1. Trūksta adminu ant csgo surf, bet tu gali išmėginti admin paslauga vos už 1 eur.
  2. KILLINGFLOOR PERKU RESTARTAS 2017-09-08 diena
  3. Brangus Svečias, ar jau žinai?Atpigo vip kaina! Laikiux csgo serveriuose vip banku kainavo 2eurus, o dabar 0,4eur. Atpigo net penkis kartus kaina perkant sms'u iš 5eu į 1eur. "Vip skaičius ribotas :)"

Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

1. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Tadžmahalas*
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nufreekillino. Wardenas liepe susisaldyt prie kameros grotu, o as ir buvau prie grotu. Veliau melavo, kad as nebuvau prie grotu. O kai parasiau, kad bus tema forume pradejo aiskint, kad jis neskolingas freeday ir mane labai izeide pavadindamas 'daunu'
    3. Įrodymai (demo, screenshot). http://www86.zippyshare.com/v/yLmnWNjM/file.html https://i.gyazo.com/3d3efa57239002d959a79c6a0c729fc1.png
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). 15:40
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:0:46995026

6. Jūsų nick ir SteamID. Markas STEAM_1:1:82533557

2. Tadzas

Tadzas Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $70
    ko tu nerymsti, nenorejai freeday, nusislayinau, vos mirei išėjai iš srv, Kalifornia sau spakainiai fd gavo

3. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Freeday dave Puberty, o ne tu. Tu nufreekillinai- tu ir turejai duot. As iskart paleavinau serveri, nes pirmajame demo matosi, kad tu nepripazinai savo kaltes ir nesiruosei rasyt 'kill' ar duot freeday.

N4mEftw* mėgsta tai.
  4. Tadzas

Tadzas Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $70
    bet kazkaip kalifornia gavo

5. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Bet ne nuo taves gavo. Kiek tau aiskint galima?

6. Tadzas

Tadzas Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $70
    taves nebuvo serve, maziau disconnectink

7. Pow3r

Pow3r Dalyvis

Pamėgtas:
    38
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $533
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Tadžmahalas*
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nufreekillino. Wardenas liepe susisaldyt prie kameros grotu, o as ir buvau prie grotu. Veliau nušovė ir pasakė "Poweriui sekanti bus freediena" , spiritas pasiėmė wardeną, o Tadžmahalas sakė duoti man fd, spiritas nesutiko, o Tadžmahalas pasakė, nu tai jis taip ar taip judėjo prieš nušaunant.... Pasinaudojo tuo ,kad silence esu krč... (Čia tas pats atvėjis kaip ir markosui... )
    3. Įrodymai (demo, screenshot). Jei LABAI LABAI reikia, tai galėčiau atsiųsti, bet tas demo trunka du mapus ar kiek, tai tik JEI LABAI reikia.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:0:46995026

6. Jūsų nick ir SteamID. Pow3r

8. eTu

eTu Šviežias [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $82
    @Pow3r:

Jei taip rašytum bet kuriam kitam pgr adminui, sedėtum ne tik su perm silence,bet ir perm ban. Tai dėl šito nenoriu jokių ginčų iš tavęs matyt šitoje temoje, nes pats perm baną uždėsiu, o dabar kolkas galėsi toliau žaist tylėdamas.

@markosas3:

Jei tave nufreekillina ir per kitus du roundus gauni freeday iš kito wardeno, freeday vistiek skaitosi. Ateičiai, lik serve bent 2 roundus po freekill, jei per juos negausi freeday ir kaltininkas nepasirašys kill, gali postinti forume įrodymus ir verkt dėl freekillo. ;)

9. Tadzas

Tadzas Šviežias

Pamėgtas:
    1
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $70
    Šjp tj aš buvau wardenas, ir reikėjo tupėt, išmok saimona žaist ;)

10. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Markas
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Freekillino
    3. Įrodymai (demo, screenshot).http://www66.zippyshare.com/v/DSUT8BKp/file.html
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). Ayy lmao
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:1:82533557

6. Jūsų nick ir SteamID. Markas STEAM_1:1:82533557

Gazuotas Pienas, N4mEftw* ir Onluckii mėgsta tai.
  11. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Gerbiu administracija uz ivykdita teisinguma sitam zaidejui.

spirit_as, N4mEftw* ir Onluckii mėgsta tai.
  12. Pow3r

Pow3r Dalyvis

Pamėgtas:
    38
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $533
    TU sakai ,kad buvai wardenas ir reikėjo tupėt xD IŠMOK SAIMONA ŽAIST <----- Matai ką parašei pats?:D Tu ar ne tu buvai wardenas man giliai p*, bet ,kad tu mane nufreekillinai ir ne tik mane, bet kas antrą roundą bent po vieną "netyčinį" freekillą padarei. Mano situacijo buvo tokia: visi tupėjome, nes prieš tai buvo duota komanda visiems tupėt ,nejudėt. Po to wardenas pasakė "Žaidžiame SAIMONAS SAKO" ir dauguma atsistojo. Aš atsistojau vos pasakė ir visiškai nejudėjau. O tu priėjai prie manęs ir nušovei , po to iškart sakei FD duosi, o po to atmazinai ,kad pajudėjau prieš tai:D Tai ble* arba man reikėjo tupėt visą laiką pagal tave arba tau ant akių vaidenasi.

