P
Reaction score
5

Profile posts Latest activity Postings About

 • Labas,

  Labai laukiame KF serverių.

  Mano patarimas:
  KF medium serveriuose max 6 lvl.
  Kas žaidimą padaro įdomesnį, ar tai besaikis zombių šaudymas, kur 10/10 sykių net nesistengdamas laimi, ar tai bendruomenė, kuri dirba komandoje? Ar prisimeate tas situacijas, kur būdavo tikrai sunku ir ,kad išgyventi tekdavo dirbti komandoje? Ir kai tai pavykdavo padaryti, koks tai geras jausmas būdavo? 😁

  Jeigu čia vis dar yra tokių žmonių, kurie mėgsta besaikiai kelti perk'ų lygius, manau, kad Jums geriau reikėtų eiti koki MMO žaisti, o ne KF.

  Jeigu Jūs norite nostalgijos, bendruomenės jausmo, manau, kad tikrai vertėtų pasvarstyti šia įdėją, perk cap padaryti 6 lvl, bent jau vidutinio sunkumo serveriuose.

  Žinoma, Jums reikia kažkaip užsidirbti, žaidėjai, kurie norės iššūkių eis i KF hard. KF hard'e bus papildomi gunai (perkami per SMS ar banko pavedimu), KF medium manau, kad gunai turėtų būti nerfinti.

  Dar viena priežastis, kodėl žmonės nelabai nori žaisti KF, kur yra virš 6 lvl. Todėl nes Jiems tai atrodo, kaip grind, o ne komandinis žaidimas.

  Labai prašau pasvarstyti, šia idėja ir neišmėsinėti, nepadaryto iš Mums mylimo žaidimo, kažkokios nesamonės, su visokiais nesamoningais anime modais ir kt. nesamonėm. Ačiū! Labai lauksime.

  Pagarbiai,
  ponas123
  Dariune96
  Dariune96
  Pritariu 100 proc. nes kažkaip nuo tų modintų serverių KF labai išsigimęs tapo, o daugiau nėra tokių klasikinių serverių kur vyrauja vien komandinis žaidimas arba išlikimas
  ExiTT
  ExiTT
  Man asmeniškai laikiuxo kf serveriai su max 30lvl visada budavo geriausi, apart vip ginklų(kurie žiauriai fun) ir gal poros kitokių zombių, modų stipriai pakeičiančių žaidimą realiai nebuvo (lyginant su uliunais ir kitais lietuviškais serveriais į kuriuos nekeldavau kojos, kur tiesiog mėsmalė iš žaidimo padaryta, ateini ir nesupranti net kokie čia perkai :D ). Ir asmeniškai nematau prasmės žaisti iki max 6lvl (dėl ko ir nežaidžiau orginalių serverių, nes tiesiog nesijautė progresavimo jausmo...), vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl laikiuxo serveriai traukė manę ir draugus žaisti tai ir buvo galimybė kilti virš 6lvl. Na bet jei yra žmonių, kurie tikrai to nori manau vieno serverio pavadinimu Classic sukūrimas būtų naudingas :)
  [DiReCT]*Ignas111
  [DiReCT]*Ignas111
  Tas perk cap 6lvl nu gi tikrai neįdomu, jei tik tiek lvl, tegul būna kaip buvo prieš uždarymą ir fsio, neprisigalvojus jokių „naujovių“, kurios tik nubaidys senbuvius.
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Top Bottom