1. Trūksta adminu ant csgo surf, bet tu gali išmėginti admin paslauga vos už 1 eur.
  2. KILLINGFLOOR PERKU RESTARTAS 2017-09-08 diena
  3. Brangus Svečias, ar jau žinai?Atpigo vip kaina! Laikiux csgo serveriuose vip banku kainavo 2eurus, o dabar 0,4eur. Atpigo net penkis kartus kaina perkant sms'u iš 5eu į 1eur. "Vip skaičius ribotas :)"

Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

1. Diggeris

Diggeris Profesionalas

Pamėgtas:
    658
    Taškai:
    93
    Pinigai:
    $2586
  2. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * Spirit[as]
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. * Trumpai tariant freebanino, o ilgai pasakojant , tai:
    Ateinu vakare palošti į JB, nes nelabai buvo ką veikti prie pc, taip normaliai dienas vedu, niekam niekas neužkliūna, viskas pagal taisykles. Pravedžiau jau apie 15 dienų ir pyst per krabų dieną ,kad nušoviau jį ir jo merginą (Alfa spiritas xDDDDDDDDDDDDDDD ), na aš ten sufeilinau, pripažinau savo kaltę, sekantį roundą norėjau duoti freedieną jiems abiems, bet tačiau vietoj to ir vietoj CTBan, jis man davė savaitės baną :) Buvau maloniai nustebintas tokio jo žingsnio, kadangi jis net nėra JB serverio administratorius ir tokiu nebus. Už tai ,kad sėdi jis ten apsiverkęs MG serveryje, nereikia ateiti į JB ir freebaninti už pirmą freekillą kurį pamato :) O tai ,kad ten per lr nušovė ar per tą pačią krabų dieną prieš tai nušovė mentą, tai jokio bano nedavė tiems.. :D
    3. Įrodymai (demo, screenshot). * Jo banas yra įrodymas.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. *

6. Jūsų nick ir SteamID. * Pow3r , /steamid/pow3ris7

P.s. Jei pasakiau kažką ne taip , pone ,Spiritai, tai prašyčiau tai įrodyti. Tu man nedavei progos duoti free dieną, neslayinai, nieko nesakei, tiesiog po minutės uždėjai baną ir numetei į chatą bano link'ą, ale kietas prieš savo čiolę, kurią apgynei :DDDDDDDDDDDD

Laukiu demo ar žaidėjų kurie tuo metu buvo serveryje nuomonės ,kad buvo kitaip nei papasakojau :) (Spirito ir jo meilužės nuomonės nereikia, tik demo iš jų :) )

P.p.s. Laikas būtų šitą pagr. admin aptramdyti ,nes neriša ką daro vos užėjęs į servą :)

3. spirit_as

spirit_as Pagyvenęs forume [ CS:GO ] Administratorius

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Ačiū kad priminei baną gavai teisėtai , jau del freekillų ne pirmą kartą esi baninamas daugelį kartų esi įspėtas , p.s štai demo po uždėto bano http://www81.zippyshare.com/v/RS60Vc8T/file.html kaip bandai kažką įrodyt bandai mane kažkaip tai įžeist , ir apskritai per daug jau kuris laikas laikiux serveryje darai netvarką , įžeidinėji kitus žaidėjus / pats neriši ką darai del to įrodymų labai greit atkapstyt galima , užteks savivaliauti . Ačiū tikrai kad šitą postą padarei , ir priminei baną nuimsiu ir visam laikui uždrausim bendrauti laikiux serveryje . Geros tau dienos ir laimingo gyvenimo :)

4. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Spirit[as]^
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nufreekillino, kai wardenas liepe tupet ir nusukt nugaros nuo kameros grotu. Galines kameros grotos taipogi skaitosi, kaip grotos.
    3. Įrodymai (demo, screenshot). http://www102.zippyshare.com/v/xobDp9UN/file.html
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). ~19:30
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. Susirasit

6. Jūsų nick ir SteamID. Markas

5. spirit_as

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Pirmas dalykas , tu tupejai prie lango o ne prie kameros grotų , antras dalykas kad ir skaitytūsi tas kamerų langas kaip kamerų grotos , vistiek buvai nugarą atsukęs į pagrindines kamerų grotas , tai freekillo ir net nebuvo , o jeigu skaitytūsi ir kamerų langas kaip kamerų grotos , tai tada reikėjo ten visus iššaudyt , nes komanda buvo duota nugaras nusukti nuo kameros grotų o jūs visi buvot nugaras būtent į jas atsukę .

6. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Pirmas dalykas, ten skaitosi grotos, nes ten yra grotos. [​IMG]
    Antras dalykas, kad buvo liepta nusukti nugara nuo grotų prie kurių buvo liepta tupėti, tad aš nusukau nugarą nuo tų grotų prie kurių tupėjau.

7. LauncH

LauncH Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    60
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $720
    Padarei freekill

N4mEftw* ir Onluckii mėgsta tai.
  8. spirit_as

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Jeigu ten grotos tada vistiek nepadariau nes visi kiti buvo prie normalių grotų o tu nugarą atsukęs buvai kaip tik į jas o reikėjo būt nusukus . Bet pasakė reiškias padariau koks skirtumas kita dieną visiems freedieną daviau .

9. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Pasiziurek demo, as nugara buvau nusukes nuo tu grotu, o ne i jas. Baik trint komentarus ir meluot.

10. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    O del freeday, tai as visiskai nezinau, nes tu man liepei iskart po fk eit i foruma ir rasyt tema (dar demo matosi, kaip tu man liepi). O kai gryzau i serveri tu iskart ji paleavinai. Tad jokios freeday negavau.

11. spirit_as

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Jeigu negavai freeday freeday gausi kai paprašysi ir būsiu aš serverį . Del šitos situacijos galima ginčytis bet šįkart freekillą padariau .

12. eTu

eTu Šviežias

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $92
    Apskritai, tai pagal taisykles, freeday už freekill turi buti duodamas kitą roundą, ARBA, jeigu žaidėjui to padaryti nebuvo galimybės ir nufreekillintas žaidėjas SUTINKA palaukti dar 1 roundą, tai max 2 roundai. Free dienų perkelinėjimai kitoms dienoms, arba savaitėms, nebus toleruojami, nes tokiu būdų susidaro įspūdis, kad atėjo žaidėjas, pasako, kad Warden jį nufreekillino prieš 3 savaites ir už tai jam dabar freeday priklauso... Nesąmonė. Jei nufreekillintas žaidėjas freeday negauna per 2 roundus, vėliausiai antro roundo pradžioje nufreekillinęs pareigūnas privalo rašyti kill į konsolę. Todėl spiritas už FD nedavimą gražiai ir tvarkingai gauna ctbaną 30 minučių.

Dėl pranešimų trynimo, tai daugiau nesikartos, pranešimai bus tikrinami ir trinami JB skilties moderatorių. Bet tai nereiškia, kad galite atidaryti čia stumyklą, nes būsite blockuojami iš forumo. Pranešimai turi būti tvarkingi, be įžeidinėjimų, su įrodymais ir pnš.

Ačiū už dėmesį.

N4mEftw*, Onluckii, Isrinktasas ir 2 kiti mėgsta tai.
  13. eTu

eTu Šviežias

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $92
    Poweri, prašau su įrodymais gražiai, kaip pagal anketą. O off-topic pranešimai ir toliau bus trinami :) Naudokites tema pagal paskirtį.

14. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Spirit[as]^
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nejaučia ką daro žmogus. Buvo davęs baną prieš kažkelias dienas, ėjau pasižiūrėt, žiūriu unbanned (galvoju wtf, nieko niekas nesakė...), nueinu į servą - neina nei kalbėti, nei rašyti ,likau nesupratęs, ateinu į SourceBanus, žiūriu mute permamently, gagged 7days, okey... Bet už ką?:D Baną buvau gavęs už freekillus, po bano tikriausiai įsižeidė žmogus kai pasakiau ,kad jis tik geime mergą susirasti gali. Ir dėl to man permamently mute ir 7days gag?:D TAI BUVO PO BANO vpš:D
    3. Įrodymai (demo, screenshot). Įrodymai yra SOURCEBANS ir visa jo seka.
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID.

