1. Swarm High serveris online, bandom gaivinti serveri. Serveris uz nuzudyma duos kaip high xp 10 triple kill 50xp ultra kill 100xp Top 3 zaidejus apdovanosiu Eurotrack2 arba Garry's mod zadimu
    Dismiss Notice

Anketa [CS:GO JailBreak] - Nusiskundimai

Tema forume 'CS:GO JailBreak' pradėjo piz2, 2016.05.03.

1. Sparta

Sparta Šviežias [ CS:GO ] Administratorius

Pamėgtas:
    12
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $145
    Nubaustas!

2. ReBoy

ReBoy Naujokas [CS:GO Minigames] Pagr. adminas [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    84
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $845
    Sutrumpinau ban laiką, kadangi bano laikas 3 dienų visiškai neatitinka realybės. :)

3. Polas

Polas Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $30
    0. Jūsų nickname: slieko skani kreditinė kortelė
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). barfastic
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. free banino už tai kad juokingai pasakiau k3pėjui gaidys kai jis mane nušovė.
    3. Įrodymai (demo, screenshot).
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. steamcommunity.com/id/barfasticTV1

6. Jūsų SteamID. https://steamcommunity.com/id/thanosp3nis

4. HardAssNinja

HardAssNinja Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    0. Jūsų nickname: HardAssNinja
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). tendo (nzn kodel jis vis dar adminas, neaktyvus ir sudus daro)
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. Atejo Hilex i serveri ir tendo visa laika kiek ct buvo nekalbejo, tai hilex paprase jo pakalbet ir jis toliau nekalbejo. Tai as irgi sakiau, kad pakalbek, nes nesazininga kitu zaideju atzvilgiu, kad jis ct ir nekalba visa laika vien del to, kad jis yra adminas, nieko nereikia isskirineti. Tai pirmi jo zodziai per ta visa diena buvo: "nori dabar mute gausi?" ne is sio, ne is to toki skele tai ir sakau "idomu butu paziureti kokia priezasti irasysi" ir sugalvojo kazkokia xujnia jis "admin negerbimas" ir cia kur viskas kaip ir prasidejo, zdz tingiu cia pridet autoriaus zodzius tai rasysiu dialogo stilium:
    - Blet,- isvis nesu isitikines ar ta blet pasakiau, bet gali but, neneigsiu,- jei tu nori pamatyt kaip negerbiu adminu tai cia dar nieko nepasakiau. - Tuo metu as buvau warden ir jis mane uzmutino. su priezastim "keiksmai". Taigi Lele paklause:
    - Uz ka tu jam mute davei?
    - Uz keiksmu, pasake "blet",-ir visokias nesamones dar pradejo sneket, kad as ten nusikeikiau ta viena karta ir taip negalima ir, kad mute nenuims. Tuo metu dar hilex buvo serveryje tai jis gali viska patvirtinti, bet kadangi normalus administratorius yra (nors man vis dar free day skolingas) ir zino taisykles, jis atsistojo uz mane ir sako:
    - Taisykle yra, vienas kitas keiksmazodis nieko tokio, bet negalima viso zodyno rodyti. - Labai nenoriai, bet uz poros minuciu kai visi pradejo spaminti, kad free mute jis mane atmutino. Pasibaige ta diena ir kadangi man labai nepatiko, kaip tendo abusina savo power, tiesiog beleka daro serveryje, svarbu, kad jam patiktu,bet del serverio nieko nedaro, ta prasme nei jis banina kitus kurie normaliai nusizengia taisyklem, nei ka, nusprendziau nueiti i forumus ir parasyti sita nusiskundima, kita mentas padare free diena ir del to as sakau:
    - Na ka gi, tuoj einu biski i foruma apsilankyti. - ir pradejau jungtis browseri per cs go kur yra, kur nereik nuleisti ceso, kad per ji narsytum ir pamatau, kad kick gavau (Reason: AFK), nors as vienoj vietoj stovejau gal tik 3 sekundes, buciau ta free day normaliai priziurejes, tik forumus isijunges. Ir viska toliau matysite screenshotuose apacioj. Tuo metu serveryje is adminu buvo hilex (kuris tikrai viska mate ir manau galetu patvirtinti), sparta, kuris cj afk buvo ir reboy kuris irgi tikriausiai afk, ir tendo, kurio net adminu nevadinciau...

3. Įrodymai (demo, screenshot). Galiu atsiust screenshot kur irodo, kad jis mane iskikino, o del to mute tai jis pats sake recordino demo (tai paprasykit, kad demo ikeltu kur jis man grasino, mane uzmutino ir mane iskikino)
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo). -
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. Tendo, pgr adminas, tikrai ji zinote, atsijunges nuo serverio db.

