Idėja [CS 1.6 JailBreak] Pasiūlymai ir įgyvendintos idėjos

Tema forume 'LaIkIuX-Jailbreak' pradėjo Dance, 2015.02.23.

1. Ash duchelis o tu?

Ash duchelis o tu? Dalyvis

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    @kraujelis kelis sakiniu sperskaityk iš putkos pasiūlymų ir dar bulkos komentarą, aš tai negaliu susilaikyti :DDDD. Manau, kad esi pakankamai ilgai šitam projekte, kad ir tu pasijuoktum ;D.

2. LUKAS

LUKAS Profesionalas

Pamėgtas:
    222
    Taškai:
    43
    Pinigai:
    $2691
    Patarčiau pažiūrėt "pabėgimas is Sousenko" filmą kur rase laiskus spaudai del nauju knygu taip pat su laikiuxu rašyk jam kokius 10m diena is dienos i Pm tada atrasys, nu arba uzblokuos tave :Dd

3. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Man laikiux uždraudė žiūrėt šį filmą, nes jis labai neteisingas.

4. VladimirVladimirovicPutin

VladimirVladimirovicPutin Šviežias

Pamėgtas:
    27
    Taškai:
    13
    Pinigai:
    $118
    Nesupyk, bet tiesiog nekreipsiu dėmesio į Tavo nusišnekėjimus... Kaip mažas vaikas ieškai kažkokių bajerių/juokelių ar kokių kitų banalybių. Nenoriu pyktis, nėra tikslo. Mano prašymas Tau, kad jeigu neturi ką pasakyti, būk geras ir nekomentuok po postais. Galbūt tas laikiux ir nieko nedarys, bet gal. Matai, sakoma , kad laikui bėgant žmogaus požiūris į dalykus keičiasi, gal supras, o gal ir ne. O kalbant apie Tave, mano akivaizdoje prisisegei ne itin teigiamą etiketę. Ši tema skirta idėjoms, o ne kažkokiems nukrypimams. Kaip kažkada CT būdamas vedei dieną ir uždavei klausimą , kodėl šikšnosparniams išverda smegenys, taip man dabar kyla klausimas ar ir Tavo smegenėlės nebus perkaitę? :wondering:

5. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Tiek skaitai apie viską, bet net nežinai apie vakuumą, gėda. Vis tiek išprovokavau tave ir parodžiau koks silpnas esi prieš mane. Ilgai ir taip rašydamas netemptum :D.

Last edited: 2018.01.21
  6. Bulka nauju acountu :D

Bulka nauju acountu :D Naujokas

Pamėgtas:
    2
    Taškai:
    8
    Pinigai:
    $199
    Ducheli nepyk bet neki ir nusišneki pasiūlė man idėjos patiko nes apie kelias iš jų pats buvau pagalvojes. Surašė viska ir normaliai viskas. Jai komentuoji ne į tema tai susikurk atskira tema.

7. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Sutinku, ne visiems suprast ką aš dėstau.

8. LUKAS

LUKAS Profesionalas

Pamėgtas:
    222
    Taškai:
    43
    Pinigai:
    $2691
    Bobų turgų pavertėt iš normalios temos :wasntme::giggle:

Mynde mėgsta tai.
  9. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Jasna. O šiaip, tai ant bobų turgaus ir laikos forumai, nes jei visi komentuos, kaip kokie hemingvėjai, tai niekam ir nebus įdomu :D.

10. Zikju

Zikju Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    147
    Taškai:
    43
    Pinigai:
    $14
    @VladimirVladimirovicPutin Idejos tikrai turi prasmes, bet niekas is musu "JB" Kolektyvo neturi failu, kad galetumem kaska keisti/pakeisti, musu zodis taipogi jusu zodziai dabar, net neturi prasmes, del visko turetumet rasyti Laikiuxui i PM, kad pradetu tvarkyti JB serverius, atrinktu Nauju zmoniu i kolektyva, ar kaska tiesiog pakeisti... Nepykit, kad taip issireiskiu, bet teisybe skaudi, niekados nebus taip, kad nori ir gausi, tie patys "Updates" kurie buvo tvarkomi Partizano, turejo itakos serveryje, bet dabar nebera Partizanui, kur bedirbti, nes pamate, kad serveris nebeturi prasmes ir juom nebesirupina tiek smarkiai, kiek seniau, jei smergsit "Partizana" tai smerkit ir mane, ne vien ji, kad jis nieko nedaro... Geriausiu atveju kaltinkit Laikiux, kad nebesirupina 1.6 JB, o dirba kitais CSgo serveriais... Jei norit vistiek issireikst isliekit savo nuomones, arba spaminkit Laikiux, kad pradetu "Tvarkymosi Sezona" :D

Mynde ir dariune96 mėgsta tai.
  11. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Aš jam į gmailą tuoj pradėsiu spamint, duok jo normalų gmail, kur naudojas visą laiką, užfloodinsiu aš jį.

