Informacija Baitnet.eu - Nemokamas svetainiu talpinimas

Tema forume 'Apie viską/Offtopic' pradėjo baitneteu, 2018.07.09.

 1. baitneteu

  baitneteu Šviežias

  Pranešimai:
  3
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  1
  Pinigai:
  $20
  "BaitNet" buvo įkurta 2017 m. Birželio mėnesį. Nuo pat pirmos dienos mūsų tikslas buvo pasiūlyti kokybiškus, "domain-based" svetainių talpinimo planus. Mūsų hostingo kompanija padeda įmonėms ir asmenims gauti svetainė su dideliais resursais visiškai nemokamai.
  Mes esame nemokamų svetainių talpinimo specialistai, naudojantys klasterizuotas technologijas, kurias naudoja vienį didžiausių hostingo teikimo kompanijų. Mes naudojame galingą serverių grupę, kuri yra tarpusavyje susijusi, tam kad veiktų kaip vienas milžiniškas superkompiuteris. Šiuos technologijos dėka, mūsų klientų svetainės dirba daug greičiau.
  Mūsų hostingo platforma yra vienintelė pasaulyje, kuri automatiškai įjungia HTTPS apsaugą kiekviename domeno varde. Tai reiškia, kad visi mūsų serverio tinklalapiai turi "https" apsaugą,siekiant užtikrinti papildomą saugumą ir geresnį paieškos sistemos reitingą!


  Kodėl mes?

  TIK GERIAUSIA ĮRANGA - Mes naudojame tik pasaulyje pripažintų lyderių - Dell, Intel, Kingston, AMD, ADATA, Samsung, SuperMicro, HP techninę įrangą.
  24/7 ONLINE PAGALBA - Serverius administruoja aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl, bet kokie nesklandumai yra išsprendžiami operatyviai.
  SAUGU - Naudojame tik pasaulyje pripažintų lyderių techninę įrangą. Nuolat naujiname savo programinę įrangą. Mes Jums garantuojame duomenų, bei fizine serverio apsaugą!
  ATSARGINĖS DUOMENŲ KOPIJOS - Visų vartotuojų duomenys yra kasdien automatiškai kopijuojami į atsarginių duomenų saugyklą. Atsarginės duomenų kopijos yra saugomos debesyje, užkoduotame pavidale.

  Baitnet.eu planų privalumai:

  • Visi talpinimo planai yra laikomi serveriuose su SSD diskais.
  • Naudojama komercinė CloudLinux operacinė sistema
  • Galimybė pačiam vartotojui bet kada savo valdymo centre pasirinkti php versiją (įskaitant PHP 7.1)
  • Visoms svetainės nemokamai suteikiamas SSL sertifikatas
  • Saugumo sumetimais, visi vartotojai laikomi atskirose virtualiose aplinkose
  • Jokių reklamų  Jeigu turite klausimų - mes visada atviri! [email protected]
  Susisiekimas

  Pagarbiai,
  Baitnet.eu administracija.
   
 2. PreFiX

  PreFiX Administratorius

  Pranešimai:
  165
  Pamėgtas:
  60
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $733
 3. baitneteu

  baitneteu Šviežias

  Pranešimai:
  3
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  1
  Pinigai:
  $20
  Taip tai nėra paslaptis, kad dauguma jaunų "web hostingo" tiekėjų nuomuojasi dedikuotus serverius. Iš dalies dedikuoti serveriai ir yra skirti tinklapio hostingui. Tačiau mes nesinauduojame pigiomis paslaugomis, dedikuoti serveriai kolokuojami Lietuvoje ir tai užtikrina greitą pasiekiamumą.
   
 4. PreFiX

  PreFiX Administratorius

  Pranešimai:
  165
  Pamėgtas:
  60
  Taškai:
  28
  Pinigai:
  $733
  tracert host.baitnet.eu duoda kitoki ivaizdi :)
   
 5. baitneteu

  baitneteu Šviežias

  Pranešimai:
  3
  Pamėgtas:
  0
  Taškai:
  1
  Pinigai:
  $20
  Ip adreso informacija duomenų bazėse nėra tiksli. Taip yra dėl to, kad mes nuomuojames DS iš tiekėjų, kurie turi daug duomenų centrų po visą pasaulį. Esant butinybei galite susisiekti privačiai ir mes galime pateikti konkrečią informaciją, įrodančia, kad mūsų nuomuojami serveriai yra Lietuvoje :) [email protected]
   

Pasidalink puslapiu