13. Diggeris

Diggeris Profesionalas

Pamėgtas:
    655
    Taškai:
    93
    Pinigai:
    $2421
    Zodziai liks zodziais.

Pow3r mėgsta tai.
  14. Misa

Misa Stebukladarys

Pamėgtas:
    17
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $632
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * SelTiz
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. * tycia zudo ct per krabus su gun piknaudziaudamas vip neleiciamumu.
    3. Įrodymai (demo, screenshot). * http://www45.zippyshare.com/v/VHvq1kFv/file.html
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).140,000 ticku
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * STEAM_1:1:155652840

6. Jūsų nick ir SteamID. *STEAM_1:1:58977999

15. eTu

eTu Šviežias [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $82
    Nubaustas

16. spirit_as

spirit_as Pagyvenęs forume [ CS:GO ] Administratorius

Pamėgtas:
    102
    Taškai:
    43
    Taigi , pastebėjau mėgstate labai mane į tirono padėtį statyti koks aš negeras kodėl labai griežtai baudžiu ir t.t , taigi , kadangi nusprendžiau nesikišti į jailbreak gyvenimą , ir tik prasivardžiuotojus bausti tam kad visi būt laimingi , taigi dabar bus tik 1 map nusiskundimas kuris bus susijęs su ne vienu asmeniu , o kiti adminai patys pamąstykit kaip ir kiek reikės nubausti atsižvelgiant nuo įrodymų ir nuo to kiek kartų įspėti buvo , kiek kartų bausti ir t.t

1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * 1-HardassNinja - 2-Tokyo - 3-Loudly - 4-Mimsa - 5-Abraz - 6-Vytautas

2. Ką tas asmuo blogai padarė. * HardassNinja - Žinodamas kas jo laukia tyčia nužudė 2 mentus per krabų dieną dar per demo matysite kad galvoja kad gaus tik 1h ban tai jo , visi pradėkim žudyt kas tas 1h banas atkentėsim reiktų atsižvelgti , kad jau 1 kartą už tai baustas ir vistiek žinodamas nušovė ir galvoja kad gaus 1h baną . Tokyo - Šitas žaidėjas ištisai kitus žaidėjus apmetinėja kad jie s.admin ir panašiai , ypač tai darė su žaidėja lele demo taip ppat viską matysite / mes gi žinome kad apsimetinėti kitu administratoriu pgr.sadmin draudžiama o jis tai darė su kitais žaidėjais / 2 žaidėjai patikėjo , vienas iš jų net į pm klausė kas čia lele do viena . Del šitos situacijos irgi turėtų būt teisybė ir nepalikti nežinioje atrodo būtų lengvas , bet gaunasi sunkus nusikaltimas . Loudly - šitas žaidėjas tyčia skatina rtv rašymą žinodamas kad tai daryti negalima , taip jis gavo 30min gag del to , bet jis yra taip pat baustas nekartą už šiokį ar anokį nusižengimą mačiau buvo baudžiamas tik minutėms tai 30min tai 60min , del to savivaliauja ir toliau pažeidinėja taisykles , manyčiau taip pat turėtų sulaukti normalios griežtos bausmės kad daugiau to nedarytų , nes matosi kad visiškai nepasimoko / P.S demo taip pat girdėsite kaip žmogus pasako "Aš ne Warden aš Admin" tai yra taip pat apsimetinėjimas admin atrodo paprasti žodžiai , bet kitus jie gali suklaidinti dar bus pridėta kaip loudly mane įžeidinėja . Mimša - šitas veikėjas sutinku baudžia nusikaltėlius ir panašiai , bet demo taip pat matysite kaip išprovokuoja kitą žaidėja , tam kad uždėtų bausmę / grasino kad uždės jam gag , tada išprovokavo ir tada uždėjo / žaidėjas paklausė už ką ctban jis atsakė už dyką demo taip pat matysite situaciją ir viską kruopščiai patikrinkite . Kaip pirktinis administratorius grasinti gagais/mute / ir paklausus už ką anas gavo bausmę jis sako kad už dyką , nu tai ką žinau . Del šitos situacijos taip pat mąstykite gerbemieji . Abraz - Šitas žaidėjas pradžioj demo ir pabaigoj demo skatino taip pat rtv rašymą ,m bet tiesiog skatino del to dar nebuvo baustas , bet tiesiog taip pat nusižengė taisyklėmis taigi įdedu nieko asmeniško :) . Vytautas - šitas veikėjas visiems gerai žinomas , baustas nuo manęs ne kartą ir nuo kitų adminų ne kartą bustas daugybę kartų tai už tą tai už aną , ir vistiek savaip elgiasi , įžeidinėja , kelia konfliktus , pats nesupranta ką daro o šitame demo matyti kaip įžeidinėja ir negražiai kalba rašydamas į chatą todėl taip pat buvo įtrauktas į šitą sarašą , kadangi tai nepirmas jo kartas ir buvo baustas nekartą taip pat pridėsiu ankstesnius nusižengimus del kurių nebuvo nubaustas , tarp jų psakinėjimas mirus .

