1. Brangus Svečias, ar jau žinai?Atpigo vip kaina! Laikiux csgo serveriuose vip banku kainavo 2eurus, o dabar 0,4eur. Atpigo net penkis kartus kaina perkant sms'u iš 5eu į 1eur. "Vip skaičius ribotas :)"

Cs 1.6, kai kurių serverių priž atrankos|| BAIGTA

Tema forume 'Naujienos' pradėjo Micro, 2016.06.19.

Parašė Micro, 2016.06.19, 20:34
  1. Micro

Micro Profesionalas

Pamėgtas:
    1462
    Taškai:
    166
    Pinigai:
    $0
    Sveiki, šiai dienai reikalingi ADMIN šiuose serveriuose: diablo, high xp, boost, užpildykite anketą ir galbūt tapsite prižiūrėtojais.
    (
    Gali būti, kad išrinksime daugiau nei 1, bet taip pat gali būti, kad ir neišrinksime).

1. Žaidimo slapyvardis?
    2. Kiek jums metų?
    3. Kiek laiko praleidžiate serveryje?
    4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime)
    5. Kodėl norite gauti šias pareigas?
    6. Kokį serverį norite prižiūrėti?
    7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus?
    8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje.
    9. Jūsų kontaktai:

Atranka vyks iki 2016-06-24

Komentarai

Tema forume 'Naujienos' pradėjo Micro, 2016.06.19.

• Temos būsena:
    Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.
    1. spirit_as
      spirit_as
      1. Žaidimo slapyvardis?
      2. Kiek jums metų?
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime)
      9. Jūsų kontaktai:

1.spirit[as]^
      2.21
      3.Nežaidžiu šiuo metu.
      4.Ne nebuvau o jai ir buvau tai prieš daugel metų ir to net neatsimenu .
      5.Net nežinau , karts nuo kart užeisiu pažaisti tam serveryje tai turėdamas šias pareigas galėsiu tuo pat metu ir serverį prižiūėt.
      6.high xp
      7.Todėl nes aš esu aš , ir nėra tokių kaip aš.
      8.Būsiu griežtas prižiūrėtojas ir žmonės mane pamatę bijos manęs , nereikės net bausti net nepasakius išsijungs savo cheatus.
      9.steamcommunity.com/id/kapuchinas/
      Diggeris, fTON` ir RemboKNF mėgsta tai.
    2. TrIpl3
      TrIpl3
      1. Žaidimo slapyvardis?: TrIpl3
      2. Kiek jums metų?: 15
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje?: 2-3 val
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime): nebuvau.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas?: Nes noriu palaikyti dabartine tvarka serveryje, kad nebutu taisykliu pazeideju.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti?: Boost.
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus?: Sita moda laikiux'e jau zaidziu kazkur 3-4 men todel zinau jo esme kaip zaisti ka daryti su komanda ir pns. Dauguma adminu buna neaktyvus del tokiu oru tai manau as busiu aktyvesnis.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje.: Busiu geranoiskas adminas serverio naujokams, kurie nemokes zaisti mielai ismokinsiu.
      9. Jūsų kontaktai: Skype-arnas.liegus Steam-Turite.
      Diggeris ir RemboKNF mėgsta tai.
    3. Pow3r
      Pow3r

1. Žaidimo slapyvardis?

Pow3r

2. Kiek jums metų?
      17

Šiuo metu praleidžiu iki 3val. Ryte ir naktimis. Nes buvo kaime darbų.

4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime).
      Taip, buvau baustas.

Na per 8metus laikiux projekte sugebėdavau tik patekt į top pirmąsias vietas ir likdavau vos pastebimas, o dabar atėjo proga šiek tiek sužibėt. Ir tiesiog trokštu jau seniai užimti šias pareigas.

Diablo II LoD

Na aš jau pažystu šitą modą ir moku nemažai visko. Aš cs 1.6 vien tik dėl šio modo ir žaidžiu pastaruoju metu, man jis pradėjo patikt jau nuo pat pirmos minutės kai atėjau išmėginti jį. Aš kaip ir atsidavęs jam. Ir be to, moku naudotis hostingais ir kitais dalykais reikalingais plėtoti serverį.

Pirmiausia, mėginsiu sugražinti senuosius žaidėjus su kuriais tikrai praleisdavome daug laiko serveryje, pritrauksiu naujų žaidėjų kuriems tikrai šis serveris bus įdomus. Antras dalykas, tinkamai prižiūrėsiu tvarką serveryje, būsiu atsakingas pareigose. Trečia, darysiu update, kad būtų kuo geriau žaisti. Update galiu padaryti visokiausių, tiek naujų mob pridėti, tiek skillų sukurti , tiek klases labiau sulyginti ir išpildyti prašymus kurie yra pageidavimų skiltyje, žinoma tinkamus serveriui, kad visiems patiktų. Stengsiuos viską daryti pasitariant su serverio žaidėjais. Ir paskutinis dalykas, žaidžiant serveryje išmokinsiu naujokus kuo geriau žaisti ir siekti aukštumų, patarsiu visais klausimais, taip kaip man padėjo du serverio žaidėjai kai atėjau pirmą kartą į serverį. Tiems kas ateis į serverį garantuosiu gerą nuotaiką ir linksmą žaidimą!