12. kraujelis

kraujelis Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    37
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $887
    reiktu laikiuxui savo tel numeri paskelbt nors paskambint eitu gal prabudinsim nes jau uzp******** jis

Ash duchelis o tu? mėgsta tai.
  13. ParTiZaNaS

ParTiZaNaS - Vyr.Administratorius` S.Administratorius

Pamėgtas:
    311
    Taškai:
    83
    Pinigai:
    $15053
    Vienas naujinau šią kalėjimo modifikaciją ir naujinu ją iki šiol. Tiesiog visi esami atnaujinimai nebepasiekia LaIkIuX serverio ir to priežastys tokios, kad projektui esu svetimas ir manimi negalima pasitikėti ( neturiu serverio failų ), gavęs juos neturiu greitų siuntimų ( kas lauks jungiantis ~10/30 minučių kol viską susiųs ) kaip bebūtų keista neturiu ir paslaugų ( neturiu nieko kas galėtų padėti serveriams ). Trumpai tariant mano pareigos, tik tuščias prierašas forume kuris neįtakoja to kuo galiu padėti žaidėjams ar serveriams.

Kas naujokas ir nesupranta kodėl negaliu visko gauti :
    Jeigu kažkam įdomu. Pastarąjį kartą padėjau serveriui po jo sugrįžimo/atkūrimo sugrąžindamas esamą modifikaciją, neprabėgus nei pusdieniui po modifikacijos sukėlimo failų slaptažodžiai pasikeitė, to pasekoje nespėjau, nei įkelti visų reikiamų failų, kad modifikacija tinkamai veiktų.. ( neveikia GAG, VIP/ADMIN nei neturi @/ADMIN CHAT'o tačiau niekas to nepasigedo, nesiskundžia ir matyt visiems taip patinka )

Labai daug žmonių sakė, kad paims ir viską padarys, galbūt čia mane nukonkuravo ir galės pabandyti padaryti tai ką dariau aš, SĖKMĖS.

Mynde mėgsta tai.
  14. kraujelis

kraujelis Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    37
    Taškai:
    28
    Pinigai:
    $887
    parti nesinervuok juk ne tu kaltas.laikiuxas apsileides gaila :(

15. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Laikiuxui paranoja labiau, nei apsileidimas :D. Dar ir principai kvaili, naxuj jum tie principai?

16. ParTiZaNaS

ParTiZaNaS - Vyr.Administratorius` S.Administratorius

Pamėgtas:
    311
    Taškai:
    83
    Pinigai:
    $15053
    Parašiau ne su pykčiu ar nusivylimu, o su atsakymu kodėl nebebus atnaujinimų. Aš jau buvau šią temą užrakinęs ( nesuprantu kam ją atrakino ) ir ši situacija yra ilgiau kaip pusantrų metų.. Tu jau prieš pusmeti buvęs serveryje kuriame tobulinu šią modifikaciją..

Mynde mėgsta tai.
  17. Zikju

Zikju Pagyvenęs forume

Pamėgtas:
    147
    Taškai:
    43
    Pinigai:
    $14
    @laikiux Prašydamas dėl serverio tobulėjimo, duoti Partizanui, prieiga prie Serverio Failų, kad jis toliau galėtų tobulinti serveri. Ačiū..
    Partizanai, Tave smerkdavo tik keletas žmonių, nevardinsiu kurie, bet jie nesuprato tavo darbo ir galvoja, kad jie galetu geriau, nei tu... Bet žinoma niekas to nepadarys ką tu gali padaryti, ir tai yra gryna tiesa, belieka laukti Laikiuxo, atsiliepimo ar jis duos failus prie jb. :3

18. Ash duchelis o tu?

Pamėgtas:
    3
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $509
    Neduos vien iš principo xD. Šiaip, jau šūdu tampa tas projektas, dabar jau didesniu. Pamenu prieš kokiis 5 metus ateidavau, visokie seniai serve bazarindavo. O dabar ateina šūdžiu 14 likinis ir dar sako, kad tu esi vaikas. R.I.P. {K|K} ;_;

19. yasuo

yasuo Dalyvis

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $589
    n* parti rasai @laikiux kaip sake ziq duotu prieaiga prie failu ir fsio o daba laikiux prisijunge i 2/1 kart ir viskas :) ir siaip dar pastebejimas ko neinat lost i Partiz? ar dar parti nebaigiai update?

20. yasuo

yasuo Dalyvis

Pamėgtas:
    14
    Taškai:
    18
    Pinigai:
    $589
    reiks eit pazet :) ir daryk tvarka jailbreak nes as banned for ever :( ir dar sako kad nx as apeidineju su kitu modemu ... tai cia neapeidinejimas o kito modemo persijungimas gal man su kitu intiku buva blogai :(

Pasidalink puslapiu