6. Jūsų nick ir SteamID. Pow3r

Last edited: 2017.09.04
  15. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    Tai, kad kai taves paklause ar tu esi jis/ji tu nedavei normalaus atsakymo. Pati kalta :D

16. Gazuotas Pienas

Gazuotas Pienas Šviežias

Pamėgtas:
    2
    Taškai:
    3
    Pinigai:
    $49
    pagal viska turejau filmuot demo bet kazkas netaip buvo ir neturiu, bet taves klausiau ar esi berniukas ar mergaite, tikslaus atsakymo nedavei. (yra liudininku dabar esanciu serveryje)

Sharas123 mėgsta tai.
  17. spirit_as

Pamėgtas:
    135
    Taškai:
    43
    Taigi jei jau nori prie šito priait tai prašau , visų pirma tai pora demo , pirmam dedo pačiam gale su žaidėju kkk pradėjai stūmt ant manęs del mano gyvenimo/darbo ir pnš viskas gerai matosi kaip kalbėjot apie kaimietį , kalbėjot apie mane mano nick nesakėt taigi štai pirmas demo žiūrėkit pačiam gale http://www39.zippyshare.com/v/3iGr1h3W/file.html taigi , o antram demo matyti kaip mane įžeidinėji pačioj pradžioj chate tai matysit pirmose 3 minutėse kaip įžeidinėji taigi prašom http://www82.zippyshare.com/v/oWOIsci9/file.html
    Na o dabar pereiname prie manęs negerbimo įžeidinėjimų ir pnš , žmones įžeidinėji visus nesu aš vienas , pats nesupranti ką sakai pažiūrėjus sourcebanus apie tave matosi nusižengimų ne vienas ir ne du dar keista kaip apskritai laikiux serverį žaidi , esi nekartą įspėtas del savo nusižengimų bet neklausai tu čia gi protingiausias viską žinai visi kiti kalti o tu čia angelas serverį , P.S šitą nusiskundimą reikėjo dėti ne į jb temą o į bendrą cs:go temą , kadangi kalba vyksta ne tik jb serverį o ir kituose laikiux serveriuose apie tavo elgesį ir panašiai , užteks mane į durnelio padėtį statyti visiems tiems sakau kuriuos nubaudžiu , o prieš tai pasimėgaukit powerio žinutėmis serverį . :)

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] Čia gražiai matosi kaip iškart bėgi.
    Gaila kad nemažai demo ištrynęs kuriuose labiau matyti tavo elgesys , bet matau laikui bėgant ir iš kitų žaidėjų atsiras įrodymų . Taigi tu tik džiaukis kad mute gavęs , ir dar tau bus sauteikta galimybė kažką parašyti serverį , bet nemanau kad tu ja pasinaudosi . AČIŪ UŽ DĖMESĮ :)

Diggeris, Sieg Heil, Łost ir 3 kiti mėgsta tai.
  18. Pow3r

Pow3r Stebukladarys

Pamėgtas:
    45
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $702
    Blet ,bent pripažįsti ,kad apie tave ten šnekėjom, žinai savo vietą :D O tos kaikurios žinutės kur neįvardintas esi, tai net ne tau jos buvo berods, o kai su familia kalbėjau ,tai nesijausk tiek daug jau užkalbintas, jei dūhu visas MG serveris tave vadina, tai kodėl aš negaliu?:D Blet ima ant rimto žmogus:D

Už tuos pabėgimus po įžeidimo buvau jau baustas, nepameni? Tos 3min ten jau po BANO buvo idiote tu, kiek tau kartoti? Aš nekaltas, kad tu banint normaliai nemoki ir neiškickini žmogaus po bano.
    Už viską buvau baustas tiek nuo tavęs ,tiek nuo kitų adminų, o ką tu čia pisi protą visiems ,tai čia px.
    Gal parodyt chate kaip tu sakei prieš mėnesį, kad padarysi specialiai taip ,kad nebežaisčiau laikiuxe?:) Taip, aš po to irgi sakiau ,kad iš po tokių bajerių nebeahuėlinsi su admin, bet aš nedarau to, ko nedaro kiti kurie nenubausti dar nei karto, tad... :)

19. LauncH

LauncH Stebukladarys [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    60
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $720
    Bus išbanintas už įrodymų neturėjimą

Katite ir Onluckii mėgsta tai.
  20. markosas3

markosas3 Naujokas

Pamėgtas:
    18
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $215
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). Tadžmahalas*
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Nufreekillino. Wardenas liepe susisaldyt prie kameros grotu, o as ir buvau prie grotu. Veliau melavo, kad as nebuvau prie grotu. O kai parasiau, kad bus tema forume pradejo aiskint, kad jis neskolingas freeday ir mane labai izeide pavadindamas 'daunu'
    3. Įrodymai (demo, screenshot). http://www86.zippyshare.com/v/yLmnWNjM/file.html https://i.gyazo.com/3d3efa57239002d959a79c6a0c729fc1.png
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). 15:40
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. STEAM_1:0:46995026

6. Jūsų nick ir SteamID. Markas STEAM_1:1:82533557

Pasidalink puslapiu