9. Jūsų kontaktai:
      Gmail: [email protected]

Ačiū už dėmesį. :)
      Last edited: 2016.06.19
      exfib0, Gedis, somekindofplayer ir 12 kiti mėgsta tai.
    4. SamaGoNnaS
      SamaGoNnaS
      1. Žaidimo slapyvardis? Un1oN.CaTaLYsT.//.SamaGoNnaS.ex
      2. Kiek jums metų? 14
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? highe retai bunu lb tai neilgai palosiu 15 min max buna
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) buvau aisku baustas
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? esu gan pereigingas ir padedu kam reikia jai papraso pagalbos
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? High xp
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? turbut gal kad esu tiesiok pareigingas zaidejas nei cytai naudojami nei ka kita
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. busiu aisku grieztas adminas ir pareigingas ir teisingas
      9. Jūsų kontaktai: skype karolix.cesnax
    5. CIORTAS
      CIORTAS
      1. Žaidimo slapyvardis? THB
      2. Kiek jums metų? 18
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? 7-6
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Buvau ,bet labai senai ir tai ,kai nemokejau demo ikelt ;)
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Priziureciau serva nes esu labai aktyvus ,kiekviena diena prisijungiu i Laikiux missions serveri , galvociau naujas idejas ir t.t
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Laikiux Missions
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Manau esu uzsispires ir tai daug kas pastvirtintu,siekiu savo tikslo, esu grieztas ,bet teisingas . Visad stebedavau pagrindiniu adminu veikla ,kai rakindavo serveri prasydavau ,kad mane paliktu , padedavau ieskoti bugu ir siiaip si bei ta siulydaau :) MAN SI VEIKLA PATINKA
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Ziuresiu jog nebutu cyteriu, atkreipsiu demesi i zaideju prasymus, visad padesiu ,pateiksiu informacija ,kuri bus reikalinga zaidejam :) ir bandysiu plesti laikiux missiono gretas.
      9. Jūsų kontaktai: skype: lukassvc123

