pat turėtų sulaukti normalios griežtos bausmės kad daugiau to nedarytų , nes matosi kad visiškai nepasimoko / P.S demo taip pat girdėsite kaip žmogus pasako "Aš ne Warden aš Admin" tai yra taip pat apsimetinėjimas admin atrodo paprasti žodžiai , bet kitus jie gali suklaidinti dar bus pridėta kaip loudly mane įžeidinėja . Mimša - šitas veikėjas sutinku baudžia nusikaltėlius ir panašiai , bet demo taip pat matysite kaip išprovokuoja kitą žaidėja , tam kad uždėtų bausmę / grasino kad uždės jam gag , tada išprovokavo ir tada uždėjo / žaidėjas paklausė už ką ctban jis atsakė už dyką demo taip pat matysite situaciją ir viską kruopščiai patikrinkite . Kaip pirktinis administratorius grasinti gagais/mute / ir paklausus už ką anas gavo bausmę jis sako kad už dyką , nu tai ką žinau . Del šitos situacijos taip pat mąstykite gerbemieji . Abraz - Šitas žaidėjas pradžioj demo ir pabaigoj demo skatino taip pat rtv rašymą ,m bet tiesiog skatino del to dar nebuvo baustas , bet tiesiog taip pat nusižengė taisyklėmis taigi įdedu nieko asmeniško :) . Vytautas - šitas veikėjas visiems gerai žinomas , baustas nuo manęs ne kartą ir nuo kitų adminų ne kartą bustas daugybę kartų tai už tą tai už aną , ir vistiek savaip elgiasi , įžeidinėja , kelia konfliktus , pats nesupranta ką daro o šitame demo matyti kaip įžeidinėja ir negražiai kalba rašydamas į chatą todėl taip pat buvo įtrauktas į šitą sarašą , kadangi tai nepirmas jo kartas ir buvo baustas nekartą taip pat pridėsiu ankstesnius nusižengimus del kurių nebuvo nubaustas , tarp jų psakinėjimas mirus .

  3. Įrodymai (demo, screenshot). *http://www108.zippyshare.com/v/4P1nM338/file.html [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] Čia jeigu nesupratote tai pasakė visiems pirktiniams adminams kurie negali jo užbaninti , kadangi jis yra vipas .[​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]


  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).Pradėkite žiūrėti nuo 60000TCK manyčiau nuo ten ir prasidėjo visa zavarūha. Bet jeigu nuo pradžių iki galo žiūrėsite , tai matysite visą vaizdą .

  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * HardassNinja - STEAM_1:1:108889449 Tokyo - STEAM_0:0:46995026 Loudly - STEAM_1:0:89018830
  Mimsa - STEAM_1:1:58977999 Abraz - STEAM_1:0:66973502 Vytautas - STEAM_1:1:93891529


  6. Jūsų nick ir SteamID. * spirit[as]^ - SteamID ir taip visiems žinomas .


  Taigi , ką norėčiau pridurti kaip manim skundžiatės kažką blogo ar ne to padariau tai įrodymų svarių nepateikiat ir pradedat močiutės pasakas kurti , nenorėjot kad švelniau su jumis būtų elgiamasi , taigi prašau gausit vyriškos rankos - Teisybė ir tvarka turi būt serverį , ir reikia mažinti tas kiaulides kurios vyksta kai nebūna adminų ir visi daro kas ką nori , vakar dienoje puikiai matėme kaip launch 9 žaidėjus nubaust turėjo per kelias minutes , tvarka turi būti , visiems tiems kurie mane gerbia ir kuriuos čia įmečiau nepykite , bet jeigu visus , tai visus , susitiksim žaidime gentainiai , perduodu vadžias LauncH - e,Tu - Reboy . Tvarkykite nusikaltėlius seniukai :D
   
 16. Misa

  Misa Stebukladarys

  Pranešimai:
  162
  Pamėgtas:
  21
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $871
  Wow wow wow. nezinai situacijos su tuo Vytautu tai nesikisk ir nekalbek jeigu nezinai visos situacijos. isprovokuot matai as ji noriu. pakankamai turiu irodymu kad galejau silence uzdet ir sedet ramus as serve ir zaist negirdedamas jo. galbut ir perspejau netinkamais zodziais. bet tu nematei kai jis bendrauja su serverje esanciais zmonem. taigi kita kart pasidomek zmogui kuri nubaudziau. :)
   
 17. Dotas

  Dotas Naujokas

  Pranešimai:
  44
  Pamėgtas:
  38
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $259
  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). SelTiz
  2. Ką tas asmuo blogai padarė. Naudojasi admino privilegijom, kad save atmutintu.
  3. Įrodymai (demo, screenshot). upload_2017-9-13_18-52-59.png
  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). -
  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. Neradau.

  6. Jūsų nick ir SteamID. DotDotDotDotDotDot STEAM_0:0:87814490
   
 18. LauncH

  LauncH Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

  Pranešimai:
  127
  Pamėgtas:
  72
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $752
  Išbanintas visam laikui.
  HardAssNinja, Loudly, Mimša, Vytautas nubausti, Abraz su Tokyo bus įspėti. Ačiū už nusiskundimą.
   
  Last edited: 2017.09.13
  N4mEftw*, MikeTyson ir spirit_as mėgsta tai.
 19. Dotas

  Dotas Naujokas

  Pranešimai:
  44
  Pamėgtas:
  38
  Taškai:
  18
  Pinigai:
  $259
  1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). NePazystamasis daznai keitesi nick tai dabar nezinau koks.
  2. Ką tas asmuo blogai padarė. Spamino taipogi naudojosi admino komandom.
  3. Įrodymai (demo, screenshot).
  4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). -
  5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:1:213914434

  6. Jūsų nick ir SteamID. DotDotDotDotDotDot STEAM_0:0:87814490
   

  Prisegti failai:

  N4mEftw* ir Gazuotas Pienas mėgsta tai.
 20. LauncH

  LauncH Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

  Pranešimai:
  127
  Pamėgtas:
  72
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $752
  Išbanintas SAVAITEI
   
  Last edited: 2017.09.14
  Gazuotas Pienas ir N4mEftw* mėgsta tai.

Pasidalink puslapiu