6. Jūsų SteamID. Bano negavau tai mano steam id zinot kaip ir nera svarbu, mane unmutino ir ar taip ar taip jei reikes prisijungsiu ir suzinosit, beveik visi pgr ir s. admin turi mane prideje i steam friends

✵ Kajulis ツ ir Lele .-. mėgsta tai.
  5. Tendo

Tendo Šviežias [CS:GO Minigames] Pagr. adminas [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    28
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $274
    Taigi kol tu i serveri nebuvai atejas vedziau dienas :)
    Veliau tu pradejai rekauti i mikrafona , kad tendo is admin ir t.t . Tad as taves paklausiau tu gal mutes nori kad taip isisokineji ? Del mutes , Pradejai rekauti del kazko ir tame sakinyje buvo blet , tad hilex pasake cia del tokio gali nujimti mute , tad ir nuimiau tai kodel vis dar del to verki ?
    Gavai kick del afk kas dar neaisku ?
    http://www.part.lt/img/2b7ae63a3720e5d54f437f972daf30f6688.jpg Va pats parasei kad sakei blet , tai video nereikia .
    Ps . Del neaktyvumo kazka maisai

Putleris mėgsta tai.
  6. LauncH

LauncH Naujokas [CS:GO] S.Administratorius

Pamėgtas:
    43
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $447
    Nenustebčiau jei jis ištrauktų tą p. admin kortą "Aš P. admin, man įrodymų kelt nereik" :DDDDDD
    Bet tai Hardas gi numetė taisyklę - "vienas kitas keiksmazodis nieko tokio", tai kame čia problema?

"Tuo metu dar hilex buvo serveryje tai jis gali viska patvirtinti, bet kadangi normalus administratorius yra ir zino taisykles." Dar vis pamenu kaip jis uždėjo mute per paprastą dieną, nes žmogus gyvas, nepabėgęs, pasakinėjo kur kiti pabėgę :DDDDDDD Oj, taisyklės taisyklės, kas tos taisyklės. Laikas laikiuxui įsikišt.

Lele .-. ir houdinii mėgsta tai.
  7. HardAssNinja

HardAssNinja Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    tas screenshot "wow paskiau blet" buvo del to, nes tu sakei, kad as pasakiau blet, tai as ir rasau "wow, pasakiau blet" tipo, kad del to mute gavau... nors as pats neatsimenu ar sakiau ar ne, tai, kad man atminty pagerintum prasau demo ikelti :) pats sakei, kad filmuoju. ss del to as irgi turiu. O taip tai hm... As serve buvau jau gana ilga laika ir tu ne zodzio nepasakai, rekauti nepradejau, taves is adminu varyt nepradejau, as tiesiog sakiau: "taves adminas (hilexas) paprase pasneket, kadangi tu esi policininkas, tai pasnekek, nes kiek serve buvau, dar ne karto nieko nepasakei, visi turi but lygus, nesvarbu ar tu adminas ar ne" gal ne zodis i zodi, nemeluosiu, bet kai ikelsi demo viska pamatysim. Prasau pagerink man atminti :)

Dar kazin kodel tu man davei mute uz zodi "blet", idomu. Jei as, pagal tave,nusizengiau taisyklem pasakes zodi "blet", kodel VISI zmones dar serveryje kalba? Oj kiek esu girdejes blogesniu zodziu negu blet, kiek esu girdejes bazaru kovu kai ir tu serveryje buvai ir kas jiems? Ogi nieko, pazvengem ir tiek. Idomu. As esu 100% isitikines, kad visi zmones kurie nuolat sneka siame serveryje yra pasake zymiai daugiau ir zymiai blogesniu zodziu negu blet. Bei kad ir pasakiau ta "blet" ar yra skirtumas? Tu man mute pisai uz zodi "blet" saunuolis, tikrai taisykles ismanantis administratorius.

Last edited: 2019.01.08
  8. Tendo

Pamėgtas:
    28
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $274
    Senai tu ta unmute gaves nuo manes :DD ko tu cia dar liejas ir naudoji mano laika ?

9. HardAssNinja

HardAssNinja Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Kad unmute gaves tai as jau parases cia esu, bet as nusiskundima rasau, as nesakau man zala atlygint ar kazka tokio, as tiesiog sakau, kad reiktu apgalvoti ar tu tikrai esi vertas to pgr. admin ranko, ar tu tikrai moki visas taisykles, ar esi pakankamai subrendes priimti svarbius nuosprendzius, as galeciau laisvai pasakyti is to ka esu apie tave girdejes ir is to ka esu pats mates - ne, tu nesi pasiruoses visiskai visam tai. Taip pat pamirsau pridurti, kad kai jis mane uzmutino, jis man bande deti ct bana ir musu gerbiamas pgr administratorius net to nesugebejo padaryti, kadangi nemoka savo admin komandu... Saunuolis! Tai demo ikelsi? Palengvinsi visiem darba?