p.s zinau kad nereikia missionui ,bet pasisiulysiu visvien
      Last edited: 2016.06.20
      fTON`, PRASITUSINES ir Pow3r mėgsta tai.
    6. Rampage Cs|tomis|<3
      Rampage Cs|tomis|<3
      1. Žaidimo slapyvardis-Tomis:h:
      2. Kiek jums metų-17
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryjenuo 6-7 valandas per diena
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime)-esu bet uz spam 10 min
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas- nes reikia palaikyti tvarka db kai zaidziu visalaika yra cyteriu su wh ar speed kzh tas dalykas mane nervina kad niera adminu serveryje
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti-Hns boost
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus?- nes as priziuresiu sita serveri kad jame nebutu jokiu cyteriu ar ko kito
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Palaiksysiu tvarka padesiu naujokam susipazinti su serveriu bausiu nusizengusius.
      9. Jūsų kontaktai: tomas.montrimas3 skype tmontimas.montrimasgmail.com
    7. FwT
      FwT
      1. Žaidimo slapyvardis? FwT^
      2. Kiek jums metų? 19
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? priklauso nuo zaideju skaiciaus serve
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) labai senai
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? padet serva priziureti ir paivairint zaidima, laisvo laiko turiu dabar
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? high xp
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? nes siame serveryje praleidau beveik visa savo vaikyste ir zaidziau ne vienus ir ne du metus
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. grieztas, bet teisingas
      9. Jūsų kontaktai: steam fwt_edvis
      Diggeris, fTON` ir Spingiuxas mėgsta tai.
    8. evalduskinas
      evalduskinas
      1. Žaidimo slapyvardis? AIMP
      2. Kiek jums metų? 15
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? nuo 2h jei būna žaidėju tai ilgiau.
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) uj nebent labai senai...
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? nes mažai admin serve, mažai kas prižiūri srw, reikia atnaujinimu, nes nelabai kas ir bežaidžia
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? high xp
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? gal dėl to nes turiu daugiau laiko nei kiti žmonės, daug metu esu lošęs prieš tai, kai buvo gyvas serveris.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Baninsim kurie pažeidinės taisykles.
      9. Jūsų kontaktai: steam-marciux373
      Elite1948 mėgsta tai.
    9. LUKAS
      LUKAS
      1. Žaidimo slapyvardis?Lukas.
      2. Kiek jums metų?ne už kalnų 17
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje?kai sumažėjo serverio žaidėjų lankomumas, sumažėjo ir aktyvumas,šiaip aktyvus
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) šitam serveryje ne
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas?Palaikyti serveryje tvarka
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti?high xp
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Nes esu atsakingas,griežtas, bei teisingas ir ejas tokias pareigas
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje.tvarkysiu nusižengimų skaičių serveryje, žaidėjų žodynus,žaidėjų elgesį serveryje.
      9. Jūsų kontaktai: skype lokys16
    10. Max
      Max
      1. Žaidimo slapyvardis? Max
      2. Kiek jums metų? 15
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? Jeigu žaidėjų būna iki 1h,
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Ne.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Deathrunas apmiręs kiek besikviečiu žmonių nieko nedomina.. Trūksta pačios administracijos serveryje, reikia ieškoti būdų pagyvinti žaidimą.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Boost.
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Esu atsakingas, draugiškas, komunikabilus, ekstravertas.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Toks pat kaip ir dabar, Atsižvelgsiu į žaidėjų nusižengimus, įvertinus serverio situacija ir žaidėjų padėti, stengiuosi bausti, bet minimaliomis bausmėmis, kad žaidėjas nepabėgtu visiškai iš projekto.
      9. Jūsų kontaktai: turi.
    11. Dzakis
      Dzakis
      1. Žaidimo slapyvardis? Dzakonda ;)
      2. Kiek jums metų? 18.
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? Nuo 60 iki 180 min.
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Nesu.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Serveryje trūksta tvarkos, ir norėčiau tą tvarką įvesti.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? High xp.
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Nes žinau šias pareigas gerai, turbūt daug geriau nei kiti.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Būsiu toks kokio ten ir reikia ;) Tvarka bus, o jeigu nebus tada bausiu. Bei , nereikės mokinti kaip elgtis su admin.
      9. Jūsų kontaktai: Skaipukas: Dzakonda420
      Steamas: Nors ir turi ,bet numesiu: Dzakonda123 , http://steamcommunity.com/id/dzakonda123/
      RemboKNF, Max, Zikju ir 10 kiti mėgsta tai.
    12. HK-47
      HK-47
      1. Žaidimo slapyvardis? HK-47 (seni nick: juskvabalis j ustinas 6u6uc pau6ac)
      2. Kiek jums metų? 20
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? 2-3h
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) buvau
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? žaisdamas serveryje ,pastebėjau gan nemažai nusižengimų už kuriuos žaidėjai lieka nenubausti, norėčiau ,kad visi būtų lygus ir serveryje būtų tvarka, esu žmogus kuris nori įnešti į tą dalyka kurio aš imuosi kanors tokio ,ką visi prisimintu, kai manes nebėra, turiu daugybę įdėjų, kurios manau turint aukštesnes pareigas būtų įgivendintos kur kas greičiau ,nei man pavyktų būnant eiliniu žaidėju.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Diablo II
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Esu dėmesingas ir kantrus, jei imuosi vieno darbo, nepradedu kito nebaigęs pradinio, turiu daug teigiamų savybių kurios praverstų atlikinėjant šias pareigas, be to man jau yra tekę pabūvoti low xp prižiurėtoju gal pamenat toki nick j ustinas ,buvau priziurėtoju pora mėnesių iki vasaros ,vasara nebuvo laiko ,tad apleidau savo pareigas ir buvau pašalintas, o pareigas atlikinėjau tikrai gerai, tad išmanau visas komandas ir taisykles.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Griežtas bet teisingas, nežiurėsiu, jei nusižengęs žaidėjas draugas ar pažystamas, visus bausiu vienodai, kaip sako mociutės visus myliu vienodai.