3. Įrodymai (demo, screenshot). *http://www108.zippyshare.com/v/4P1nM338/file.html [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Čia jeigu nesupratote tai pasakė visiems pirktiniams adminams kurie negali jo užbaninti , kadangi jis yra vipas .[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).Pradėkite žiūrėti nuo 60000TCK manyčiau nuo ten ir prasidėjo visa zavarūha. Bet jeigu nuo pradžių iki galo žiūrėsite , tai matysite visą vaizdą .

5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * HardassNinja - STEAM_1:1:108889449 Tokyo - STEAM_0:0:46995026 Loudly - STEAM_1:0:89018830
    Mimsa - STEAM_1:1:58977999 Abraz - STEAM_1:0:66973502 Vytautas - STEAM_1:1:93891529

6. Jūsų nick ir SteamID. * spirit[as]^ - SteamID ir taip visiems žinomas .

Taigi , ką norėčiau pridurti kaip manim skundžiatės kažką blogo ar ne to padariau tai įrodymų svarių nepateikiat ir pradedat močiutės pasakas kurti , nenorėjot kad švelniau su jumis būtų elgiamasi , taigi prašau gausit vyriškos rankos - Teisybė ir tvarka turi būt serverį , ir reikia mažinti tas kiaulides kurios vyksta kai nebūna adminų ir visi daro kas ką nori , vakar dienoje puikiai matėme kaip launch 9 žaidėjus nubaust turėjo per kelias minutes , tvarka turi būti , visiems tiems kurie mane gerbia ir kuriuos čia įmečiau nepykite , bet jeigu visus , tai visus , susitiksim žaidime gentainiai , perduodu vadžias LauncH - e,Tu - Reboy . Tvarkykite nusikaltėlius seniukai :D

17. Misa

Misa Stebukladarys

Pamėgtas:
    17
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $632
    Wow wow wow. nezinai situacijos su tuo Vytautu tai nesikisk ir nekalbek jeigu nezinai visos situacijos. isprovokuot matai as ji noriu. pakankamai turiu irodymu kad galejau silence uzdet ir sedet ramus as serve ir zaist negirdedamas jo. galbut ir perspejau netinkamais zodziais. bet tu nematei kai jis bendrauja su serverje esanciais zmonem. taigi kita kart pasidomek zmogui kuri nubaudziau. :)

18. Dotas

Dotas Šviežias

Pamėgtas:
    6
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $49
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). SelTiz
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Naudojasi admino privilegijom, kad save atmutintu.
    3. Įrodymai (demo, screenshot). upload_2017-9-13_18-52-59.png
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). -
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. Neradau.

6. Jūsų nick ir SteamID. DotDotDotDotDotDot STEAM_0:0:87814490

19. LauncH

LauncH Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    54
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $672
    Išbanintas visam laikui.
    HardAssNinja, Loudly, Mimša, Vytautas nubausti, Abraz su Tokyo bus įspėti. Ačiū už nusiskundimą.

Last edited: 2017.09.13
    N4mEftw*, MikeTyson ir spirit_as mėgsta tai.
  20. Dotas

Dotas Šviežias

Pamėgtas:
    6
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $49
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). NePazystamasis daznai keitesi nick tai dabar nezinau koks.
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Spamino taipogi naudojosi admino komandom.
    3. Įrodymai (demo, screenshot).
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). -
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:1:213914434

6. Jūsų nick ir SteamID. DotDotDotDotDotDot STEAM_0:0:87814490

Prisegti failai:

N4mEftw* ir Gazuotas Pienas mėgsta tai.

Pasidalink puslapiu