10. Tendo

Pamėgtas:
    28
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $274
    Kartais buginasi komanda /banct :)

11. HardAssNinja

HardAssNinja Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Hmm... Kazkaip nepasakyciau, kad labai teisingai buvai ten parases. Demo ikelk, paziuresim. :)

Ir nzn ar tai ctban galioja ar ne, bet nors ne admin, kiek zinau su / banint negalima, serveris uzlus

12. TraliValii

TraliValii Šviežias

Pamėgtas:
    23
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $272
    amm šiaip jei nori užbaninti cetus tai reik naudoti /ctban o ne /banct nebent ta komanda irgi veikia

13. TraliValii

TraliValii Šviežias

Pamėgtas:
    23
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $272
    mutint,gagint,ctbanint gali o /ban gali tik per /admin (nežinau ar sufixino)

14. Tendo

Pamėgtas:
    28
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $274
    As visalaika maisau tuos banct ctban

15. HardAssNinja

HardAssNinja Šviežias

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    3
    Stai tas musu administratorius, kuris ismano visas serverio komandas. Tikriausiai per mazai naudoji sias komandas, nes vienintelis dalykas, kuri tu darai del serverio t. y. banini zaidejus kurie tik tau nepatinka, nieko daugiau nesi padares cj. Net ne adminai zino, kad komanda yra ctban, o ne banct.

As tiesiog laukiu ka s. adminai ir t. t. cia pasakyti turi del sito, nes kiek matau kol kas jie tyli. Jei tendo ikeltu demo butu jiems zymiai paprasciau (nors viska jau pats prisipazino), bet kazkodel issisukineja jis nuo demo kelimo, nors pats dar zaidime sake, kad jei rasysiu nusiskundima, jis demo turi. Taigi kodel issisukinejat, ponas tendo, gal kazko nenorit mums parodyti? Kazko bijote???

Taip pat galiu pasakyt tik tiek, jei jis yra minigames pgr adminas, tai ir palikit ji minigames pgr adminu, neduokit jam nieko jailbreake, kuris jis nixuja nieko neismano ir sudus daro. Mano manymu nuimkit jus jam ta admina, vis vien jis jo nenaudoja normaliems tikslams ir duokit traliui pgr ir kriukis baigtas, serveris bus sutvarkytas.

16. Tendo

Pamėgtas:
    28
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $274
    Kur as tau ka baninau ? Kokius sudus as tau darau , tu man gali paiskinti ? Prisijunges tu cia po menesio ar nezinau po kiek laiko , Mane pirma karta pamatei . Ar esu ka nors blogai uzbanines ? Ne nesu . Tu tiesiog pradedi jau kurti pasakas kad blogai atrodyciau , tu gal prasiciuhink :) Surask zmogu bent kuri esu blogai uzbanines zaideja kuris man nepatiko .
    O del demo nereikia nieko blogo nepadariau:) Nusikeikiai uzmutinau veliau h1lex pasake kad cia tas blet nieko tokio , Tad unmutinau . Yra dar ikelta nuotrauka kad pats prisipazinai kad sakei blet , tai kam man dar cia kelti ir gaisti savo laika ?

17. Banas

Banas Naujokas [CS:GO Minigames] Pagr. adminas [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    46
    Taškai:
    28
    Tendo įspėsiu asmeniškai žodiniu įspėjimu ir pasistengsiu, kad taip daugiau nepasikartotų.

ReBoy mėgsta tai.
  18. ✵ Kajulis ツ

✵ Kajulis ツ Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $27
    0. Jūsų nickname:*✵ Kajulis ツ
    1. Dėl kurio admino/žaidėjo nusiskundimų turit (nick). * Tendo
    2. Ką tas asmuo blogai padarė. * Uždėjo free gag, nes paklausiau koks avg vieno žmogaus.
    3. Įrodymai (demo, screenshot). *
    4. Pasakyti tikslų demo laiką (tick) kuriame žaidejas nusižengė (privaloma tik jei pateikiamas demo).
    5. Nusižengusio žaidėjo SteamID. * Tendo, pgr adminas, tikrai ji zinote.

6. Jūsų SteamID. * STEAM_0:0:207000868

19. Banas

Banas Naujokas [CS:GO Minigames] Pagr. adminas [CS:GO JailBreak] pagr. adminas

Pamėgtas:
    46
    Taškai:
    28
    Reikėtų bent jau screenshot'o kokio įsitikinti, kad tokia situacija buvo. ;)

20. ✵ Kajulis ツ

✵ Kajulis ツ Šviežias

Pamėgtas:
    0
    Taškai:
    1
    Pinigai:
    $27
    Čia tame problema kad nepadariau ir pasiseke jam, kad pgr nereikia įrodymu. Nes visiškai del nieko gag! ;)

Pasidalink puslapiu