Konkursas [CS:GO] Jailbreak Eventas!!!!!

Tema forume 'Naujienos' pradėjo spirit_as, 2018.03.01.

Parašė spirit_as, 2018.03.01, 10:04
 1. spirit_as

  spirit_as Administratorius

  Pranešimai:
  263
  Pamėgtas:
  114
  Taškai:
  43
  Taigi , kaip matote iš pavadinimo bus daromas smagus pasibūvimas serveryje , kitaip tąriant eventas kuriame galima bus laimėti serverio paslaugas .

  Eventas vyks cs:go jailbreak serveryje : ( csgo.laikiux.lt:27016 )

  Kaip ir kiekviename evente taip ir šiame bus tam tikros užduotys , jų bus tikrai nemažai ir ką veikti tikrai bus , tuojaus ir papasakosiu kokios tos užduotys bus , bet pirmiausia paskubėkite ir užsiregistruokite pirmąjai užduočiai kurią rasite paspaudę šią nuorodą : https://www.laikiux.lt/threads/cs-go-jailbreak-anketos-į-eventą.11049/
  1.Užduotis.

  Dienų vedėjai - Turbūt visiems smagu ateit į serverį ir pakliūt tuo metu kada koks geras dienų vedėjas vedą geras dienas , kada būna tiek bendraut tiek žaist smagu , taigi pirmoji užduotis ir bus tokia kad dienas praves tik geri mųsų serverio vedėjai. Žiūrint kiek užsiregistruos ir kas užsiregistruos bus nuspręsta kiek vedėjų varžysis tarpusavyje ir katrie labiausiai pasinaudos savo galva ir praves tokias dienas kokių nepamiršite .

  1.Vieta 2 mėnesiams admin statusas (Jailbreak arba ForFun serverio pasirinktinai.) bei gyvūnėlis "Zombie chicken"
  2.Vieta 2 mėnesiams vip statusas (Jailbreak arba ForFun serverio pasirinktinai.) bei 3000 žaidimo kreditų.


  2.Užduotis.

  Viktorina - Turbūt visiems gerai žinomas žaidimo pavadinimas "Viktorina" Užduotys bus paprastos visiems žaidėjmas , bus užduodami tam tikri klausimai ar tai bus garsinis ar rašytinis klausimas turėsite į jį atsakyti . (Atsakymus priimsime tik chate , taigi nerėkite visa gerkle per mikrofoną o atsakymą jeigu žinote rašykite į chatą)

  Nugalėtojui atiteks 2 mėnesiams vip statusas (Jailbreak/ForFun serverio pasirinktinai.) bei 3000 žaidimo kreditų.


  3.Užduotis.

  Slėpynės - Užduotis turbūt taip pat visiems gerai turėtų būti žinoma . Ką reiks daryti ? Na tai žinoma kad slėptis . Visi norintys dalyvauti šioje užduotyje eis į (t) terroristų pusę ir per tam tikrą laiką kurį duos policininkai turėsite pasislėpti kuo geriau , tas žaidėjas kuris išliks iki galo t.y liks paskutinis jis ir laimės .

  Nugalėtojas laimės 1 mėnesiui admin statusą (Jailbreak/ForFun pasirinktinai.) bei 4000 žaidimo kreditų.


  4-5.Užduotys

  Išlikimas ir Gladiatorių kovos .

  Taigi užduotys bus labai paprastos , bus uždėtas tam tikras žemėlapis kuriame kausitės tarpusavyje , visi norintys dalyvauti šioje užduotyje turės eiti į Kalinių (T) pusę . Išlikimas - Užduotis paprasta visi išsiskirstysite po žemėlapį kas kur norite , bet prieš tai administratoriai po visą žemėlapį primėtys skirtingų ginklų bei healthshotų. Turėsite maždaug 1 minutę išsiskirstyti ar subuti komandas , bet ant galo vistiek laimės tik 1 žaidėjas , tas kuris išliks paskutinis ir laimės šią rungtį . Gladiatorių kovos - Užduotis labai panaši į išlikimą , tik per šią užduotį negausite jokių ginklų turėsite pasitelkti savo peilių meistriškumą , ir turėsite pjaustytis tarpusavyje kaip tikri gladiatoriai , paskutinis išlikęs taip pat laimęs šią rungtį.

  Išlikimo nugalėtojas laimės : 5000 žaidimo kreditų bei 2 mėnesiams vip statusą ant Jailbreak serverio.
  Gladiatorių kovų nugalėtojas laimės : 5000 žaidimo kreditų bei 2 mėnesiams vip statusą ant Jailbreak serverio.


  Evento pradžia 2018-03-03 dieną t.y šeštadienį . Rinktis pradedam visi maždaug 18:00 pirmoji užduotis prasidės maždaug 18:30 +/- . NEVĖLUOKITE

  Linkiu visiems praleisti tikrai smagų vakarą su jailbreak žaidėjais , visus trollius kurie bus serveryje mesim už pakarpos . Sekmės :)
   
  Last edited by a moderator: 2018.05.19

Komentarai

Tema forume 'Naujienos' pradėjo spirit_as, 2018.03.01.

 • Temos būsena:
  Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.
  1. spirit_as
   spirit_as
   Event pasibaigė , nugalėtojai susisiekite su manim pm žinute išdalinsiu prizus . Tikiuosi visi smagiai praleidot laiką evento metu . :)
  Temos būsena:
  Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.

Pasidalink puslapiu