      9. Jūsų kontaktai: eveljustux
      Last edited: 2016.06.23
    13. Skittles
      Skittles
      1. Žaidimo slapyvardis? Skittles
      2. Kiek jums metų? 17
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? 3-8h
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Ne, bet pries metus uz reklama
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Pasiule keli zaidejei, todel manau vertas buciau uzimti sias pareigas bei esu grieztas, megstantis tvarka
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Diablo II
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Serveryje pazistu ir bendrauju su labai daug zmoniu. Su daugeliu gerai sutariu
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Busiu grieztas, darantis tvarka, padedantis naujokams
      9. Jūsų kontaktai: dovydas8881
    14. Perblogas
      Perblogas
      1. Žaidimo slapyvardis? Perblogas
      2. Kiek jums metų? 17
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? Siuo metu nelabai daug, bet galeciau tiek kiek reiktu, kad palaikyciau jame tvarka.
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Taip uz slap bug prirs kokius gerus 3 metus :Dd nemirtingas budavau :)
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Priziureti serveri, gauciau veiklos.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Diablo 2
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Nes as geresnis uz kitus.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Busiu draugiskas, bendraujantis, bet nenuolaidziaujantis, betvarkes tenais nebus, matysiu - bausiu, draugas ne draugas. Serveri priziuresiu aktyviai, zaidejus drausminsiu, perspesiu.
      9. Jūsų kontaktai: stem: perblogas
      Dragon_Wings ir Zikju mėgsta tai.
    15. ~Tikxujak
      ~Tikxujak
      1. Žaidimo slapyvardis? `Tikxujak ^^
      2. Kiek jums metų? 17
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? 2-10h
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Buvau,dahuja kartu ankciau
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nezinau,tiesiog wOOw'as sake eit pildyt cia
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti?D2
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Nes viska puikiai ismanau apie d2 serva
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Baninsiu atsilupelius,kurie nezino taisykliu
      9. Jūsų kontaktai:skype m3xtr31k
      wwe, Ricardas, Dragon_Wings ir 7 kiti mėgsta tai.
    16. sTo * Anonymous
      sTo * Anonymous
      1. Žaidimo slapyvardis? sTo * Anonymous
      2. Kiek jums metų? 14
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? 4-5
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) uz campus ir negrazius zodzius,
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes man patinka high xp.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Laikiux high xp.
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Nes as aktyvus nebaninu uz nieka viska apgalvoju.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje.baninsiu cheatus uz floda gaus gaga.uz izeidinejimus bana 4h.
      9. Jūsų kontaktai: Skype:Spinis2
    17. Micro
      Micro
      Mission serveryje atrankos nevyksta, atidžiau skaitykite.
      Rampage Cs|tomis|<3 ir Pow3r mėgsta tai.
    18. išvirk arbatos
      išvirk arbatos
      1. Žaidimo slapyvardis? isvirk arbatos
      2. Kiek jums metų? 17-ka.
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje? Nuo keletos valandų iki visos dienos.
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) Deja, bet ne.
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Šiuo metu trūksta serveriui nešališko admin'o. Daug žaidėjų yra praradę žaidybinio turto, kurį reikia grąžinti. Pradėti organizuoti event'us ir mąstyti kaip užtikrinti žaidėjams kokybišką žaidimą.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti? Diablo.
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Esu senas žaidėjas, sekdavau visų pagrindinių adminų darbą ir tikrai išmanau šį mod'ą. Esu komunikablus, nešališkas ir kantrus.
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Stengsiuos žaidėjų labui, nemanipuliuosiu privilegijomis, padėsiu servio lankytojams išspręsti visas problemas.
      9. Jūsų kontaktai: Skype : raudonaliepsna
      Steam : http://steamcommunity.com/id/42572387387/
      Descacito, wwe, Dragon_Wings ir 5 kiti mėgsta tai.
    19. exfib0
      exfib0
      1. Žaidimo slapyvardis?Enter my world, senasis (exfibO)
      2. Kiek jums metų? 18
      3. Kiek laiko praleidžiate serveryje?kartais minute kartais pora valandu buna diena nakti uznolifinu :)
      4. Ar buvote baustas už nusižengimus serveryje? (Nesistenkite meluoti, nes mes greitai sužinosime) nebuvau,nesuzinosite :D
      5. Kodėl norite gauti šias pareigas? Nes atsibodo matyt serveryje netvarka, vaikai uzia, pisa prota, eventu ner, servas boring. turiu daug ideju, beto pastebejau woow'as prisiules daug nuostabiu ideju, reik kazka daryt kol neisdvese servas.
      6. Kokį serverį norite prižiūrėti?diablo2
      7. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus?Nes zaidziu diablo dar nuo pampersu laiku turbut, daug ismanau
      8. Parašykite koks prižiūrėtojas būsite ir kaip palaikysite tvarką serveryje. Kaip kas pasakytu, seip esu geras zmogus, padedantis, bendraujantis jai paprasytu pagalbos ar turetu kokiu klausimu tikrai padeciau, nepalikciau bedoje.
      9. Jūsų kontaktai:Skype : thekiller388 (zinau zinau,skaipas senas del to toks neimas, nesupykit ) PEACE
      Noreciau pridet kad nezaidziu su zmonemis, jai kas yra pasakyta taip ir bus jokiu isskirtiniu atveju ar kokiu cirku, cia ne kurortas, beto numanau apie visas apgaules taip kad gales net nemegint ^^

O sitas kosmaras virs manes turbut mano kad pora menesiuku jau reiskia senas zaidejas, deja seniuk. :/
      Last edited: 2016.06.24
      Dragon_Wings, ~Tikxujak, Dzakis ir 2 kiti mėgsta tai.
    Temos būsena:
    Šiuo metu tema yra užrakinta ir ją atsakyti negalima.

Pasidalink puslapiu